در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با الکترونيک هواپيمايي به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

102

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 11 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 27 مرداد 1389 15:45

آرشيو سپاس: 922 مرتبه در 100 پست

آموزش آنلاین جی پی اس گارمین 1000

توسط HGhana » سه شنبه 24 آبان 1390 19:59شرکت جپسن اخیرا برنامه آموزشی جی پی اس گارمین 1000 را با هدف تکمیل روشهای پروازی VFR/IFR بصورت آنلاین در اختیار علاقمندان هوانوردی قرار داده است .
شرکت جپسن به عنوان واحد خدمات پرواز بوئینگ ، اخیرا بمنظور نشان دادن کیفیت سامانه های الکترونیکی بکار گرفته شده در جی پی اس گارمین 1000، برنامه آموزشی تحت وب (اینترنت) خود را معرفی نمود . این برنامه جدید آموزشی با طراحی ساده به معرفی ویژگیهای 3 دوره آموزشی گارمین 1000 پرداخته است که عبارتند از : روشها و قوانین پرواز بصری (VFR) ، روشها و قوانین پرواز با دستگاه (IFR) و روشهای ترکیبی VFR/IFR . این برنامه هم اکنون جهت آموزش خلبانان و دانشجویان خلبانی بصورت آنلاین در اینترنت در دسترس است .


انتقال و تغییر شکل برنامه های آموزشی از حالت نوشتاری در کتابچه های راهنما و نیز برنامه های غیر پویای رایانه ای موجود به صورت نوین و آنلاین در برنامه آموزشی جی پی اس گارمین 1000 ، شرکت جپسن را قادر ساخته است تا با این اقدام ضمن ارائه دوره هایی کاملا تعاملی با تجمیع سازی روش سه مرحله ای یاد شده فوق ، روشهای آموزشی پروازی بحرانی VFR و IFR بسیار کارآمد و موثرتری را به علاقمندان دانش خلبانی عرضه نماید .

تیم هوگل مدیر بخش حمل و نقل هوایی جپسن می گوید : راه حل آموزشی آنلاین جی پی اس 1000، تجربه کلان آموزشی برای روشهای پروازی بصری و با دستگاه است و این گام اساسی و رو به جلویی بمنظور عبور از متون درسی سنتی و مبتنی بر برنامه درسی است . شرکای جپسن با در دست داشتن مدارس عالی پروازی ، دانشگاهها و مراکز تحقیقی ، در حال توسعه برنامه هایی هستند که سبکهای یادگیری دانشجویان خلبانی امروز را با هدف افزایش و حفظ آموزش و میزان موفقیت ، طنین انداز می نماید .

دروس آموزشی الکترونیکی پیش بینی شده توسط جپسن در برنامه گارمین 1000 به نحوی طراحی گردیده است که هم برای دانشجویان خلبانی که با هواپیماهای مجهز به گارمین 1000 پرواز می کنند و هم برای خلبانانی که در حال تغییر تایپ وسایل پروازی و یا خلبانانی که نیاز به کسب مهارتهای بیشتری نسبت به سامانه های الکترونیکی گارمین 1000 دارند ، مناسب است . این برنامه نیز می تواند بعنوان ابزاری کارآمد و بعنوان بخشی از سرفصل های مورد تدریس جهت بازآموزی های آموزشی در کالج ها ، دانشگاهها و مدارس پروازی ، مورد استفاده قرار گیرد .
جپسن ، دروس آموزشی برنامه گارمین 1000 را از طریق پورتالهای (درگاههای) دوستانه و ایمن سیستم آموزشی خود در اختیار کاربران قرار داده است . این برنامه با ایجاد فضایی آزاد برای یادگیران ، بمنظور ارزیابی پیشرفت آموزشی و آماده سازی آنها برای امتحانات نهایی و موفیت در اخذ گواهینامه ، در انتهاء هر دوره درسی سوالاتی را طرح و در اختیار گذارده است .
این برنامه نیز به سری برنامه آموزشی آنلاین جپسن که اخیرا در اینترنت معرفی گردیده ، افزوده شده است . این برنامه ها که شامل : آموزش خصوصی خلبانی ، آموزش خلبان ورزشی و دوره های آموزشی پرواز با دستگاه آنلاین است ، بمنظور کسب تجربه آموزشی کامل و فشرده ای ، طراحی گردیده است .
اطلاعات بیشتر درخصوص دوره های آموزشی جپسن در آدرس زیر جهت بهره برداری اساتید خلبانی صلاحیت دار ، سازمانها و دانشگاههای مجری آموزشهای پروازی ارائه گردیده است . همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص صنعت ناوبری پیشرو ، عملیات پروازی ، آموزش و بهینه سازی راه حل های ارائه شده توسط جپسن به آدرس  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
مراجعه نمایید .

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

آشنایی با جپسن
جپسن با قدمتی بیش از 75 سال با اقدامات خود خلبانان را قادر ساخته است تا مسافران را بطور کارآمد و با ایمنی کامل به مقصد برسانند . امروزه جپسن ، این روح متعالی و پیشگام ، عهده دار و ارائه دهنده  اطلاعات حمل و نقلی ، راه حل های بهینه سازی با هدف اصلاح کارآیی عملیات هوایی ، دریایی و ریلی در سراسر جهان است . جپسن یکی از تابعین شرکت بوئینگ است . اطلاعات جپسن در خصوص شرکتهای بزرگ ، بصورت آنلاین در آدرس  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  در دسترس است.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HGhana تشکر کرده اند:
nima-rad, hf22, Erratic, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, shapooor, Present

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان