جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Moderator

Moderatorno avatar
پست ها

2646

تشکر کرده: 716 مرتبه
تشکر شده: 86 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 خرداد 1386 19:41

آرشيو سپاس: 15736 مرتبه در 1685 پست

همکاری روسیه واکراین برای تولید انتونف 124

توسط Shahbaz » پنج شنبه 29 مرداد 1388 11:36

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


يکي از حوادث مهم نمايشگاه هوايي ماکس-دو هزارو نه روسيه امضاي قرارداد از سر گيري ساخت هواپيماهاي آن- بيست و چهار روسلان در کارخانه وارونژ بين مسکو و کييف است.
روزنامه اينترنتي روسي ايزوستيا در شماره امروز خود مي نويسد:
هواپيماي روسلان بزرگترين هواپيماي باري جهان است که در سال هزارو نهصد و هشتاد و نه ساخت ان در کارخانه انتونت اوکراين اغاز شد و تا سال هزار و نهصد و نود و پنج نمونه هاي تغييريافته ان يعني آن-صد و بيست و چهار، و آن-صد و بيست و چهار-ام در کييف و اوليانفسک توليد مي شد.
اين هواپيما توانايي حمل يکصد و سي تن بار را به مسافت سه هزار کيلومتر دارد. توليد اين هواپيما در اوکراين متوقف شده و روسيه با وجود تنظيم برنامه از سر گيري توليد ان هنوز اين کار را اغاز نکرده است.
شرکت هواپيماسازي موتور سيچ اوکراين چندي پيش به دولت توصيه کرده بود از سال دو هزار و ده توليد اين هواپيماها را با کمک روسيه از سر بگيرد.
انتظار مي رود شرکت انتونف اوکراين و شرکت ولگادنپر روسيه جزئيات فني مدرنيزه سازي هواپيماهاي آن-صد و بيست و چهار را هماهنگ کنند.
گفتني است روسيه و اوکراين در چارچوب نمايشگاه ماکس-دو هزارو نه قصد دارند مسئله توليد مشترک هواپيماهاي باري منحصر به فرد آن-هفتاد را هم که قابليت برخاستن و فرود امدن در هر منطقه اي از جمله روي خاک را دارد بررسي کنند. اين هواپيما که توانايي حمل چهل و هفت تن بار را دارد قرار است جايگزين مدل قديمي آن-دوازده شود.
واحد مرکزي خبر
امام خمینی (ره ) :
  اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahbaz تشکر کرده اند:
Hadi1001, shola, yasermym, Achilles, Mahdi1944, sokuteasemuni, CAPTAIN PILOT, Fariborz

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان