در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

Re: روز قدس 1391

توسط Sami 1993 » جمعه 27 مرداد 1391 15:06

روز قدس تهران

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
Solver, zzvf, victory67, Qaher1406, Mahdi1944

Major I

Major I

نماد کاربر
280

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1391 17:17

I.R.I

آرشيو سپاس: 1576 مرتبه در 239 پست

توسط zzvf » جمعه 27 مرداد 1391 15:21

typhoon نوشته است:جناب ZZVF
با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی شود. حقیقت این است که بر سر این مسائل مذهبی و نژادی ما با این برادران بحث زیاد داریم. حالا شما و یا هر کدام از سایر دوستان و یا مسئولین به هر دلیل می خواهند راجع به این مسئله صحبت نکنند، به خود شما و این دوستان ارتباط دارد.
جناب Mima
دوست عزیز
بیا ساده صحبت کنیم و این جور حرفهای گنده رو بزار کنار
تمام حرف من و بسیاری دیگر از دوستان این که اولا اینقدر شعار حمایت از مسلمانان را ندهید. اگر ما حامی مسلمانان دنیا هستیم، یک سری هم به چچن و استانهای مسلمان نشین چین بزنیم!!!!!
تمام حرف دعوا بر سر دو تفکر اسلام شیعی و صهیونیسم به عنوان شکل افراطی از دین یهود است. در قرن نوزدهم هرتزل گفته بود ما می خواهیم اولین پاسگاه دنیا تمدن در برابر دنیای توحش باشیم.
اسراییل از نظر من بزرگترین پادگان نظامی دنیا در حساس ترین نقطه جهان است. یک عده یهودی از نقاط مختلف جهان با فرهنگهای گوناگون و با دینی مشترک اومدن در این سرزمین و سالهاست که باعث مشکل شدن.
اما راه حل:
ما خودمون ملتی هستیم که انقلاب کردیم. ما در زیر نام یک رهبر جمع شدیم و با کمک اون رهبری واحد به پیروزی رسیدیم. شما برای من یک رهبر فلسطینی رو در حال حاضر مثال بزن که اکثریت قریب به اتفاق فلسطینی ها اون رو قبول داشته باشند.این آقای " سامی ابوزهری" سخنگوی حماس در برنامه گفت گوی خبری شبکه دو، به شخصه گفت که ما بدون فتح نمی تونم کاری رو انجام بدیم و البته مشخصه که فتح هم بدون حماس کاری نمی کنه.
دوستان می گن ما کمک کینم. آقا ما در این 30 سال کم کمک کردیم؟؟؟ همین آقای عرفات نبود که اومد در تهران و در بالکن سفارت سابق اسراییل در تهران دست در دست فرزند امام شعار الله اکبر سر داد و وقتی که جنگ شروع شد گفت: من عربم!!!!!!!!!!!!! بعد هم که ایران حماس و حزب الله رو راه انداخت. کدوم یک از این جنبش ها بدون حمایت ایران تا به امروز سر پا می موند؟ کم در این 3 دهه به خاطر ضدیت با اسراییل در دنیا دچار مشکل شدیم؟؟؟ کدام کشور به اندازه ما از این آرمان دفاع کرده؟ دوستان اگر از نظر زبان مشکل ندارید برید و این صحبتها رو در فروم های برادران مسلمان و عرب!!! مطرح کنید شاید ذره ای رگ غیرت عربیشان!!! بجنبد!!!
حرف این که چرا مسئولین دروغ می گن؟ اگر ما حامی مسلمانان هستیم و شیعه و سنی تفاوتی ندارند و سیاست و دیانت ما یکی است، پس بیاییم از مردم چچن دفاع کنیم و همین طور از مسلمان چین. اگر هم ما مثل سایرین تعریف خاص خود را داریم و بر اساس منافعمان تصمیم می گیریم پس چرا دروغ و ریا و عوام فریبی؟؟؟؟

حرف شما درست ولی منظور بنده این بود اگر خودمان این حرف را بزنیم دیگران که این را می خوانند باورشان میشود که واقعا" مسلمانان در گیر اختلافات بزرگ هستند.نوجوانی خودم وقتی در حال تحقیق بودم این مسائل را می دیدم،باورم می شد ولی خدا را شکر کسانی را دیدم که در تلویزیون سنّی بودند و می گفتند ما با شیعیان برادریم.
    اگر خواهان بحث جدی هستید لطفا" در پیام های خصوصی خود با سایر کاربران مخاطب در میان بگذارید تا این مبحث قفل نشود.با تشکر
...Palestine,we'll come back again
نَصرُ مِنَ الله وَ فَتحُ القَریب...

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » جمعه 27 مرداد 1391 15:22

حضور مسئولان و شخصیت ها در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور مصلحی وزیر اطلاعات در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور خانواده محمود احمدی نژاد رییس جمهور در روز جهانی قدس

حضور محمود احمدی نژاد رییس جمهور در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور حجت الاسلام کاظم صدیقی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور حجت الاسلام رازینی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور امیر میقانی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور مرندی نماینده مجلس در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور حجت الاسلام موحدنژاد در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور علی نیکزاد وزیر مسکن،راه و شهرسازی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور علی شمخانی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور مصلحی وزیر اطلاعات در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور مصطفی محمدنجار وزیر کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور سردار نقدی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور حمیدرضا مقدم فر معاون فرهنگی سپاه در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور محسن رضایی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور کمال خرازی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور حجت الاسلام انصاریان و حسن بیادی در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور مصطفی محمدنجار وزیر کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
zzvf, victory67, Qaher1406, Mahdi1944

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » جمعه 27 مرداد 1391 15:29

typhoon,  

آقا ما در این 30 سال کم کمک کردیم؟؟؟ ه

شما کمک کردید؟ حداقل در این چند سال بنده جز مخالفت هرگز شاهد حمایتی از این قضیه از جانب شما نبودم. منظورتان این بود عده ای کمک کرده اند ... قرار شد ساده صحبت کنیم.

من در مورد فلسطین و عرفات یا ... بحث نمی کنم، من در مورد خودم و شما و ایران صحبت کردم. ساده است، میخواهید تکان بخورید یا سر تکان بدهید ؟ حالا با هر عقیده ای که دارید.

اما در مورد راه حل من واقعا نسبت به این قضایا محیط نبوده و نمیتونم در مورد راهکار شما چندان نظر موافق یا مخالفی ارائه کنم. فقط میدانم حداقل در حال حمایت از دوستانم هستم. ملاک های من برای سنجش دوستانم هم روشن .

این میان فکر کنم به میان کشیدن بحث اسلام و شیعه و سنی و صهیونیست ... پادگان نظامی پیچیده کردن موضوع باشد. وگرنه من که حرفم ساده است. من دوستانی دارم و از این دوستان حمایت می کنم. حالا اگر شما بر سر اینکه چرا من این عده را دوستان خودم میدانم بحث دارید جداست و بحث عمو پورنگ و مسخره کردن این حمایت جدا ...

من خودم در لبنان دوست مسیحی دارم که البته طرفدار حزب الله است ! پوسته ها تعیین کننده نیستند . ویندوز XP و 7 زمین تا آسمان فرق دارند هر چقدر هم پوسته هایشان را شکل هم کنیم ... من بحث مسلمان بودن آنها یا نبودن آنها را ندارم. من بر اساس تناسب با ارزش های خودم دوست و دشمن را انتخاب میکنم.و البته ترجیح میدهم در حمایت از ایشان تکان بخورم تا سر تکان بدهم ...اصلا کار به دلایل دیگران ندارم .. به قولی هر کس از ظن خویش شد یار من ..

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Sami 1993, Qaher1406, Mahdi1944

