در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major II

no avatar
472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

تماس مشکوک از آلمان با شماره 0049551634004

توسط samsun » يکشنبه 4 مهر 1389 18:56

حدود یکسال پیش که به منزل جدید نقل مکان کردم زن جوانی از کشور آلمان با شماره 0049551634004 تماس گرفت و خودش رو نماینده خبرگزاری سی ان ان آمریکا شعبه برلین معرفی کرد و درخواست شرکت در نظر سنجی رو بهم داد که من جوابش رو ندادم (تابلو دروغ می گفت   ). تا حالا حدود 20 بار به منزلم زنگ زده و من جوابش رو نمی دم. به هیچ وجه هم از رو نمی ره. تو اینترنت شمارش رو سرچ کردم تو یکی از سایتها نوشته بود که تخلیه تلفنیه. موندم چطور از شرش خلاص شم. راهنمایی کنین.

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
كيارش, KH.I.A.2500

Major

Major

نماد کاربر
830

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 تیر 1386 23:47

باختران

آرشيو سپاس: 2330 مرتبه در 546 پست

Re: تماس مشکوک از آلمان با شماره 0049551634004

توسط ali1371 » يکشنبه 4 مهر 1389 21:22

کاری نداره به مخابرات اعلام کنید اگر نشد به حفاظت اطلاعات سپاه شهرتان مراجعه کنید
کاری که ارتش ایران  درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
                                                                    یاسرعرفات

وبلاگ من  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » يکشنبه 4 مهر 1389 23:25

دوست عزیز این مشکل فکر کنم برای بیشتر کاربران فعال اینترنت در زمینه های نظامی پیش اماده است،شما سایت مطالب و وبلاگ مربوط به مسائل سیاسی و یا نظامی دارید؟

چنین مشکلی برای من 2 سال پیش اتفاق افتاد،شخصی تماس گرفت و خود رو استاد دانشگاه تبریز معرفی کرد و من رو به سمینار هوافضا دعوت کرد!!! هرچند که در چندین بار اول من منزل نبودم و با پدرم صحبت کرده بود و از دادن شماره امتنا کرده بود،دفعه اولی که خود من با ایشون مستقیم حرف زدم بکلی مشخص بود که قصد تخیله اطلاعاتی من رو داشت ولی بهر حال تیر ایشون بخطا رفت. بنده مراتب رو از طریق یکی از نهادها پیگیری کردم از 2 حالت نام بردن:
1-منافقین و سرویس های جاسوسی بیگانه
2-ضد اطلاعات کشور عزیزمون

در هر صورت تنها راه شما عدم پاسخگویی و یا بهتر بگم دروغ گفتن با بهانه هایی چون مستجر بودن و تخیله منزل،قبول نکردن شخصیت حقیقی خودتون! بهترین راه جواب ندادن دوست من،هرچند که ممکنه این پروسه چند ماه هم طول بکشه!
-----------------------------------------------------
جالب ترین حالت این بود که اینها از طریق شماره تلفن منزل مادربزرگ بنده شماره منزل ما رو پیدا کرده بودن در حالیکه خط تلفن متعلق به مادربرزگ من بوده و با نام فامیل بنده هم هیچ سنخیتی ندارد!!!
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, Present, oweiys, MOHAMMAD JAFAR

Major II

Major II

no avatar
472

تاريخ عضويت

توسط samsun » دوشنبه 5 مهر 1389 10:01

Mr.Amirhessam نوشته است:دوست عزیز این مشکل فکر کنم برای بیشتر کاربران فعال اینترنت در زمینه های نظامی پیش اماده است،شما سایت مطالب و وبلاگ مربوط به مسائل سیاسی و یا نظامی دارید؟

چنین مشکلی برای من 2 سال پیش اتفاق افتاد،شخصی تماس گرفت و خود رو استاد دانشگاه تبریز معرفی کرد و من رو به سمینار هوافضا دعوت کرد!!! هرچند که در چندین بار اول من منزل نبودم و با پدرم صحبت کرده بود و از دادن شماره امتنا کرده بود،دفعه اولی که خود من با ایشون مستقیم حرف زدم بکلی مشخص بود که قصد تخیله اطلاعاتی من رو داشت ولی بهر حال تیر ایشون بخطا رفت. بنده مراتب رو از طریق یکی از نهادها پیگیری کردم از 2 حالت نام بردن:
1-منافقین و سرویس های جاسوسی بیگانه
2-ضد اطلاعات کشور عزیزمون

در هر صورت تنها راه شما عدم پاسخگویی و یا بهتر بگم دروغ گفتن با بهانه هایی چون مستجر بودن و تخیله منزل،قبول نکردن شخصیت حقیقی خودتون! بهترین راه جواب ندادن دوست من،هرچند که ممکنه این پروسه چند ماه هم طول بکشه!
-----------------------------------------------------
جالب ترین حالت این بود که اینها از طریق شماره تلفن منزل مادربزرگ بنده شماره منزل ما رو پیدا کرده بودن در حالیکه خط تلفن متعلق به مادربرزگ من بوده و با نام فامیل بنده هم هیچ سنخیتی ندارد!!!

