در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

سالور: كماكان به كارگرداني «1359» فكر مي‌كنم

توسط Leila » چهارشنبه 5 اردیبهشت 1386 23:53

خبرگزاري فارس: سامان سالور گفت: «جايي نزديك آسمان» نام فيلم سينمايي جديد من نيست و هنوز به ساخت فيلم «1359» به عنوان پروژه سينمايي تازه‌ام فكر مي‌كنم.

سامان سالور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ضمن اشاره به برخي اخبار منتشره در زمينه توليد پروژه، متذكر شد: «جايي نزديك آسمان» كه در برخي رسانه‌ها به عنوان فيلم سينمايي بعدي من از آن نام برده شده است، يك فيلم 90 دقيقه‌اي تلويزيوني است.
وي افزود: هنوز براي توليد فيلم 1359 به دنبال تهيه‌كننده مي‌گردم و در اين مورد هم به زودي تصميم‌گيري خواهم كرد.
براساس اين گزارش، 1359 از نگاهي كاملا بديع و نو برخوردار است. اين فيلم داستان يك فرمانده جنگ است كه بر اثر تركشي كه به او اصابت مي‌كند، به كما مي‌رود و بعد از بيست سال، از كما بيرون مي‌آيد.
به گفته سالور، 90 درصد 1359 در تهران اتفاق مي‌افتد و 10 درصد آن را در شهرك سينمايي دفاع مقدس فيلمبرداري خواهد شد.
سالور همچنين در مورد «جايي نزديك آسمان» گفت: ساخت اين تله فيلم را به علت تعهداتي كه به تهيه‌كننده فيلم قبلي‌ام «چند كيلو خرما براي مراسم تدفين» دارم، در برنامه خود قرار داده‌ام و اكنون هم مشغول بررسي شرايط هستم تا ببينم در چه زماني مي‌توانم اين تله فيلم را بسازم.
«جايي نزديك آسمان» در مورد زندگي زني است كه اصالت عراقي دارد و در زمان جنگ در يك شرايط خاص و ويژه ازدواج كرده و بعد از جنگ آمريكا و عراق دنبال برادر گم شده خود مي گردد.
«چند كيلو خرما براي مراسم تدفين» ساخته قبلي‌ سامان سالور، قرار است تا پايان ارديبهشت ماه در سينماها اكران ‌شود.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