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » جمعه 27 مرداد 1391 15:41

بنده هم با صحبت های مجتبی موافقم ، دوست عزیز ، آقا میلاد.
اولین مقام رسمی که بعد از انقلاب وارد ایران شد ، همین آقای عرفات بود که به قول مجتبی رفت داخل سفارت سابق اسرائیل و از اون به بعد سفارت فلسطین در ایران تشکیل کار داد ، چقدر از پول های این مملکت روانه فلسطین شد ، در حالی که طی جنگ ، از همین اعراب فلسطینی در مقابل ما ایستادند و با کشته شدن اون صدام خونخوار ، اعلام عزای عمومی کردند.
این فلسطین همان کشوریست که سر جنگ 22 غزه ، وقتی مردم کشورمان ، در عین مهربانی که در دنیا هم زبان زد است ، محموله های خونی را فرستادند ، گفتند ما نمی پذیریم و اینها نجس است ، ما را آتش پرست میدانند در حالی که به والله قسم خدمتی که ایران در حق اسلام کرده ، هیچ کدام از این کشورهای عربی منطقه انجام نداده اند.
از اینها بگذریم و این رفتارها رو ، ملاک رسمی مقامات فلسطین نمیدانیم ، اما شما در جهان عربی نگاه بیاندازید ، نیمی از کشورهای مرتجع عرب کاملا با اسرائیل هستند و بعد ما دایه روز جهانی قدس رو در همین کشورها داریم ، از طرفی در داخل خود فلسطین مقامات این کشور با هم مشکل دارند ، شما نگاه به لبنان بیاندازید ، اکثریت مقامات کشورش ، از مسیحی و مسلمان تا گروهای تندرو گرفته ، موضع واحدی رو تقریبا دارند و همین شد که توانستند در جنگ 33 روزه مقاومت کنند ، چون پشت ارتش و حزب الله ایستاده اند ، در حالی که در فلسطین اینگونه نیست.
سال گذشته ، پس از اعلام درخواست اوباما از اسرائیل برای برگشت به مرزهای سال 1967 ، مقامات فلسطینی در تمام جناح ، وارد عمل شدند که کشور مستقل خودشون رو به همین وضعیت به ثبت برسونند ، تمام گروه ها از فتح تا حماس ، در حالی که ما اینجا گلوی خودمون رو بی جهت پاره میکنیم که کل فلسطین یک پارچه شود ، اما خودشان همین را میخواهند ، نگویید که امثال "ابومازن" خواسته در حالی که سران ارشد گروه های حماس هم با این موضوع موافق بودند ، خوب ببینید این مسائل رو چگونه توجیه میکنید؟
حتی کار به جایی رسید که برخی از مقامات فلسطینی از ایران خواستند که بر سر این موضوع دخالت نکند.
33 سال است که پول بی زبان این مملکت راهی جایی میشود که چنین دیدگاهی دارند و هیچگاه یک رفتار مشخصی از خود بروز نمیدهند ، بس نیست؟
من و شما برویم تو خیابان ، پرچم کشورهای دیگر را بسوزانیم که مثلا چه شود؟ (که بعد پرچم مقدس کشور ما رو بسوزونند) ، حنجره خود را پاره کنیم ، اصلا با چاقو خود را تیکه تیکه کنیم ، برای این برادران مسلمان اهمیتی دارد؟
مسئله فلسطین برای ما تبدیل به یک ایدولوژی و ایستادگی در مقابل کشورهای غربی شده و از طرفی آن را خط مقدم نبرد با اسرائیل و مشغول نگاه داشتنش میدانیم ، درحالی که همه خوب میدانند که اگر خطری ایران را تهدید کند ، عمدتا از سمت همین اعراب است که نمیدانم کی از دست آنها راحت خواهیم شد و جالب میشود که در روز حادثه که امیدوارم رخ ندهد ، همین اعراب روبهروی ما بیاستند ، دقیقا مثل همان اتفاقی که سر جنگ افتاد...
حرف زیاد است ، ولی گفتنش بی فایده است چون بحث است و بحث است و بحث و آخرش به هیچ کجا نمیرسد.
به نظر بنده مسائل داخل کشور و مردم خودمون صدهابرابر ارجعیت به امثال اینها داره و شخصا هیچ گاه اهمیتی به این گونه مسائل نمیدهم و مهم هم نیست که چه اتفاقی برایشان بیافتند ، چون وقتی خودشان نمیدانند چی میخواهند ، هرگونه تلاش ما نیز برایشان بی فایده است.
خوش  باشید.
:razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
ne13, Alpha4, sorena_noshad, FARSHAD.ADL, typhoon, SORENA, دموکراسی

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تاريخ عضويت

توسط Solver » جمعه 27 مرداد 1391 16:05

DJ Dani,  

هر کس اعتقادات خودش را دارد و به نسبتا دانسته هایش تصمیم می گیرد. اینجا من در حال بحث بر سر تصمیم گرفته شده یا دانسته ها و درستیش نیستم، موضوع بحث من به تمسخر گرفتن این اعتقادات است  :-)