در مورد سایت های نظامی غیر از سنترال در هیچ سایتی دیگه ای نه عضوم نه بازدید کننده. فعالیت سیاسی خاصی هم نداشتم که به درد کسی بخوره.
البته این رو با برادر خانم خودم که در اداره ضد اطلاعات سپاه مشغول به کار است رو خیلی خلاصه در میون گذاشتم اون مورد شماره ا رو تایید کرد. در ثانی تقریباً یک هفته از اسباب کشی به منزل جدیدم که هنوزم مستاجرم نگذشته بود تماس گرفت در حالی که هیچکس !! شماره تلفن خونه ام رو نداشت.( حتی بستگانم) فکر کنم صاحب خونه قبلی :-(

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

Major I

Major I

no avatar
187

تشکر کرده: 77 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 23:07

آرشيو سپاس: 616 مرتبه در 101 پست

توسط Chaparral » دوشنبه 5 مهر 1389 15:33

سلام ...

آفرین ... واقعا حفاظت اطلاعاتتون بیسته . برادر خانومتون در ... کار می کنند ...
خوب ادامه بدید !!!

برادر من ، این چه جور اطلاعات دادنه . اگه همه جا این بی دقتی رو انجام میدید ، طبیعیه که چنین مشکلاتی هم پیدا کنید . حفاظت اطلاعات از خود شخص شروع میشه . یه مقدار با احتیاط بیشتر فعالیت بفرمایید ...

روز خوش ...

Major II

Major II

no avatar
472

تاريخ عضويت

توسط samsun » دوشنبه 5 مهر 1389 20:14

Chaparel نوشته است:سلام ...

آفرین ... واقعا حفاظت اطلاعاتتون بیسته . برادر خانومتون در ... کار می کنند ...
خوب ادامه بدید !!!

برادر من ، این چه جور اطلاعات دادنه . اگه همه جا این بی دقتی رو انجام میدید ، طبیعیه که چنین مشکلاتی هم پیدا کنید . حفاظت اطلاعات از خود شخص شروع میشه . یه مقدار با احتیاط بیشتر فعالیت بفرمایید ...

روز خوش ...

از تذکر شما ممنون ولی:
1- من ساکن کدوم شهرم؟
2- اسمم چیه؟
3- واقعاً برادر خانوممه؟   :m:a
4- یک کم ترسوندن هم بد نیست.
ما هم یه چیزایی بلدیم ها :m:a

حضرت علی (علیه السلام):

Major I

Major I

no avatar
187

تشکر کرده: 77 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 23:07

آرشيو سپاس: 616 مرتبه در 101 پست

توسط Chaparral » دوشنبه 5 مهر 1389 20:29

سلام ...

من شما رو نمی شناسم . اصولا برای منی که هدف تخلیه اطلاعاتی ندارم ، مهم هم نیست . همونطور که برای شما دونستن مشخصات من اهمیتی نداره . اما اونی که شما رو هدف میگیره ، با اشارات شما گول نمیخوره . چون هدف رو معمولا اول انتخاب میکنند و برای انتخاب شناسایی اهداف احتمالی واجبه .

در پست قبلی ، یا واقعا با فلان شخص که در فلان ارگان یا نهاد میکنه مشورت کرده اید که بازگو میکنید که خب ، خطای بزرگیه . یا این کار رو نکرده اید و به قول خودتون برای ترسوندنه ( حالا کی رو میخواهید از چی بترسونید بماند ! ) که خب بیان اون ضرورتی نداره مگر این که احتمال بدید طرف اینجا عضوه و پست شما رو میخونه که باز هم در این شرایط چون مطمئنا از شما شناخت کافی داره ، این نوع ترسوندن هم ... مانور خوبی نیست .

برادر من ... عوامل جاسوس ، چنان ظریف کار میکنند که اگر به مادر خودتون (انشاالله همیشه نعمت وجودشون رو داشته باشید ... مثال عرض میکنم ، سوء برداشت نشه ) شک کنید به اونها شک نمیکنید . کلمه کلمه نوشتار من و شما برای خیلیها مهمه !

