در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: با 3,000,000,000,000 تومان چیکار میشه کرد؟

توسط SORENA » شنبه 16 مهر 1390 23:56

night triper نوشته است:«گردان پشت ميدون مين رسيده و زمين گير شده بود. چند نفر رفتند معبر باز كنند. او هم رفت، 15 ساله بود. چند قدم كه رفت، برگشت. يعني ترسيده؟! خب! ترس هم داشت! او اما، پوتين هايش را به يكي از بچه ها داد و گفت؛ تازه از گردان گرفتم، حيفه! بيت الماله!... پابرهنه رفت!... راستي 3هزار ميليارد تومن چندتا پوتين ميشه؟!»  :razz:

خوش بحال اونی که از رو میدون مین رفت بهشت وضع اونی که مجروح رسید اونور میدون مین رو نمیبینه...! یه زمانی شهید همت داشتیم که فرمانده لشگرامون بود حالا هم سردار داریم ، اخلاق اون کجا ... هی تاسف داره

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
Present, night triper

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
119

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 12 دی 1388 11:39

آرشيو سپاس: 382 مرتبه در 87 پست

توسط night triper » يکشنبه 17 مهر 1390 14:01

میشه توضیح بدید قضیه چی بوده  :?

منتظران مهدی بدانند حسین را منتظرانش کشتند!!

Major

Major

نماد کاربر
841

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » يکشنبه 17 مهر 1390 18:38

night triper نوشته است:میشه توضیح بدید قضیه چی بوده  :?

متن گفت‌وگوی رد و بدل شده در ویدئو:
جانباز: پسرم را کشته اند ، بعد هرچه می گویم کسی جواب نمی دهد. مدام تهدیدم می کنند و اراذل را سراغم می فرستند. امنیت جانی ندارم ، اگر کشته بشم ، مسولش آقای عراقیه . ۴۰ درصد جانبازم ، ۲۸ تو سپاه خدمت کردم اما اینها دارن از یه قاتل حمایت می کنن. درد من اینه ، چرا تو سپاه پاسداران از قاتل حمایت کنن ، و رسما به آدم توهین کنند. ایشان به من می گه غلط کردی پیگیری کردی ، هر غلطی دلت می خواد بکن …
سرتیپ عبدالله عراقی: تو برو شکایتت رو بکن … تو مجلسش هم باهات میایم ، برو شکایتت رو بکن. طرف اولاد پیغمبره ،
جانباز :چی اولاد پیغمبره ، قاتله
سرتیپ عبدالله عراقی : مرد بودی رضایت می دادی .
جانباز: چرا رضایت بدم بچه ام رو کشته
سرتیپ عبدالله عراقی : عزت خودت می رفت بالا
جانباز: بچه خودت بود رضایت می دادی ؟ چه توقع بیخودی ؟ من برای خدا انقلاب کردم ، من حکم خدا رو اجرا کردم ، برای چی می گی رضایت بده
سرتیپ عبدالله عراقی : چی می گی
جانباز: تو برای چی به من می گی اگر مرد بودی رضایت می دادی ؟ تو مرد نیستی !
سرتیپ عبدالله عراقی بلند می شود و فرد جانباز را می زند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
Present, A3eman, night triper

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

توسط A3eman » يکشنبه 17 مهر 1390 22:22

سه هزار میلیارد تومان یعنی اگر ساخت هر مسجد یک میلیارد تومان هزینه داشته باشد می‌توان با آن سه هزار مسجد ساخت!

سه هزار میلیارد تومان یعنی اگر ساخت هر کتابخانه پانصد میلیون تومان هزینه داشته باشد می‌توان با آن شش هزار کتابخانه ساخت!

سه هزار میلیارد تومان یعنی اگر ساخت هر دانشگاه ۱۵ میلیارد تومان هزینه داشته باشد می‌توان با آن دویست دانشگاه مدرن در کشور ساخت!

سه هزار میلیارد تومان یعنی اگر ساخت هر بیمارستان ده میلیارد تومان هزینه داشته باشد می‌توان با آن سیصد بیمارستان مجهز ساخت! (یعنی در هر استان قریب ۱۰ بیمارستان)

سه هزار میلیارد تومان یعنی ساخت ۱۰ تونل توحید!

سه هزار میلیارد تومان یعنی خرید بیش از ده هزار اتوبوس لوکس و پیشرفته شهری!

سه هزار میلیارد تومان یعنی اداره شش ماهه تهران بدون دغدغه!

سه هزار میلیارد تومان یعنی هدیه سه میلیون تومانی به یک میلیون زوج جوان!

سه هزار میلیارد تومان یعنی هدیه مسکن یکصد میلیونی به سی هزار خانوار!

سه هزار میلیارد تومان یعنی هدیه مسکن دویست میلیون تومانی به پانزده هزار خانوار!

سه هزار میلیارد تومان یعنی پرداخت سیصد هزارتومان پاداش به هر نفر تهرانی با جمعیت ده میلیون نفری!

سه هزار میلیارد تومان یعنی هدیه ۴۲ هزار تومان به هر نفر ایرانی باجمعیت ۷۰ میلیون نفری!

سه هزار میلیارد تومان یعنی قیمت حدود سی میلیون بشکه نفت!

سه هزار میلیارد تومان یعنی پرداخت ۸ مرغ به هر نفر ایرانی با جمعیت ۷۰ میلیون نفری بدون معطلی در صف!

سه هزار میلیارد تومان یعنی پرداخت ۵/۳ کیلو گوشت گوساله به هر نفر ایرانی با جمعیت ۷۰ میلیون نفری!

سه هزار میلیارد تومان یعنی ۵/۲ کیلو گوشت گوسفندی به هر نفر ایرانی با جمعیت ۷۰ میلیون نفری!

سه هزار میلیارد تومان یعنی هدیه دویست هزار دستگاه اتومبیل سمند سورن به دویست هزار خانوار!

سه هزار میلیارد تومان یعنی هدیه بیش از ۲۳ هزار دستگاه اتوموبیل تویوتا لنکروز به بیش از ۲۳ هزار خانوار!

سه هزار میلیارد تومان یعنی هدیه یک میلیون دستگاه تلویزیون ۴۶ اینچ ال‌ای دی سونی به یک میلیون خانوار!

سه هزار میلیارد تومان یعنی می‌توان بیش از یکصدو پنجاه بار به کره ماه سفر کرد!

در پایان اجازه می‌خواهم به دلیل اینکه کار به سیب زمینی و پیاز و گوجه نرسد و هم اینکه ماشین حساب بنده فقط تا رقم سیصد میلیارد تومان ظرفیت دارد بحث را همینجا ببندم. فقط جهت استحضار مادر بزرگ عزیزم که سواد ایشان تنها سه کلاس اکابر می‌باشد عنوان کنم سه هزار میلیارد تومان یعنی یک دونه سه و دوازده تا صفر!!!

همچنین باید عرض کنم اگر شهردار تهران درب این بستنی فروشی برج میلاد را تخته نکرده بود با این سه هزار میلیارد تومان می‌شد به هفت میلیون و پانصد هزار نفر بستنی طلائی هدیه داد!! ویا جهت خنک شدن دل برخی کار‌شناسان خبره ترافیک! با سه هزار میلیارد تومان می‌شود سیصد بار تونل توحید را پر و یا اصلا دفن کرد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
m-249, HESAM-007, ABCABC, W W 3

قبلي