من این کار را  (ساندویچ، اتوبوس، کیک، عمو پورنگ و ..) ناشایست و فقط بیانگر حقارت تمسخر کننده ها و نداشتن توان پذیرش حقیقت می دونم، نظر شما غیر از این است؟

اما در مورد خود اصل موضوع:

اساسا من در مورد اعتقاداتم (مثلا در اینجا حمایت از مقاومت) مدت هاست بحث نمی کنم و ترجیح میدهم در عمل برهان های خودم را رو کنم  :-)

بنابراین تنها پاسخ بنده به مطلب طرح شده از طرف شما و برخی دوستان در مورد فلسطین و مقاومت یک چیز است و  آن شرکتم در راهپیمایی امروز بود.

Sami 1993, Qaher1406, Mahdi1944

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » جمعه 27 مرداد 1391 16:14

دوست عزیز
شما از بنده چیزی نمی دونید ، پس بهتره که بحث رو شخصی نکنیم. هر کس هر کاری انجام داده و یا نداده به خودش مربوطه. بنده نه کسی رو مسخره کردم، نه کاری با خاله شاه دونه و عمو پورنگ و کیک و ساندیس و نوشابه و ساندویچ دارم. بنده دارم در مورد کلیت داستان فلسطین نظرم رو می گم. راه دوری نریم. همین لبنان و مقاومت، تکلیفشون با همه معلومه و نتیجه گرفتند و موفق شدن سرزمین خودشون رو آزاد کنند. اما این جماعت فلسطینی به قولی هنوز نمی دونند که خودشون با خودشون چند چند هستند. حضور پرشور!!! مردم هم از زاویه عکس های عکاس فارس مشخصه!!!!
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
FARSHAD.ADL, DJ Dani, دموکراسی, Alpha4

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 216 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » جمعه 27 مرداد 1391 16:27

آیت‌الله خاتمی در خطبه های امروز نماز جمعه تهران:
صهیونیست ها تنها زبان زور می‌فهمند
خبرگزاری فارس: خطیب امروز نماز جمعه تهران گفت: قرآن می‌فرماید با صهیونیست‌ها با زور برخورد کنید و آنها را به راه حق بیاورید. در طول بیش از 60 سال اشغال فلسطین آنچه جواب داده انتفاضه بوده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران که بعد از راهپیمایی باشکوه و میلیونی روز جهانی قدس برگزار شد، طی سخنانی از حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی تقدیر کرد و گفت: در ابتدای خطبه می‌خواهم از حضور بسیار ارزشمند مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر کنم؛ حضور مردم در راهپیمایی در حقیقت عمل به وصیت مولای ما امیرالمومنین (ع) بود که فرمود دشمن خاصم و حامی مظلوم باشید.

وی توصیه امیرالمومنین (ع) مبنی بر حمایت از مظلوم به مقابله با ظالم را مصداق حمایت ملت ایران از مردم مظلوم فلسطین دانست و خطاب به نمازگزاران گفت: کاری که شما امروز در راهپیمایی کردید در حقیقت عمل به وصیت مولایتان که در روز نوزدهم و بیست و یکم ماه رمضان برایش گربه کردید، بود. امروز شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شما همان حمایت از مظلوم و مقابله با ظالم است.

امام جمعه موقت تهران در ادامه به 5 شیوه قرآن برای مقابله با صهیونیست‌ها اشاره کرد، افزود: ابتدا لازم است بگویم که ما حساب اقلیت یهود را که در کشور ما زندگی می‌کنند و پایبند به قوانین هستند و خودشان هم گفته‌اند که در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند را از صهیونیست‌ها جدا می‌دانیم.

وی افزود: از ویژگی‌های صهیونیست‌ها این است که آنها در تاریخشان آد‌م‌کشی و متدین‌کشی ثبت شده است. صهیونیست‌ها آنقدر جنایت کرده‌اند و آدم کشته‌اند که لکه ننگ عملکرد آنها از تاریخ پاک نخواهد شد.

