در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

Re: کودتای محمد 1985 ....!

توسط SAMAN » پنج شنبه 12 آبان 1390 17:51

این یک پیام کوتاه هست!
از   سامان مهندس الکترونیک!!  به فرمانده معظم CAPTAIN PILOT پوفففففففف ( صدای بیسیم )

من  با طراحی یک بمب که عکسش را در زیر مشاهده می کنید

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

خودروی لیموزین لیموترش ممد 1985 را منفجر کردم!
اما نمیدونم زنده است یا نه!

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

مختصات ممد1985 و تنی چند از همراهان  توسط رئیس ستاد مبارزه با  گروه مافیایی MMD ( ممد) اویس به من داده شد....

نمرده بود بگید بازم میام....
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SAMAN تشکر کرده اند:
C.A.D.I.L.L.A.C, un4given.1991, FARSHAD.ADL, AGeNiS1, ASHKAN95, behrad90, HORLIKAN, HESAM-007, CAPTAIN PILOT, @lirez@, Mohammad 1985, nima-rad, shola, oweiys

Major

Major

نماد کاربر
504

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 21 اسفند 1389 13:05

تهران

آرشيو سپاس: 2587 مرتبه در 427 پست

توسط Ph.Sepehr » پنج شنبه 12 آبان 1390 20:02

سلام :razz:

یه چند روزی مخفی بودم رو رادار،فقط تو تاپیک راکت Zuni یه مانوری دادم. :grin:
حالا نقش من چیه؟اصلا ما آدم هستیم تو این جریان یا نه؟ :grin:

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
                                                                                                                                        shapooor

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ph.Sepehr تشکر کرده اند:
HESAM-007, oweiys, CAPTAIN PILOT, SAMAN, Mahdi Mahdavi, nima-rad, C.A.D.I.L.L.A.C, sayeh_roshan_1988, AGeNiS1, un4given.1991, ASHKAN95

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » پنج شنبه 12 آبان 1390 22:23

هوالشافي
سلام عرض خسته نباشيد خدمت تمام رزمندگان ( جبهه خودي )
بازم خدمت رسيدم براي افشاگري عوامل و وابستگان نيرو هاي كودتاچي
امروز محمد در پي يك تماس فوري توسط تلفن ماهواره اي يكي از كشور هاي همسايه به من كرد و يكي سري ديگه از اسناد و مدارك جهت شناساندن هويت باطني افراد مظنون به كودتا عليه خودش رو به من داد
من هم رابط و مدير برنامه ايشون اين اسناد به نمايش ميزارم تا افراد ببينن يه وقت گول اين دامه شيطاني رو نخورن زبونم لال
دوستان ديشب يك سري مدارك و عكس بود خدمت شما نشون دادم امروز هم ميخام سري دوم رو افشا كنم
خواهر و برادران شخصي كه در عكس زير مشاهده ميكنيد
يكي از عوامل خطرناك جبهه ي كودتا است
اين عكس توسط سرويس اطلاعاتي زامبيا گرفته شده
گزارشي كه ما از اين سازمان دريافت كرديم حاكي از اين مضوع كه نام اين شخص
ناخداtyphoon هست
يكي از عناصر رده بالاي جبهه ي كودتا
اين اقا خطرناكه به چه دليل؟
به اين دليل كه ايشون ماموريت داشتن كه به سواحل لس آنجلس يورش ببرن ولي گويا ايشون پيچيده به بازي و از سواحل انتاليا سر دراورده . و با لباس مستهجن اقدام به تشويش اذاعان عمومي پرداختند .
اگه دقت كرده باشين ايشون از يك عينك با مارك كشور هاي بيگانه در بين عموم ظاهر شده و مثل ااينكه وسط شكم مباركشم گري گرفته .
گويا دسته چپشم ساندويچ هات داگ ذبح نشده ميباشد
دوستان عنايت بفرماييد شخصي كه به مافوق خود هم خيانت ميكنه چه ادم خطرناكي ميتونه باشه
جبهه ي كودتا از شكاف در بين نيروهاش به شدت رنج ميبره و اين نشان انزوا و فروپاشي اين سازمان هنجار شكنه
عكس بعدي هم كه خدمتون نشون ميدم لحظه ترور يكي از هم سنگران ما در قيطريه تهرانه
افراد با پوشاندن صورت خود مانع از شناسايي خودشون شدن ولي دستگاه اطلاعاتي هواداران محمد اين اشخاص رو با كمك انگشت نگاري كشف هويت كردن
چند ثانيه قبل از ترور
نفر اول تروريستي به اسم رونين از ادم كش رده اول جبهه كودتا است
دست ايشون به خون خيلي از كاربران سنترال اغوشته است
(خدا بيامرزدشون)
اقاي رونين يكي از مسببان اصلي گرم شدن زمين هست كه از طريق پليس اينترپل تحت پيگرد هست
نفر پشتيش هم شخصي به نام Mr.Amirhessam
از اين شخص اطلاعات دقيقي دردست نيست ولي شواهد عيني حاكي از اين موضوع كه اين شخص اول از همه دست ياره رونين سامورايي در قتل هاي زنجيره اي هست
دوما ايشون يكي از عوامل اختلاس هاي اخير بوده و چرا و چگونه به اين جنبش ضد بشري پيوسته خدا داند .
و گويا ايشون در بمب گزاري امويا در بينس آيرس هم دخيل بود به هرجهت الان فراريه
پايان گزارش
ساعت 10:10به وقت انگولا
HORLIKAN
مدير برنامه افتخاريه محمد 19 هشتاد و 12345
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, typhoon, Mr.Amirhessam, HS368, javadfakoori, Ph.Sepehr, mz15, FARSHAD.ADL, ASHKAN95, C.A.D.I.L.L.A.C, HESAM-007, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, oweiys, SAMAN, @lirez@, Mohammad 1985

قبلي