در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 4 آذر 1392 10:20

تهران

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 15 پست

Re: RQ 170 ایرانی در مراحل پایانی

توسط chaz » دوشنبه 25 آذر 1392 20:34

خلاصه کلام دوست عی ا این دانشمندان جوان و لایقی که نام میبرید با خیلیهاشان ا سر تصادف دیدار داشتهام . آنقدر که جو شما را گرفته است خودشان را نگرفته بود باور کنید.
نحوه کنترل یک پرنده در این تکتولوی به حدی پیشرفته است که در مخیله برخی از دوستان هم نمیگنجد . اگر این ادعا و دستکاری جی پی اس صحت داشته باشد پس هیچ موشک و گلوله ای که با جی پی اس کنترل میشود در خاک ما نخواهد نشست. چرا که سکان دست خودمان است.  

فقط به عمق ادعا دقت کنید.

اگر دستکاری جی پی اس نبوده پس یک سستم کنترل کننده جانشین برای من مثال بزنید. چون بلاشک شما ادعا دارید این پرنده سالم به زمین نشسته. ادعای بعدی رمز گشایی از اطلاعات کد گذاری شده است که....   پیشنها د میکنم کمی اطلاعات خود را بیشتر کنید.
از مدیران محترم میخواهم این پست را ثبت کنند تا یکبار برای همیشه این پرونده مختومه شود.

Major II

Major II

no avatar
89

تشکر کرده: 161 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 25 تیر 1392 23:29

مشهد

آرشيو سپاس: 240 مرتبه در 70 پست

توسط ATABACKAN » سه شنبه 26 آذر 1392 00:17

farzande-iran نوشته است:
ATABACKAN نوشته است:
محفظه های بزرگ ارابه هایی فرود بر رو بالها مثل دو برجستگی در اطراف ورودی موتور دیده میشن که در بزرگتر شدن بازتاب راداری موثر است

این محفظه ها مربوط به سیستم ماهواره ای SATCOM هستند نه ارابه فرود ... دوست عزیز!!!

ولی در اصل موضوع که این برجستگیها باعث بزرگتر شدن بازتاب راداری میشه تاثیری نداره

Major II

Major II

no avatar
89

تاريخ عضويت

مشهد

توسط ATABACKAN » سه شنبه 26 آذر 1392 00:33

البته ادعاهای منسوخ شما چندان قابل توجه نیست.از این بابت که حتی اصل فرونشاندن این پرنده را هم توسط ایران زیرسئوال میبرید و معلوم نیست بعد از نمایش پرنده دیگر چه چیز باید در اختیار امثال شما قرار بگیرد تا به این افتضاح امریکا اعتراف کنید.مگر انکه انتظار داشته باشید ایران دقیقا نحوه فرود اوردن ان را بیان کند که معلوم است هیچ گاه چنین اتفاقی نخواهد افتاد.حتما منافعی در بین است وگرنه اینهمه تلاش برای کذب نشان دادن این دستاورد چه در بحث کشف و چه در بحث نشاندن و چه در بحث مهندسی معکوس با چه هدفی صورت میگیرد؟؟؟یا مغرض هستند و مشکلشان چیز دیگری است که نمیتوانن ان را بیان کنن یا انقدر تحت تاثیر تبلیغات کاذب قرار گرفته اند که حتی پرنده را میبینن ولی تلاش میکنن ان را طوری تفسیر کنن که قدرت امریکا زیر سئوال نرود.[/quote]

بنده چندین ماه هست که در اینترنت به دنبال کشف این موضوع هستم که چگونه این پهپاد در ایران سقوط کرده اگر شما اطلاعات کاملی از این موضوع دارید من رو هم در جریان بگذارید بسیار خوشحال میشم

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1634

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » سه شنبه 26 آذر 1392 01:23

سلام و درود

نگرانی آن ها قابل درک است. بالاخره افتضاح بزرگی بوده و مردمشان از دولت جواب می خواهند که پهپاد فوق پیشرفته و فوق سری ما چگونه مفتضح شد؟ دولت هم مجبور است مرتب یک عده ای از کارشناسان را جلو بیندازد تا با آسمان و ریسمان بافتن فقط یک منظور را به مردمشان القاء کنند: «نه آقاجان زیاد هم پیشرفته نبود و ما خیلی هم متضرر نشدیم!»

یادمه یک کارشناس نظامی امریکایی به یک شبکه خبری ماهوارهای گفت که اگه ایران تونسته باشه این کدها رو بشکنه میتونه به پنتاگون هم نفوض کنه و تمامی سیستمهایی مالی دنیا رو هک کنه

در این رابطه توصیه می کنم این تاپیک را مطالعه بفرمایید:

topic-t110436.html

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

میگ 35 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
anga2009, esijoon, mohammad area51, mm1990, farzande-iran

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
66

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 مهر 1390 09:22

آرشيو سپاس: 47 مرتبه در 19 پست

توسط mg100 » سه شنبه 26 آذر 1392 04:19

وقتی ما نمی تونیم از این تکنولوژی استفاده کنیم چه فایده ای داره نمونش رادار روزنه ساختگی و سبک این پرنده که ما نمی تونیم مثل اون را بسازیم اگر می تونستیم دنبال قطعات یدکی برای رادارهای قدیمی فانتوم و تامکت نمی گشتیم.

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
252

تشکر کرده: 167 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 مرداد 1392 17:43

آرشيو سپاس: 767 مرتبه در 157 پست

توسط شیرافکن » سه شنبه 26 آذر 1392 12:28

chaz نوشته است:خلاصه کلام دوست عی ا این دانشمندان جوان و لایقی که نام میبرید با خیلیهاشان ا سر تصادف دیدار داشتهام . آنقدر که جو شما را گرفته است خودشان را نگرفته بود باور کنید.
نحوه کنترل یک پرنده در این تکتولوی به حدی پیشرفته است که در مخیله برخی از دوستان هم نمیگنجد . اگر این ادعا و دستکاری جی پی اس صحت داشته باشد پس هیچ موشک و گلوله ای که با جی پی اس کنترل میشود در خاک ما نخواهد نشست. چرا که سکان دست خودمان است.  
فقط به عمق ادعا دقت کنید.
اگر دستکاری جی پی اس نبوده پس یک سستم کنترل کننده جانشین برای من مثال بزنید. چون بلاشک شما ادعا دارید این پرنده سالم به زمین نشسته. ادعای بعدی رمز گشایی از اطلاعات کد گذاری شده است که....   پیشنها د میکنم کمی اطلاعات خود را بیشتر کنید.
از مدیران محترم میخواهم این پست را ثبت کنند تا یکبار برای همیشه این پرونده مختومه شود.

شما نظرهای زیاد میدی.اسم چندتا از اون دانشمندانی که مثلا تصادفی باهاشون برخورد کردی را نام ببر!!! وگرنه ادعاهای پوچ شما ارزش خواندن هم ندارد.تو هنوز فرق بین موشک سوخت جامد با مایع را نمیدانی بعد میای اینجا تحلیل موشکی میکنی این ادعای هم روی ان!!!!من ادعا میکنم سالم نشسته؟؟خب شد تصاویر ان نشان داده شده و روسیاهی به زغال ماند.البته خب کسی که راکت سوخت مایع را از سوخت جامد تشخیص نمیده که حتی اگر چیزی از موشک ندانی با همان دود سفید از هم متمایز میشن در اینجا هم ندیدن تصاویر نشان داده شده از پرنده عجیب نیست.شاید واقعا مشکل بینایی دارد!!!
topic-t110727.html
ATABACKAN نوشته است:بنده چندین ماه هست که در اینترنت به دنبال کشف این موضوع هستم که چگونه این پهپاد در ایران سقوط کرده اگر شما اطلاعات کاملی از این موضوع دارید من رو هم در جریان بگذارید بسیار خوشحال میشم

من کیم؟؟؟وزیر دفاع.فرمانده کل سپاه یا .......من هیچ منفعتی از تضعیف یا تقویت این مساله ندارم.اما دو مشخصه دارم اول انکه دچار هیچ نوع غرض ورزی و عنادی نیستم و در کنار ان فقط ان چیزی را که میبینم و با عقل جور در میاید را باور میکنم.چه دلیل عقلانی وجود دارد که نحوه فرود اوردن این پرنده را ایران افشا کند؟؟؟ به گفته خود سردار سلامی اگر این پرنده با این وزن و ابعاد بدون کوچکترین کنترلی به زمین برخورد کند میزان سلامتش برای همه روشن است.چیزی نیست که قابل ماستمالی کردن باشد.حالا ما نمیگیم کلا نابود شده باشه ولی تا این حد سلامت بودن نشانه همه چیز است.مگر انکه حضرات هنوز سقوط یک هواپیما را ندیده باشن یا مشکل دیگری دارن که نمیتونن ان را بیان کنن!!!
توی همین فضای مجازی هنگامی که گرفتن این پرنده اعلام شد ولی تصاویرش را نشان ندادن یک عده ای میگفتن باور نمیکنیم تا زمانی که تصویرش نشان داده شود بعد هم که نشان دادن کلا سکوت کردن و چیزی برای گفتن نداشتن.خب این ادعای عدم توانائی در مهندسی معکوس هم در ادامه همان ماجرا است.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب شیرافکن تشکر کرده اند:
&mmt, KH.I.A.2500, mohammad area51

Major II

Major II

no avatar
89

تاريخ عضويت

مشهد

توسط ATABACKAN » سه شنبه 26 آذر 1392 18:16

نه وزیر دفاع نه فرمانده کل سپاه و نه سردار سلامی هیچ گونه مدرک معتبری که ثابت کنه این پرنده رو خودشون گرفتن ارایه ندادن هر چیزی که بنده در منابع مختلف مطالعه کردم چیزی جز فرضیات نیست بنده هم مثل شما هر چیزی رو که با عقل جور در میاد باور میکنم ولی از یک دیده دیگه و این دلیل نمیشه که شما و هم فکرانتون هر توهینی رو که دلتون می خواد به زبون بیاری

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
252

تشکر کرده: 167 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 مرداد 1392 17:43

آرشيو سپاس: 767 مرتبه در 157 پست

توسط شیرافکن » سه شنبه 26 آذر 1392 18:46

ATABACKAN نوشته است:نه وزیر دفاع نه فرمانده کل سپاه و نه سردار سلامی هیچ گونه مدرک معتبری که ثابت کنه این پرنده رو خودشون گرفتن ارایه ندادن هر چیزی که بنده در منابع مختلف مطالعه کردم چیزی جز فرضیات نیست بنده هم مثل شما هر چیزی رو که با عقل جور در میاد باور میکنم ولی از یک دیده دیگه و این دلیل نمیشه که شما و هم فکرانتون هر توهینی رو که دلتون می خواد به زبون بیاری

هیچ توهینی بهت نشده پس الکی جوسازی نکن!!!شما مدرکت چیه که اینقدر دنبال تحریف واقعیت رخ داده هستی؟؟هدفت چیه؟؟؟این را برای ما مشخص کن.وقتی پرنده به نمایش عمومی درامده و هیچ جور با عقل جور در نمیاد که پرنده ای با اون وزن و ابعاد از اون ارتفاع سقوط کنه و میزان صحتش به این حد باشه اینجور فشار اوردن که نه اینها مدرک نشان نداده اند هیچ نوع دلیل منطقی غیر از مواردی که گفتم ندارد.اصل نفوذ را با وجود صحت پرنده و شرط عقل نفی میکنی.حتی پرنده ای که میزان تصاویر منتشر شده از ان پیش از این شکار به اندازه انگشتان یک دست هم نمیشود در سطح فناوریش تشکیک ایجاد میکنی و در نهایت توان مهندسی معکوس سپاه را هم انکار میکنی.بعد هم دم از عقل میزنی.هستند کسانیکه این عقاید منسوخ را به چالش بکشن.اینجوری تلاش برای تخطئه این دستاورد اگر ذینفع ان را هم در نظر بگیریم با چه هدفی صورت میگرد؟؟مثلا تو حتی اگر غرضی نداری چه مدرکی رو کردی غیر از انکه نمیشود و نمی توان؟؟
مدارک تو این است:1-امکان نفوذ در سامانه وجود ندارد2-امکان کشف رادارگریزها به قول خودت ثابت نشده3-امکان مهندسی معکوس ان وجود ندارد.حتی یک دلیل عقلانی نمیاوری که چرا باید نحوه نفوذ و نشاندن ان را بیان کنن و این چه سودی براش داره و در مقابلش با این افشاگری چه چیزی از دست میده؟؟اونیکه پرنده را سالم نشان داده و عقل حکم میکنه این سقوط نکرده بلکه به نحوی نشانده شده مدرک ارائه نکرده بعد تو که فقط ادعایت شده نمیشود و امکان ندارد صاحب مدرک و نگاه عقلانی شدی!!!
مدارکت فقط امکان ندارد است و نمیتوان.اما وقتی پرنده با این سطح سلامت نشان داده شده و عقل یک چیز میگوید شما بازهم همان حرفی که میزدید باز هم تکرار میکنید.با انسان های قرن بیست و یکمی طرف هستی اینهمه تلاش برای زیر سئوال بردن طرح اگر ما سود و زیانش را در نظر بگیریم برای همه دلایش مثل روز روشن است.کافی است سخنان امریکائی ها در مورد نفوذ و مهندسی معکوس این پرنده توسط ایران را دوستان بخوانن و با نظر شما مقایسه کنن بعد باید دید ایا اینهمه شباهت میتونه تصادفی باشه.اونها با انکار همه چیز دنبال سرپوش گذاشتن بر این افتضاح هستند شما چه هدفی از انکار همه چیز دارید؟؟؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب شیرافکن تشکر کرده اند:
mohammad area51, &mmt, shahab313, TD, farzande-iran, ATABACKAN