شب بخیر ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Chaparral تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » سه شنبه 6 مهر 1389 00:36

ولی همچنین موردی هم برای خواهر من پیش اومد و در زمان وقایع بعد از انتخابات یکی که ادعا میکرده که از فرانسه تماس میگیره و داره پرسشنامه برای خبر گزاری پر میکنه ( حالا به چه کسی هم ، خواهر من که خودش یک پا طرفدار سر سخت احمدی نژاده حالا من بعضی جاها کوتاه میام ولی ...) خلاصه شروع میکنه به سئوالات مشکوک که شما کی هستید و ... از خواهرم به قول معروف نظرر سنجی میکنه
تا تلفن تمام میشه خواهرم زنگ میزنه به یکی ازشوهر دوستانش که تو سپاه بوده وماجرا رو در میون میذاره که طرف میگه ببین شمارش چنده که متاسفانه چند تا صفر بوده ولی خود سپاهیه میگه که دیشب تا حالا به 11 نفر دیگر هم تماس گرفته که یک مرتبش تونستیم رد یابیش کنیم و در دوبی هست نه فرانسه
دیگه نفهمیدیم که چه شد و قانونن هم بیشتر از این ما فضولی بکون نیستیم چون خود برادرهای اطلاعاتی دیر یا زود کارشون رو می سازند
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Major II

Major II

no avatar
472

تاريخ عضويت

توسط samsun » سه شنبه 6 مهر 1389 12:36

morteza_1234m نوشته است:ولی همچنین موردی هم برای خواهر من پیش اومد و در زمان وقایع بعد از انتخابات یکی که ادعا میکرده که از فرانسه تماس میگیره و داره پرسشنامه برای خبر گزاری پر میکنه ( حالا به چه کسی هم ، خواهر من که خودش یک پا طرفدار سر سخت احمدی نژاده حالا من بعضی جاها کوتاه میام ولی ...) خلاصه شروع میکنه به سئوالات مشکوک که شما کی هستید و ... از خواهرم به قول معروف نظرر سنجی میکنه
تا تلفن تمام میشه خواهرم زنگ میزنه به یکی ازشوهر دوستانش که تو سپاه بوده وماجرا رو در میون میذاره که طرف میگه ببین شمارش چنده که متاسفانه چند تا صفر بوده ولی خود سپاهیه میگه که دیشب تا حالا به 11 نفر دیگر هم تماس گرفته که یک مرتبش تونستیم رد یابیش کنیم و در دوبی هست نه فرانسه
دیگه نفهمیدیم که چه شد و قانونن هم بیشتر از این ما فضولی بکون نیستیم چون خود برادرهای اطلاعاتی دیر یا زود کارشون رو می سازند

ولی من هنوز به صاحب خونه قبلی مشکوکم و گرنه با شناختی که از خودم دارم قطعاً به کاهدون زدن. شاید هم اون بیچاره به همین دلیل خونه رو فروخته!! (تشخیصش سخته )
ولی دو مرتبه هم با شماره ای که همش صفر بودن هم زنگ زده که ما خونه نبودیم. فکر کنم 16 تا صفر بود.

حضرت علی (علیه السلام):

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
Present

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » سه شنبه 6 مهر 1389 15:44

پایه باش تو هم باهاش تک زنگ بازی کن حالا که طرف اینقدر بی کاره و حوصله اش سر میره تو هم هر چند از گاهی با کارت تلفن تک بزن به شماره تا اومد برداره قطع کن و وقتی اون تماس میگیره جواب نده دوباره به صورت نامنظم تماس بگیر من یک مزاحم رو با گوشیم این طوری سوسک کردم که طرف خودش به اعتراف در اومد که آقا کم آوردم و خودش رو معرفی کرد و یکی از دوستانم بود
راه دیگه هم شکایت وشکایت کشی هست که نمی صرفه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تاريخ عضويت

يکشنبه 23 خرداد 1389 16:16

آرشيو سپاس: 21 مرتبه در 7 پست

توسط stormtomcat » سه شنبه 6 مهر 1389 19:35

بنده هم دانشجوی رشته کامپیوتر در پیام نور هستم. اتفاقا خانمی نیز با شماره منزل تماس گرفت و سوالاتی در زمینه اقتصادی - فرهنگی-اجتماعی و .. داشت که من نیز جواب او را ندادم . بنده فکر می کنم دشمن از طریقی دیگر می خواهد شبیخون بزند . لطفا اگر اطلاعاتی داری که مفید است در سایت قرار دهید که دیگران هم مطلع شوند.