خاتمی ادامه داد: خبرنگار معروف غربی در کتاب خود درباره جنایات صهیونیست‌ها نوشته است که صهیونیست‌ها آوارگان دو اردوگاه فلسطینی را به شدت شکنجه داده‌اند،آنها پوست آوارگان را زنده زنده می‌کندند، شکم‌های آنها را می‌دریدند، به زنان و دختران تجاوز می‌کردند و سینه‌های آن‌ها را می‌بریدند.

وی تصریح کرد: این خبرنگار نوشته است در حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان عکا، دست و پای بیماران را بستند و آنها را به خیابان‌ها کشاندند.

خاتمی عدم پایبندی صهیونیست‌ها را به ارزش‌های انسانی از دیگر ویژگی‌های رژیم اسرائیل دانست و گفت: اقدامات صهیونیست‌ها طوری است که گویا ذات آنها با اقدامات ضد انسانی عجین شده است.

وی عدم پایبندی صهیونیست‌ها به معاهده‌های بین‌المللی را از دیگر ویژگی‌های آنها دانست و تصریح کرد: صهیونیست‌ها به هیچ معاهده‌ای پایبند نبوده و نیستند آنها حتی به برخی معاهده‌های استعماری از جمله معاهده اسلو، مادرید، کمپ‌ دیوید و شرم‌الشیخ نیز پایبند نبودند و آن‌ها را زیر پا گذاشتند.

خاتمی با تاکید بر اینکه کار صهیونیست‌ها تحریف واقعیت است، اظهار داشت: بسیاری از رسانه‌های بین‌المللی با پول صهیونیست‌ها اداره می‌شود و به همین دلیل آنها هرطور که بخواهند سیاست‌های دنیا را می‌چرخانند.

کینه شدید به مسلمانان مورد دیگری بود که آیت‌الله خاتمی آن را از ویژگی‌های  صهیونیست‌ها دانست و با استناد به آیه 82 سوره مائده تاکید کرد: صهیونیست‌ها به مسلمانان شدیداً کینه دارند و ما نمونه آن را در جنایت آنها در غزه و لبنان دیدیم.

وی در ادامه به شیوه‌های قرآن برای مقابله با صهیونیست‌ها اشاره کرد و افزود: قرآن می‌فرماید در مقابل جنایات صهیونیست‌ها افشاگری کنید؛ بنده از صدا و سیما و رسانه‌های مکتوب می‌خواهم درباره افشاگری جنایات صهیونیست‌ها تلاش کنند و این موضوع را تنها به ایام روز قدس اختصاص ندهند.

امام جمعه موقت تهران از ساخت فیلم سینمایی "شکارچی شنبه" تشکر کرد و افزود: فیلم شکارچی شنبه به جنایات صهیونیست‌ها پرداخته است و انشاءالله تولید چنین فیلم‌هایی بیشتر شود.

خاتمی با استناد به آیه 118 سوره آل عمران، بدبین بودن به صهیونیست‌ها را از شیوه‌های قرآنی برای مقابله با صهیونیست‌ها دانست و اضافه کرد: قرآن با مخاطب قرار دادن یهودی‌ها، می‌فرماید نامحرمان و بیگانگان را محرم راز قرار ندهید.

وی با اشاره به همراهی برخی کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی گفت: متاسفانه برخی سران کشورهای اسلامی نه تنها از صهیونیست‌ها نفرت ندارند بلکه صهیونیست‌ها را ارباب خود می‌دانند.

امام جمعه موقت تهران افزود: ما خبر دقیق داریم که برخی سران کشورهای اسلامی در حمله رژیم صهیونیستی به لبنان مشوق صهیونیست‌ها بودند؛ حالا ممکن است بگویند که لبنانی‌ها شیعه بودند اما ما خبر  دیگری هم داریم که برخی از سران این کشورها در حمله صهیونیست‌ها به غزه نیز آنها را تشویق کردند.

خاتمی با استناد به آیه 9 سوره حجرات، خاطرنشان کرد: قرآن می‌فرماید با صهیونیست‌ها با زور برخورد کنید و آنها را به راه حق بیاورید. در طول بیش از 60 سال اشغال فلسطین آنچه جواب داده انتفاضه بوده است و میز مذاکره مطلقاً جواب نداده، نمی‌دهد و نخواهد داد چراکه صهیونیست‌ها فقط زبان زور را می‌فهمند.

وی با تاکید بر اینکه جهان اسلام با موج بیداری اسلامی قدرتمند شده و ظرفیت زیادی کسب کرده است، تصریح کرد: در طول یک سال از گذشت بیداری اسلامی، مسلمانان 4 دیکتاتور قدرتمند را به زیر کشیدند و اگر جهان اسلام به وحدت برسد به یاری خداوند توان محو اسرائیل از صحنه روزگار برای مسلمانان فراهم خواهد شد.

همچنین آیت الله خاتمی در خطبه دوم نماز جمعه امروز ضمن دعوت همگانی به تقوای الهی و بیان جملاتی از امام سجاد (ع) در مورد ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امیدواریم که با معرفت و کوله‌باری که از ارزش‌های معنوی در این ماه بدست آوردیم از آن خارج شویم.

وی همچنین با اشاره به زلزله آذربایجان شرقی تصریح کرد: همه ما خود را شریک غم زلزله‌زدگان می‌دانیم و برای مرحومین طلب مغفرت و برای بازماندگان آرزوی صبر و تحمل داریم.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه یک بخش، حوادث زلزله و بخشی دیگر، مسائل بعد از زلزله است، اظهار داشت: دولت اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است. مردم هم به خوبی پا به میدان گذاشته و کمک می‌کنند. اما باید توجه داشته باشیم که فصل سرما در آن منطقه 15 روز دیگر آغاز می‌شود. امیدواریم دولت سرپناه و امکانات مناسبی را تا آن زمان برای زلزله زدگان فراهم کند.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به سوءاستفاده بعضی سایتها و شبکه‌های خارجی از زلزله آذربایجان تصریح کرد: متأسفانه بعضی از سایتها و شبکه‌های خارجی در جهت امیال و اهداف سیاسی و جناحی خودشان حتی از خون کشته شدگان زلزله آذربایجان هم نگذشتند و از آنها سوء استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به نزدیکی ایام هفته، اظهار داشت: هفته دولت فرصت بسیار مناسبی برای ارزیابی نقاط قوت دولت و تقویت آن و شناسایی نقاط ضعف دولت و برطرف کردن آنها با راهکارهای مناسب است و بنده همه دولتمردان و منتقدان را دعوت به رعایت انصاف می‌کنم.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه اجلاس غیرمتعهدها اجلاس بزرگی بوده و برگزاری آن به درستی قابل افتخار است، اظهار داشت: جنبش غیرمتعهدها با 25 دولت شکل گرفت اما هم اکنون نزدیک به 120 کشور عضو آن هستند. ایران نیز بعد از انقلاب اسلامی عضو جنبش غیرمتعهدها شد. انتظاری که از این اجلاس می‌رود این است که با توجه به فروپاشی بلوک شرق و یکه‌تازی آمریکا، موضع‌گیری مناسبی بر مقابل این مسئله داشته باشد.

خطیب این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به نفرت جهانی از آمریکا، ضمن ارائه آماری از این مسئله اظهار داشت: آمریکا از تروریستها در سوریه و عراق حمایت می‌کند و اعضای جنبش غیرمتعهد اگر می‌خواهند به راستی عدم تعهدشان را اثبات کنند در برابر یکه‌تازی آمریکا و جنایات بحرین و نقص حقوق بشر در عربستان موضع‌گیری کنند.

وی با اشاره به حوادث سوریه تصریح کرد: آنچه که در سوریه می‌گذرد گویای این است که آمریکا و دنیای استکبار به هیچ یک از شعارهایشان پایبند نیستند. بلایی که اینها بر سر سوریه آوردند بر سر هر یک از نوکرانشان در منطقه می آمد، در همان روزهای اول حکومتشان سرنگون می‌شد.

آیت الله خاتمی با تبریک به دولت سوریه که تا به امروز در مقابل فشارها مقاومت کرده است، اظهار داشت: اگر دشمنان در سوریه پیروز شوند بعد از آن به سراغ عراق و سایر کشورها می‌‌آیند اما باید بدانند خیال خام ایران را از سرشان بیرون کنند زیرا که این ملت اگر کوچکترین آسیبی به کشورشان وارد شود دشمن را نابود می‌کنند.

