تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1249
تاریخ عضویت: شنبه 11 شهریور 1385, 7:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1697 بار

تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Achilles » پنج شنبه 27 فروردین 1388, 7:15 pm

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

تصویر

تصویر
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر


تصویر


تصویر


تصویر
<!-- Users Comments -->

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1910
تاریخ عضویت: پنج شنبه 9 فروردین 1386, 12:38 pm
سپاس‌های ارسالی: 1693 بار
سپاس‌های دریافتی: 4853 بار

تاپیک جامع تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Miliali » پنج شنبه 27 فروردین 1388, 9:55 pm

 تست نهايي رژه 140 فروندي نيروي هوايي ارتش با موفقيت انجام شد 
   
   
  گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، تست نهايي رژه 140 فروند جنگنده نيروي هوايي ارتش جمهوري اسلامي ايران كه قرار است روز شنبه 29 فروردين به مناسبت روز ارتش برگزار شد، امروز پنج‌شنبه در پايگاه يكم شكاري نيروي هوايي در تهران انجام شد.  
 
در اين تمرين كه تحت نظارت امير سيد محمد علوي معاون عمليات و امير قائمي معاون بازرسي نيروي هوايي ارتش انجام شد، بيش از 40 فروند از انواع جنگنده‌هاي اين نيرو از جمله جنگنده‌هاي F4، F5، F7، صاعقه، آذرخش و ميگ 29 به اجراي آخرين تمرينات هوايي خود پرداختند.  
 
علي رغم بارش باران و لغزش باند پروازي فرودگاه مهرآباد، خلبانان جوان و مجرب نيروي هوايي ارتش با موفقيت توانستند دستورات لازم را اجرا كرده و با انجام پرواز تا محل جايگاه رژه 29 فروردين، تمرينات فردي و گروهي را به نحو مطلوب اجرا كردند.  
 
تعدادي از جنگنده‌هاي ارتش نيز از پايگاههاي مختلف كشور همچون همدان و اصفهان، با الحاق به جنگنده‌هاي برخاسته از پايگاه تهران، آخرين تست خود را با موفقيت كامل به انجام رساندند.  
   
 خبرگزاري فارس
 

Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 1189
تاریخ عضویت: دو شنبه 1 خرداد 1385, 2:58 am
سپاس‌های ارسالی: 16928 بار
سپاس‌های دریافتی: 4255 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Fariborz » پنج شنبه 27 فروردین 1388, 11:53 pm

 نمايش هواپيماهای « رادار پرنده » و « گشت دريايی » در رژه امسال  


 تصویر 


 معاون عملیات نیروى هوایى ارتش جمهورى اسلامى ایران گفت :‌ امسال در مراسم رژه روز ارتش ( 29 فروردین ) هواپیماهاى "رادار پرنده" و "گشت دریایی" به نمایش در مى آیند. 

 امیر سرتیپ خلبان علوى خلبان در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزى خبرافزود : ‌41 خلبان نیروى هوایى امروز براى اجراى هر چه باشکوهتر مراسم رژه روز ارتش تمرین کردند.

معاون عملیات نیروى هوایى ارتش با اشاره به اینکه در مراسم رژه امسال 140 فروند انواع هواپیماى شکارى ، بمب افکن شرکت دارند گفت: در این مراسم انواع تاکتیک ها و تکنیک ها به صورت رزمایش اجرا مى شود.

سرتیپ خلبان علوى افزود:‌ هواپیماى تولید داخل "صاعقه" مراحل آزمایشى را به پایان رسانده و تولید انبوه آن آغاز شده است و در مراسم رژه امسال هم چهار فروند از این هواپیماها حضور دارند.

وى گفت:‌ تاکتیک ها و تکنیک هاى سوخت گیرى انواع هواپیماهایى که از نظر سازمانى سوختگیر نبودند نیز در رژه امسال به نمایش در مى آید.
 


 واحد مرکزی خبر  

Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 فروردین 1386, 6:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14944 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Shahryar » شنبه 29 فروردین 1388, 12:41 pm

 
رژه 150 بالگرد نیروی هوایی ارتش برگزار شد  
 چندین فروند از هواپیماهای جنگنده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
بر فراز محل برگزاری این مراسم رژه رفتند.
 

