در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
3101

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 بهمن 1385 16:25

آرشيو سپاس: 23546 مرتبه در 2452 پست

نقشه جهان-2012 تغيير اسم خليج فارس به خليج

توسط SAMAN » پنج شنبه 1 تیر 1391 22:31

نقشه جهان در سال 2012 را مشاهده مي كنيد...
هدف از قرار دادن اين نقشه ي با كيفيت بالا نشان دادن تغيير نام خليج فارس به The Gulf در نقشه هاي رسمي جهان پس از اين هست..

اين عمل نشان دهنده تنهايي ايران در عرصه بين المللي علي رغم داشتن اسناد بيشمار و دشمني ديرنه عرب با ايرانيان مي باشد...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
پیام حکم قتل خود شنفتن مرا خوشتر بود, از یک تملق به نزد مردمان سفله گفتن!

Major

Major

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: نقشه جهان-2012 تغيير اسم خليج فارس به خليج

توسط SORENA » جمعه 2 تیر 1391 02:30

ممنون از اطلاع رسانی تون، مشخص هست که نمیشه تنها با تمام دنیا سر ناسازگاری داشت این هم یکی از دست آوردهاش هست

ولی آقا سامان من بعنوان یک ایرانی طبقه متوسط رو به بالا دارم با تمام وجود فشار زندگی روزمره رو احساس میکنم، دیگه توان این رو ندارم به این چیزها فکر کنم نه اینکه برام مهم نباشه یا وطن فروش باشم جدا با این همه فشار جز تاسف خوردن چه کاری از دستم بر میاد؟!
سبد خرید خونه من دیگه اجناس لوکس نداره مثل 8_7سال پیش، اقلام معمولی رو از مراکز عمده فروش که تک فروشی دارن میگیرم یا با یک سوپر آشنا هماهنگ کردم مستقیم از ویزیتور شرکت کالا رو اونجا تحویل میدن با تمام این کلک ها من احساس میکنم همین وضع پیش بره تا 5سال دیگه جزو قشر ضیعیف قرار بگیرم، امید به آینده هر روز داره برام کمتر و کمتر میشه تمام این شرایط برای روز عادی و خوش هست خدایی نکرده اگر حادثه ای یا بیماری رخ بده که دیگر هیچ ......

از این میترسم که باز دارن اراذل و اوباش رو از سطح شهر جمع میکنن اول تهران بعد مشهد من میترسم چون یاد اوایل دوران این تورم شوم و لعنتی میافتم که هر روز داره بیشتر میشه اون زمان هم که میخواستن بنزین و نان رو گرون کنن همین کار رو کردن، من نگران اینم و متاسفم برای مسئولین که انقدر کور و کر شدن و نمیبینن سختی مردم رو، الان شما یه حادثه کوچیک رانندگی که رخ میده رو نگاه کنین در اکثر موارد مردم خیلی بد بهم میپرن بخاطر چیه؟ من قبول دارم از قدیم این فرهنگ بد بین ایرانی ها بوده ولی الان دیگه نیازی نیست سر کل کل تصادف بشه یا تصادف شدیدی از سر بی احتیاطی با کوچکترین برخوردی دعواهای شدید رخ میده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
nima-rad, Night_Raven, crackxy, serat&mersad, bravo, m-249, AGeNiS1, SAMAN, DJ Dani, Warlock051, S.M.J.Tabib, Present, ASHKAN95, Mohammad 1985, FREE MAN

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
256

تاريخ عضويت

جمعه 2 دی 1390 20:01

آرشيو سپاس: 603 مرتبه در 172 پست

توسط panda64 » جمعه 2 تیر 1391 03:15

این نقشه را کجا نشر کرده؟؟؟؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب panda64 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, hasan_21, mojtabba, SEAFARER

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1599

تشکر کرده: 1994 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » جمعه 2 تیر 1391 06:58

با سلام ؛

از عربها که انتظاری نیست و تکلیفشان معلومه !
باید دید کشورهایی که مدعی حقوق بشر و دموکراسی هستند چرا با انگیزه سیاسی حقوق یک ملت را زیر پا میگذارن و نام خلیج فارس را در نقشه تغییر میدن آن هم به بهانه اینکه ما در دعواهای سیاسی دخالت نمیکنیم !!

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
mojtabba, SAMAN, SEAFARER, behrad90, ASHKAN95, Present, victory67, anybody, hasan_21

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » جمعه 2 تیر 1391 17:26

دوست عزیز SORENA جان
شما در باره ی همه چی حرف زدی الا نقشه و خلیج فارس و این یعنی به انحراف کشیدن تایپیک  :-P
اما سامان جان عزیز بزار از نقشه حذف کنند تا وقتی که مردم ایران خون در رگهاشون است و نفس می کشند این مستکبرین عربی و.... یه شب خواب راحت نخواهند داشت  :(
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mojtabba تشکر کرده اند:
@lirez@, SEAFARER

Major II

Major II

نماد کاربر
318

تاريخ عضويت

چهارشنبه 16 فروردین 1391 21:26

No Where

آرشيو سپاس: 935 مرتبه در 257 پست

توسط SEAFARER » جمعه 2 تیر 1391 20:02

سلام.
جناب SORENA.
من سپاهی میشناسم که از صبح ساعت 6 تا شب ساعت 9 یا 10 زحمت میکشه 400 هزار تومن حقوق میگیره هیچ چی نمیگه.نه نا امیده نه چیزه دیگه.نه سر یه اتفاق کوچولو دعوا مکینه نه هیچ چیزه دیگه.اعصاب ایشون خیلی آرام است و روز به روز به آینده امیدوارتر میشوند.فکر نکنم بگید حتما یک کلکی توی کارش هست چون توهین میشه.2 تا هم بچه خرج پدر و مادرش رو هم میده.
همه چیز به ایمان ربط داره ولی خیلی ها قبول ندارند با اینکه خودشون میبینند.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خیلی زیرکانه این کارو کرده اند.نه نوشته اند خلیج عرب نه نوشته اند خلیج فارس.شاید در نگاه اول بگیم خوب ننوشتن خلیج عرب پس حله ولی این خودش توهینه.یک لحظه فکر کنید.همه دنیا علیه ما هستند.از سومالی گرفته تا آمریکا و اسرائیل.تحریم میکنند،حقوق هسته ای و ... را ضایع میکنند،به خودمان توهین میکنند،به دینمان توهین میکنند،به امامان و رهبرانمان توهین میکنند،به خلیجمان توهین میکنند،به همه چیز توهین میکنند اونوقت بعضی ها هنوز هم میگویند باید دشمنی کردن با دنیا را تمام کنیم...!

در آخر یک دعایی داشتم:
خدا یا قبل از ظهور آقا امام زمان(ع) یک امام دیگر برای عرب ها بفرست شاید هدایت شدند. :AA:
گرچه در اصل این دسیسه عرب ها نیست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SEAFARER تشکر کرده اند:
FREE MAN, srf020, victory67, serat&mersad