وی در پایان خطاب به همسایگان سوریه گفت: با طناب پوسیده آمریکا در چاه سوریه نروید زیرا که امریکا می‌خواهد دولتی که مردم حامی آن هستند، سرنگون شود و اگر این کار را کردید بدانید که اول حمایت مردمی‌تان از بین می‌رود و دوم القاعده‌ای که امروز به جان سوریه انداخته‌اید بعدا به جان خودتان خواهد افتاد.
آخرين ويرايش توسط oweiys در جمعه 27 مرداد 1391 16:29, ويرايش شده 1 در کل.

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
zzvf, Qaher1406, Mahdi1944

Major

Major

نماد کاربر
837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

توسط SORENA » جمعه 27 مرداد 1391 16:29

خبر ساعت 14 شبکه یک رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ متاسفانه من امروز موفق نشدم این بخش خبری رو مشاهده کنم و چون از کودکی یادم هست تصویر بردار با بالگرد از این راهپیمایی فیلم برداری میکرد بصورت wide و کثرت جمعیت هم موجب شادمانی بنده در آن دوران بود، میخواستم تصاویر امروز تهران رو ببینم که در هیچ سایتی فیلم یا عکسی از بالا پیدا نکردم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
zzvf

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تاريخ عضويت

توسط oweiys » جمعه 27 مرداد 1391 16:30

با سلام مجدد

دغدغه و سوالات برخي قابل درك هستش ؛ اما موضوع تاپيك روز جهاني قدس هستش ، خواهشمندم تنها در مورد اين موضوعات روز

جهاني قدس در اين تاپيبك مطلب ارسال كنيد و مي تونيد براي بحث مفصل تاپيك جداگانه اي ارسال كنيد ؛ زيراكه جدا از سياسي شدن

بحث ، موضوع منحرف ميشه .

كمك به مردم مظلوم وظيفه اسلامي و انساني و ديني و وجدانيه حضرت علي (ع) وقتي شنيد خلخال از پاي زني يهودي كندند فرمود

اگر مسلماني از اين موضوع دق كند شايسته ندامت نيست ؛ حالا خلخال كجا بمب خوشه اي كجا ....

اصلا حكومت ما به كنار ، خودمون چي ؟ خدا وكيلي اسم حضرت علي فقط براي صلوات و برخاستن خوبه ؟؟

بازهم خواهشمندم تنها در مورد اين موضوعات روز جهاني قدس در اين تاپيبك مطلب ارسال كنيد ؛ براي بحث بيشتر لطفا تاپيك جداگانه اي

ارسال كنيد.
آخرين ويرايش توسط oweiys در جمعه 27 مرداد 1391 16:36, ويرايش شده 1 در کل.

كيارش, Mahdi1944, Sami 1993, zzvf, Solver, Qaher1406

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تاريخ عضويت

توسط oweiys » جمعه 27 مرداد 1391 16:35

تصاويري از روز قدس در تونس

Mahdi1944, zzvf, Sami 1993, Solver, كيارش

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تاريخ عضويت

توسط Solver » جمعه 27 مرداد 1391 16:35

typhoon,  

شما از بنده چیزی نمی دونید ، پس بهتره که بحث رو شخصی نکنیم. هر کس هر کاری انجام داده و یا نداده به خودش مربوطه. بنده نه کسی رو مسخره کردم، نه کاری با خاله شاه دونه و عمو پورنگ و کیک و ساندیس و نوشابه و ساندویچ دارم. بنده دارم در مورد کلیت داستان فلسطین نظرم رو می گم. راه دوری نریم. همین لبنان و مقاومت، تکلیفشون با همه معلومه و نتیجه گرفتند و موفق شدن سرزمین خودشون رو آزاد کنند. اما این جماعت فلسطینی به قولی هنوز نمی دونند که خودشون با خودشون چند چند هستند.

من هم به این حرفاتون کاری نداشتم  :-)  اینجاش را گفتم نداشتن طاقت پذیرش واقعیت  :D

. حضور پرشور!!! مردم هم از زاویه عکس های عکاس فارس مشخصه!!!!

Sami 1993, Mahdi1944

قبليبعدي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان