رونمایی ازE/F 18F Super Horent در نمایشگاه هوایی هند

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 95
تاریخ عضویت: پنج شنبه 11 آذر 1389, 1:41 pm
محل اقامت: شـــمـــالـــگـان
سپاس‌های ارسالی: 1821 بار
سپاس‌های دریافتی: 487 بار

رونمایی ازE/F 18F Super Horent در نمایشگاه هوایی هند

پست توسط demorgan » یک شنبه 29 خرداد 1390, 12:39 pm

شرکت بوئینگ در خلال این نمایشگاه از یک سری گزینه ها برای خریداران جنگنده خارجی E/F 18F Super Horent پرده برداشته که بر قابلیت های جنگنده مذکور من جمله رادار گریزی و برد وتوانایی حمل سلاح های جدید افزوده است.این گزینه ها عبارتند از:مخازن سوخت منطبق با بدنه – غلافی برای حمل سلاح ها – سیستم «جستجو و تعقیب فروسرخ» (IRST) – و نیز موتور های با نیروی رانش بیشتر .

 تصویر
تصویر   
این گزینه ها که در حال حاضر در مرحله تبیین هستند, از سال 2015 (1394 شمسی) در دسترس خواهند بود.بعلاوه امکان نصب آنها در نمونه موجود سوپر هورنت (بلوک2) نیز وجود دارد. به گفته بوئینگ, یکی از این گزینه ها که شامل افزایش نیروی رانش موتور F-414 این هواپیما به اندازه ی 15 تا 20 درصد است,برای برنامه «هواپیمای رزمی متوسط چند منظوره» (MMRCA) هندوستان نیز پیشنهاد شده است ولی چون بعد از تاریخ مشخصه هندوستان ارائه شده از لیست انتخابات هندی ها حذف شده است.

مخازن سوخت منطبق با بدنه هواپیما پیشنهادی نیز که مجموعا" قادر به حمل 3000 پوند (1360 کیلوگرم) سوخت می باشد.علاوه بر کاهش نیروی پسا نیروی برآ را نیز افزایش میدهد.ثانیا" یک جایگاه داخلی حمل سلاح و قابل نصب بر روی بدنه که باعث رادارگریزی آن شده نیز منظور گردیده است.هر یک از غلاف های حمل سلاح در خارج بدنه نیز علاوه بر کاستن از پسا و بازتاب های راداری , قادر به حمل 4 موشک آمرام و یا ترکیبی از سلاح های هوا به هوا یا هوا به زمین , شامل یک بمب 2000 پوندی یا 2 بمب 500 پوندی و یا 4 بمب با قطر کم (SDB) است.


یک گزینه بسیار مهم دیگر ارائه شده در نمونه پیشرفته سوپر هورنت , یک صفحه نمایشگر بسیار بزرگ یک پارچه در ابعاد 11*19 اینچ (48*28 سانتی متر) با وضوح بالا ولمسی برای انتقال داده ها است. این صفحه نمایش بسیار بزرگ و یک پارچه به گفته بوئینگ , بسیار کارآمد تر از چند صفحه نمایشگر موجود در سوپر هورنت های کنونی برای ارائه اطلاعات به خلبان است.بر اساس اطلاعات اعلام شده , طرح مذکور این امکان را به کاربران خواهد داد تا با بسیاری از تهدید های آینده روبرو شوند.
.
.
تایپ و تالیف : DEMORGAN تصویر 
هیچ هیچ هیچ ...

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”