New Member

no avatar
17

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 5 شهریور 1386 00:50

آرشيو سپاس: 45 مرتبه در 12 پست

توسط 11111 » سه شنبه 26 آذر 1392 19:16

از دوستان تعجب می کنم چطوری دارند با کسی حرف میزنند که هم غرض و مرضش معلومه هم سطح  فهم و معلوماتش اینقدر هست و
بهترین جواب برای این افراد اینه : شما خوبی و فقط شما می فهمی ما ها هم یه مشت....
باور کنید اگه یه روز آمریکا هم به قدرت ایران اعتراف کنه و یا به ضعف هاش اقرار کنه این آدما قبول نمی کنند و می گویند: خود آمریکا حالیش نیست چقدر پیشرفته است و ....

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 11111 تشکر کرده اند:
mohammad area51, mm1990, &mmt, shahab313, شیرافکن, farzande-iran

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3112

تشکر کرده: 2442 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » سه شنبه 26 آذر 1392 19:26

سلام دوستان
این هواپیماها و خیلی از سلاحهای سری و دستگاههای جاسوسی دارای   سیستم  خود انهدامی هست که یا اتوماتیک هست یا از راه دور کنترل میشه .
اگر این پرنده اون سیستم رو نداشته جای تعجب و سوال داره چون حداقل سیستم دوربین و تجهیرات الکترونیکیش و جای ذخیره ی اطلاعات باید همچین سیستمی داشته باشه .
از طرف دیگه بعد از اینکه ایران اعلام کرد که این هواپیما رو گرفته آمریکا صریحاً و خیلی سریع انکار کرد !!!!
یه جورایی به نظر میاد که امریکائیها عمداً انکار کردند تا ایران تصاویرش رو نشون بده تا ببینند در چه وضعی هست .

یه احتمال دیگه هم هست و اون اینه که این هواپیما آلوده به یک ماده ی کُشنده باشه که به تدریج کسانی رو که باهاش تماس دارند آلوده میکنه و بعد از ماهها یا سالها میکشه یا بخاطر آلودگیشون قابل ردیابی میشن که کجاها میرند .

چیزی که بیشتر شک برانگیز هست حرف اوباما هست که یه روز در یک مصاحبه ی مطبوعاتی بدون اینکه اصلاً ازش در مورد هواپیما سوال بشه گفت ما از ایران میخوایم که هواپیما رو پس بده .
با این کارش شاید خواست اهمیت هواپیما رو بیشتر کنه تا بیشتر مورد توجه افراد مهم قرار بگیره .

به نظرم بهتره سانت سانت این پرنده تحت آزمایش شیمیائی و بیولوژیک و پرتوهای رادیواکتیو قرار بگیره .
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » سه شنبه 26 آذر 1392 19:32

ای وای من.....شما فیلم های رمز گشایی شده ا از حافظه این پرنده رو دیدید؟؟؟
میدونید چه اطلاعاتی از این حافظه ها بدست اومده؟؟؟به نظرتون ارزشش رو داره به خاطر مثلا حمله بیولوژیکی همچین اطلاعاتی رو لو بدن؟؟؟

دیگه کار از فیلم هالیوودی گذشته...بروبکس زدن تو کار فیلم هندی...البته با عرض معذرت :x  :x

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

KH.I.A.2500 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
mohammad area51, MOHAMMAD_ASEMOONI, &mmt, shahab313, شیرافکن, mm1990, farzande-iran

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 خرداد 1392 20:01

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 15 پست

توسط strike eagle » سه شنبه 26 آذر 1392 20:44

ای کاش میشد یه اف 22 و یه B 2 هم گیر میاوردیم تا برادران سپاه سریعا میتونستن لنگش رو بسازن و حتی بهترشو بسازن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :::P

قبليبعدي