در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

100 برنامه فرهنگی به مناسبت روز زن برگزار می‌شود

توسط Leila » يکشنبه 10 تیر 1386 00:02

یکصد عنوان برنامه به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام االله عليها) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر با حضور شهردار تهران در فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، جشنواره فرهنگی هنری بانوی نمونه اسلام در فرهنگسرای ملل، جشن میلاد کوثر در فرهنگسرای ابن سینا، جشن خاتون بهشت در فرهنگسرای کودک، جشن روز زن در فرهنگسرای طبیعت، جشن بانوی آفتاب در فرهنگسرای خاوران و دو ویژه برنامه ولادت در فرهنگسرای بانو و مرکز فرهنگی هنری نوجوانان تهران از جمله این برنامه‌هاست.

فرهنگسرای اقوام با جشن میلاد حضرت زهرا (س)، فرهنگسرای خاتم با جشن میلاد آب و آئینه، فرهنگسرای ولاء با جشن یاس نبی، فرهنگسرای دانشجو با جشن هستی بخش، فرهنگسرای سلامت با جشن عطر گل یاس و فرهنگسرای دختران با دو جشن ترنم دخترانه و دلیل آفرینش، فرهنگسرای بهمن با رایحه یاس و مهربانی و فرهنگسرای مدرسه با نشست بزرگداشت میلاد حضرت فاطمه به استقبال روز زن و هفته بزرگداشت مقام مادر می‌روند.

در تمام مراکز وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران 42 عنوان مراسم، شش عنوان برنامه ترکیبی، شش قالب تامین و توزیع محصولات فرهنگی مکتوب، برگزاری پنج دوره کلاس و کارگاه آموزشی،‌22 عنوان مسابقه، 10 نشست و سه عنوان نمایشگاه و بازارچه به همین مناسبت برای شهروندان تهرانی در نظر گرفته شده است.

اداره کل روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعلام کرد جشن ویژه بانوان شهر تهران و جشنواره فرهنگی هنری یاور بی ادعا با حضور شهردار تهران در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌شود.


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 9 مهمان