مشکل در اجرای 2010 VisualStudio

در اين بخش مي‌توانيد در مباحث مربوط به زبان هاي برنامه نويسي تحت دات نت به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

مشکل در اجرای 2010 VisualStudio

پست توسط nedaee » سه شنبه 17 خرداد 1390, 10:07 am

با سلام خدمت دوستان
من با یک مشکلی گیر کردم لطفا راهنمایی کنید
من وقتی نرم افزار vb.netرا اجرا میکنم وقتی یک پروژه را میخام اجرا کنم (f5) یک ارور میده با این عنوان:

Error while trying to run project:could not load file or assembly"windowsapplication1 or one of itsdependencises . the moudulewas expected was contain an

لطفا کمک کنید.assembly manifest.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72542 بار
سپاس‌های دریافتی: 31535 بار
تماس:

Re: مشکل در اجرای 2010 VisualStudio

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 18 خرداد 1390, 5:32 am

,
ايا براي يک پروژه‌ي جديد که هيچ کدي در اون ننوشتيد هم اين مشکل وجود داره؟
از چه نسخه‌اي استفاده ميکنيد؟
در ضمن برخي مواقع اگر vs2010 نصب شده باشه و بعد از اون vs2008 نصب بشه و سپس 2010 حذف بشه، اين چنين مشکلاتي پيش مياد، همچنين ويروس هم ميتونه باعث چنين موارد بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط nedaee » چهار شنبه 18 خرداد 1390, 9:39 am

با تشکر از شما دوست عزیز
من قبل از نصب نسخه 2010 نسخه 2005 رو نصب میکردم که اونهم موقع اجرا یک ارور میداد البته فرق داشت ارورش ولی بعدمن نسخه 2010را نصب کردم
بدون کد نویسی هم همین مشکل رو داره
دوست عزیز امکا ن داره به خاطر آنتی ویروس باشه که چیزی رو پاک کرده من نود نصب دارم البته هر وقت نرم افزار رو اجرا کردم یک پیام قرمز رنگ از نود میاد
لطفا کمک کنید و راحل بدید
nedaei1356@yahoo.com

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 946 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط SHAHRAM » چهار شنبه 18 خرداد 1390, 9:10 pm

,متن پیفام نود رو اینجا قرار بدید..
دوست عزیز راحت ترین چیزی که به ذهنم میرسه اگر براتون ممکنه visual studio رو یک بار repair کنید.
:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72542 بار
سپاس‌های دریافتی: 31535 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 18 خرداد 1390, 11:36 pm

,
پيشنهاد ميکنم با يک آنتي ويروس قدرتمند (قدرتمند در حال حاضر ميشه هر چيزي جز nod!!) اسکن کنيد، من 2012 kaspersky رو پيشنهاد ميکنم، و يا از بين آنتي ويروسهاي مجاني Avira يا Avast
بعد از اطمينان از حذف ويروسهاي احتمالي، يکبار VS رو repair و يا کلا حذف و مجددا نصب کنيد (اگر بعد از حذف ويروس همچنان مشکلات وجود داشت)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Dot Net Programming”