  
رژه 150 بالگرد نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح شنبه بر فراز مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.  

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با بیست و نهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران150 بالگرد از نوع هجومی، شکاری و ترابری نیروی هوایی ارتش بر فراز مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) و در حضور رئیس جمهور و مقامات کشوری و لشکری همچنین دهها دوربین خبری و خبرنگار داخلی و خارجی رژه رفتند .   


  
موشک‌های سجیل، زلزال و نازعات در رژه روز ارتش  
یگان های پیاده، موتوری و مسلح نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با 29 فروردین "روز ارتش" در جوار حرم بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران رژه رفتند.  
 به گزارش خبرنگار مهر، در رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران که صبح شنبه در جوار حرم امام راحل با حضور رئیس جمهور برگزار شد، سرلشکر حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر رحیم صفوی دستیار رهبر معظم انقلاب در امور نیروهای مسلح، امیر علاء الله صالحی فرمانده کل ارتش، سردار نجار وزیر دفاع، فرماندهان 4 نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح حضور داشتند. 
 همچنین در این مراسم جمعی از وابستگان نظامی کشورهای دیگر شرکت کردند و از نزدیک از پیشرفت های نظامی ایران مطلع شدند .  
 در مراسم روز ارتش یگان های نمونه نیروی زمینی ارتش، قرارگاه پدافند هوایی، نیروی هوایی ارتش و نیروی دریایی رژه رفتند. 
 همچنین برای اولین بار همزمان با روز ارتش 150 فروند از بالگردهای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران بر فراز حرم مطهر امام خمینی (ره) محل برگزاری رژه به پرواز درآمدند. 
 یگانهای رهروان امیر المومنین و رهروان حضرت زهرا (س) ، کوی های سازمانی نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دیگر یگان هایی بودند که در مراسم روز ارتش رژه رفتند. 
 رژه یگان های موتوری و خودرویی دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران و یگانهای نمونه موتور سواران از دیگر بخش های مراسم روز ارتش بود. 
 در ادامه برگزاری مراسم روز ارتش، تجهیزات زرهی، ادوات و امکانات بهینه سازی شده ارتش جمهوری اسلامی ایران در نیروهای چهارگانه زمینی، هوایی، پدافند هوایی و دریایی به نمایش گذاشته شد. 
 همچنین در مراسم روز ارتش موشک های مرصاد، مهاجر، انواع هواپیماهای بدون سرنشین، خودروهای سفیر، مین کوب تفتان، یگان های نمونه توپخانه موشکی، توپ 57 میلیمتری خودکششی و خودروهای نقشه برداری به نمایش گذاشته شدند. 
 در ادامه این مراسم، توپ 23 میلیمتری زوبین یک، موشک سهند 3، موشک استرلای3، یگان های نمونه ارتباطات الکترونیک جنگال، انواع خودروهای شنود، موشک میثاق، خودرو سفیر محمول بی سیم HF، رادار تاکتیکی نبو، رادار تاکتیکی کاستا، سامانه موشکی دوربرد S200، سامانه موشکی متحرک شاهین، سامانه موشکی بهینه سازی راپیر، سامانه ایسکای گارد بهینه سازی شده، سامانه کنترل آتش، توپ 35 میلیمتری صافات یک، هواپیماهای بدون سرنشین صاعقه و ابابیل، سامانه های ارتباط متحرک پدافند هوایی ساخت داخل، سامانه های ارتباط متحرک پدافند هوایی فرماندهی و کنترل تاکتیکی، سامانه تمام مکانیزه دیده بانی و سامانه مقابله با موشک کروز بخشی از امکانات و ادواتی بود که پدافند ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با 29 فروردین آنها را در معرض دید عموم قرار داد. 
