فروش جهانی بیش از 20 میلیون گلکسی S3 در 100 روز

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
سپاس‌های دریافتی: 738 بار

فروش جهانی بیش از 20 میلیون گلکسی S3 در 100 روز

پست توسط a_gadget » دو شنبه 20 شهریور 1391, 11:43 pm

تصویر

قبل از این اعلام شده بود که پرچمدار اندرویدی های سامسونگ، گلکسی S3 تا پایان جولای به فروش ۱۰ میلیونی دست یافته. و امروز سامسونگ در گزارش جدید خود اعلام کرد که تنها پس از گذشت ۱۰۰ روز از عرضه این تلفن‌هوشمند، بیش از ۲۰ میلیون دستگاه از آن را فروخته است.

این گزارش همچنین شامل فروش گلکسی S3 سامسونگ به تفکیک مناطق مختلف دنیا است: فروش 6 میلیون دستگاه در اروپا، 4.5 میلیون دستگاه در آسیا، 4 میلیون دستگاه در آمریکای شمالی و بالاخره 2.5 میلیون دستگاه در سرزمین مادری، کره جنوبی.

سامسونگ می گوید که این محصول از زمان عرضه همچنان قدرت خود را در بازار حفظ نموده و هنوز هم جزو محصولات پرفروش در میان دیگر تلفن‌های هوشمند بازار است. به گفته این شرکت، تا کنون گلکسی S3، فروشی ۳ برابر سریع تر از گلکسی S2 و ۶ برابر سریع تر از گلکسی S را تجربه کرده است.

گفتی است که گلکسی S2 تا کنون ۲۸ میلیون دستگاه فروش داشته و گلکسی S هم توانسته به فروش ۲۴ میلیونی برسد. می‌توان گفت که در دنیای تلفن‌های اندرویدی، سری گلکسی سامسونگ توانسته جای پای خود را تثبیت کند و از غول‌های این بازار باشد.

منبع: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3412 بار

Re: فروش جهانی بیش از 20 میلیون گلکسی S3 در 100 روز

پست توسط dolphine » سه شنبه 21 شهریور 1391, 9:59 am

میشه راهنمایی کنید که بین gallaxy s3 و iphone 4s کدوم برای خرید مناسبتر است ... در ضمن برای خودم در ایران نمیخوام برای برادرم در ژاپن میخوام ... چون هنوز مونده کدومشو بخره ...

با توجه به داشتن خدمات مناسب هردو گوشی در ژاپن شما کدوم رو پیشنهاد میکنید ...
ممنون :razz:
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

پست توسط saeedjiji » سه شنبه 21 شهریور 1391, 12:37 pm

dolphine نوشته شده:میشه راهنمایی کنید که بین gallaxy s3 و iphone 4s کدوم برای خرید مناسبتر است ... در ضمن برای خودم در ایران نمیخوام برای برادرم در ژاپن میخوام ... چون هنوز مونده کدومشو بخره ...

با توجه به داشتن خدمات مناسب هردو گوشی در ژاپن شما کدوم رو پیشنهاد میکنید ...

ممنون :razz:

عذر میخوام ،

میتونم بپرسم قیمت s3 و 4s توی ژاپن چقدره؟

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dolphine » سه شنبه 21 شهریور 1391, 3:20 pm

خداییش از برادرم نپرسیدم ... فقط ایمیل زده بود که با توجه به اینکه به زودی iphone 5 وارد بازار میشه تو ژاپن ... تدریجا قیمت 4s میاد پایینتر ... پس باید بین iphone 4s و gallaxy s3 رقابت بشه ... ولی اینطوری که تو ایمیلش معلوم بود از نظر قیمت زیاد با هم فرقی ندارن ... فقط مونده بود کدوم برتره ...
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 983 بار
سپاس‌های دریافتی: 1084 بار

پست توسط bravo » سه شنبه 21 شهریور 1391, 7:06 pm

قطعا iphone 4s
بدترین مردم کسی است که دیگران از ترس او را احترام کنند. علی(ع)

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

پست توسط saeedjiji » سه شنبه 21 شهریور 1391, 11:11 pm

من تا حالا با هیچ کدومشون کار نکردم ولی خوب راجع به موبایل اطلاعاتم بدک نیست

بستگی به کارایی مورد انتظارتون داره;

اگر یه گوشی با کیفیت آمریکایی بخواین که یک عمر براتون کار کنه من iphone رو پیشنهاد میکنم

ولی اگه میخواین نرم افزار و بازی های جور و واجور نصب کنید و بیشتر امکانات نرم افزاری بیشتری مد نظرتون هست s3 گزینه مناسب تری هست ، البته کیفیت ساخت s3 هم بالاست اما به هر حال بین تکنولوژی کره و آمریکا تفاوت بسیار است

موفق باشید
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70492 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 22 شهریور 1391, 4:38 am

,
عمر اپل همزمان با عمر استيو جابز به پايان رسيده، روند نزولي iOS بازار گوشي‌هاي هوشمند و کاهش سهم اون در بازار هم گواه روشني بر اين موضوع هست
به بيان بهتر، دوران سيستم‌هاي بسته و يا ساختار وابسته و معلول! به پايان رسيده، شديدا به شما توصيه ميکنم آندرويد رو انتخاب کنيد، همچنين در مورد مارک هم سوني يا سامسونگ (که در نسخه‌ي 4 فعلا سوني پيشتاز هست)

البته در اين مورد قبلا نيز بحث‌هاي زيادي در انجمن شده که ميتونيد اونها رو هم بررسي بفرماييد، اما iOS دقيقا طبل تو خالي هست که با تبليغات فراوان اون رو زيبا جلوه داده‌اند، وگرنه هيچ حرفي در مقابل اندرويد نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dolphine » چهار شنبه 22 شهریور 1391, 11:00 am

ممنون از راهنمایی همه عزیزان ...

راستش با تبلیغی که یکی از دوستانم در مورد آیفون کرده بود ([HIGHLIGHT=#d8d8d8]  نرم افزاراش مرتب آپگرید میشه - شیشه ال سی دی اون ضد خش و از جنس شیشه هلیکوپترهای آمریکاییه و دوربینش بهترین در برابر هم پیکسلهای دوروبرشه - جنس بدنش بر اساس مواد فوق پیشرفته سفینه های فضایی و اجسام پرنده ساخته شده - و اگه زیر کامیون نره اصلا خراب نمیشه و غیره ...
 ) و اینکه قیمتش هم مثل s3 با آمدن مدل جدیدتر بیش از حد افت نمیکنه و از خریدش مثل s3 زیاد ضرر نمیکنی و امکاناتش بر عکس s3 چند سال جلوتر از بقیه گوشیهاست و یکی از عیوبش کانکتینگ اونه که فقط با ایفون برقرار میشه بخصوص بلوتوثش ... ودر آخر اس ام اس زد که هیچ کدومشون آیفون نمیشه ...

منم به برادرم iphone 4s رو پیشنهاد کردم ... ولی با توجه به اطلاعات جناب  Mahdi1944   در مورد سیستم عامل آندروید و ios ... شاید عجولانه پیشنهاد کردم ! 

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6669 بار
سپاس‌های دریافتی: 12004 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » چهار شنبه 22 شهریور 1391, 11:36 am

البته سنسور دوربین اپل هم ساخت سونی هست ! سونی هم مدلهای بسیار خوبی رو جدیدا معرفی کرده که واقعا چیزی کمتر از سونی و سامسونگ نداره !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”