 بخشی از تجهیزات و دستاوردهای تحقیقاتی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این مراسم به نمایش گذاشته شد که موشک های سجیل، زلزال یک، نازعات 10 و 6، پروژه لانچر99، هواپیماهای بدون سرنشین مهاجر 4، موشک انداز تاو و پدافند هوایی متحرک بخشی از این دستاوردهای تحقیقاتی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بود. 
 همچنین تفنگ 106 میلیمتری، قایق هجومی رعد، زیردریایی مرطوب السابحات 15، زیر دریایی کلاس سبک غدیر بخشی از اژدرها، مین چسبان و سامانه پدافند شیمیایی ، میکروبی و هسته ای ( ش . م .ه) بخشی از امکانات نیروی دریایی ارتش و تجهیزاتی بود که در پایان رژه روز ارتش به نمایش گذاشته شد. 
 در رژه 29 فروردین روز ارتش چتربازان تیپ 65 نیروی زمینی ارتش نیز از فراز آسمان بارگاه بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران به انجام نمایش پرداختند. 
 در مراسم رژه روز ارتش که صبح امروز در جوار حرم مطهر امام راحل (ره) و با حضور رئیس جمهور برگزار شد قرار بود که 140 فروند از جنگنده بمب افکن های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بر فراز آسمان محل برگزاری رژه روز ارتش به انجام رژه بپردازند که پرواز این هواپیماها به دلیل شرایط نامساعد جوی و دید کم خلبانان لغو شد. اما چندین فروند از هواپیماهای جنگنده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بر فراز محل برگزاری این مراسم رژه رفتند.     
امیر پوردستان خبر داد:  
نهایی شدن طرح تحول نیروی زمینی ارتش/ بخشی از سلاحها در رژه نبودند  
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آماده شدن طرح تحول این نیرو متناسب با تهدیدات روز خبر داد.  
 امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش، در گفتگو با خبرنگاران مهر و ایسنا، با بیان اینکه طرح تحول نیروی زمینی ارتش متناسب با تهدیدات روز در حال آماده شدن است، اظهار داشت: این طرح در حال طی کردن مراحل نهایی خود است و به محض اینکه به تایید رهبر معظم انقلاب (فرماندهی کل قوا) برسد طی روزهای آینده از طریق رسانه ها به مردم اعلام خواهد شد. 
 وی افزود: آنچه در طرح تحول نیروی زمینی ارتش مد نظر قرار گرفته است تحرک یگان ها، قابلیت انعطاف پذیری آنان و قدرت پاسخگویی سریع به دستورات است . 
 فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به توانمندی های جدید این نیرو که در رژه روز ارتش به نمایش گذاشته شده بود، تصریح کرد: تلاش ما این بود که تجهیزات حاصل خودکفایی نیروی زمینی را در این رژه به نمایش بگذاریم. گوشه ای از توانمندی های نیروی زمینی در بخش تعمیرات بالگرد بود و ملاحظه شد 150 فروند از بالگردهای هوانیروز برای اولین بار به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این موضوع نشانه توانمندی دفاعی بالای کشورمان است. 
 امیر پوردستان در پایان خاطر نشان کرد: ورژنهای بالاتر تانک ذوالفقار و نفربر سیار که در مراسم رژه روز ارتش به نمایش گذاشته شدند نیز از جمله تجهیزاتی بود که ما تغییراتی را در سیستم آتش آنها ایجاد کرده بودیم ما بقی امکاناتی که امروز به نمایش گذاشته شدند عمدتا تجهیزاتی بودند که سال قبل رژه رفتند اما باید توجه داشت که جمرها و سلاح های کاپوزیتی خود را در مراسم رژه روز ارتش امسال به نمایش نگذاشتیم.   

خبرگزاری مهر
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 فروردین 1386, 6:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14944 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Shahryar » شنبه 29 فروردین 1388, 1:09 pm

 تصویر   تصویر  .iribnews

تصویر

تصویر      تصویر     تصویر     تصویر     تصویر 
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

Super Moderator
Super Moderator
پست: 949
تاریخ عضویت: دو شنبه 29 اسفند 1384, 2:31 pm
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Reza 313 » شنبه 29 فروردین 1388, 1:52 pm

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند .... تصویر 

Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 فروردین 1386, 6:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14944 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Shahryar » شنبه 29 فروردین 1388, 2:17 pm

10 نوآوري رژه امروز ارتش جمهوري اسلامي ايران
خبرگزاري فارس: رژه امروز يگانهاي نمونه ارتش جمهوري اسلامي ايران با ابتكارات و نوآوري‌هايي به نسبت سالهاي گذشته همراه بود.


تصویر


به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، رژه امروز شنبه ارتش جمهوري اسلامي ايران كه به مناسبت سي‌امين سالروز صدور پيام امام‌خميني (ره) مبني بر تثبيت جايگاه ارتش پس از پيروزي انقلاب برگزار شد، نمايشي موفق از توانمندي‌هاي اين نيرو در مقابله با تهديدات منطقه‌اي و فرامنطقه‌اي و خودكفايي در اجزاي مهم دفاعي بود.
از جمله ويژگي‌هايي كه براي اولين بار در رژه ارتش جمهوري اسلامي ايران به نمايش گذاشته شد، مي‌توان اين موارد را نام برد كه برخي از انها قابل توجه و برخي ديگر صرفا شكلي بودند:
* نيروي زميني ارتش با نمايش پاسگاه پشتيباني ديجيتال اين نيرو، يگان استتار با لباسهايي كاملا متفاوت با ديگر يگانهاي شركت‌كنننده، رژه 150 بالگرد هوانيروز، 3 نكته جديد را به نمايش گذاشتند.
* نيروي دريايي ارتش با ارائه ماكت ناوشكن جماران كه براي اولين بار صورت گرفت، خبر از اتمام اين پروژه مهم دريايي داد كه به زودي عملياتي خواهد شد. شناور هجومي ضربتي شهاب و يگان ويژه تكاوران نداجا نيز اولين حضور خود در رژه را تجربه نمودند.
* دانشجويان دانشگاه شهيد ستاري نيروي هوايي ارتش با تبديل شدن به 2 نماد جنگنده صاعقه، اين دستاورد مهم صنعت هوايي كشور را بار ديگر و به شيوه‌اي جديد به نمايش گذاشتند.
* حضور گسترده يگانهاي احتياط ارتش كه بسيجيان كوي هاي سازماني اين نيرو را شامل مي‌شود، از ديگر نكات بارز رژه 29 فروردين بود كه اين يگانها با سر دادن شعارهاي ويژه و رجزخواني، بار ديگر سبك جديدي از رژه در روز ارتش را اجرا كردند.
* تغييرات قابل توجه در سامانه‌هاي پدافندي و راداري ارتش كه براي اولين بار با عنوان قرارگاه پدافند هوايي خاتم‌الانبياء در رژه روز ارتش شركت كردند، از ديگر موارد حائز توجه در اين مراسم بود كه به زودي به صورت مشروح به آن پرداخته خواهد شد.
* پهپاد هجومي و نوين ارتش جمهوري اسلامي ايران به عنوان دهمين ويژگي و ابتكار امسال رژه 29 فروردين‌ماه به شمار مي‌رود.

خبرگزاری فارس
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 فروردین 1386, 6:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14944 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Shahryar » شنبه 29 فروردین 1388, 2:40 pm

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 فروردین 1386, 6:23 pm
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14944 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Shahryar » شنبه 29 فروردین 1388, 3:39 pm

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1910
تاریخ عضویت: پنج شنبه 9 فروردین 1386, 12:38 pm
سپاس‌های ارسالی: 1693 بار
سپاس‌های دریافتی: 4853 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Miliali » شنبه 29 فروردین 1388, 6:01 pm

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1910
تاریخ عضویت: پنج شنبه 9 فروردین 1386, 12:38 pm
سپاس‌های ارسالی: 1693 بار
سپاس‌های دریافتی: 4853 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Miliali » شنبه 29 فروردین 1388, 6:09 pm

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]


تظر خودم : عکس هایی که ایسنا از رژه در تهران فرستاده (تا این لحظه ) بسیار بی خود و بی کیفیت هستند . اگر کسی از ایسنا این نوشته رو می خونه این مطلب رو منعکس کنه.

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1910
تاریخ عضویت: پنج شنبه 9 فروردین 1386, 12:38 pm
سپاس‌های ارسالی: 1693 بار
سپاس‌های دریافتی: 4853 بار

Re: تاپیک جامع اخبار و تصاویر رژه نیروهای مسلح - 29 فروردین 1388

پست توسط Miliali » شنبه 29 فروردین 1388, 10:21 pm

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

با سپاس از فریبرز عزیز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “گالري نظامي”