در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1780

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013 + فیلم

توسط typhoon » دوشنبه 17 بهمن 1390 09:30

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ، رژیم صهیونیستی که همیشه سعی بر آن داشته تا خود را ماهیتی مظلوم و ستمدیده و دشمنان خود را اشخاصی ظالم و درنده معرفی کند، این بار نیز برای همراه کردن اذهان عمومی با خود و سیاست‌هایش دست به ساخت فیلمی زد که در آن حمله اتمی ایران به اسرائیل به تصویر کشیده شده است.

اسرائیل که خود را خارج از تمامی قوانین بین‌الملل دانسته و آنها را تنها برای دیگر کشورها می‌خواهد، هنوز به پیمان منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای نپیوسته و بنا بر  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دارای بیشترین کلاهک‌های هسته‌ای و سلاح‌های نامتعارف در خاورمیانه و حتی جهان است.

این رژیم سعی دارد تا مسائل را در هم آمیخته و جای حق و باطل و مظلوم و ظالم را کاملاً تغییر دهد. همانطور که در این فیلم نیز دیده می شود اسرائیل و مردم آن به گونه‌ای به تصویر کشیده شده‌اند که نقاب مظلومین را به چهره داشته و توسط ایرانیان مورد حمله قرار گرفته‌اند،‌ حال آنکه تاریخ و حوادث چند دهه اخیر کاملاً عکس آن را گواهی می‌دهد.صهیونیسم و غرب مدت‌هاست که در تلاشند تا برنامه هسته‌ای ایران را به گونه‌ای کاملاً وارونه جلوه دهند. هرچند هنوز با وجود فشارهای زیاد آمریکا و صهیونیست‌ها به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، این آژانس هیچ‌گونه مدرک و شواهدی دال بر ساخت سلاح هسته‌ای توسط ایران نیافته است، اما این افراد سعی دارند تا در اخبار، فیلم، انیمیشن و کلیه وسایل رسانه‌ای خود صورت مسئله را تغییر داده و عنوان دارند که ایران نه تنها دارای سلاح هسته‌ایست بلکه می‌خواهد آن را بر سر اسرائیل خراب کند.

مسلماً یک مخاطب هنگامی که در معرض چنین هجمه‌های وسیع و سنگینی از اخبار کذب و دروغ رسانه‌های صهیونیست و آمریکا ــ که بنا بر  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  رسانه‌های اصلی آمریکا نیز کاملاً در اختیار صهیونیست‌ها قرار دارند ــ ناخواسته در ضمیر ناخودآگاه خود باور خواهد کرد که ایران واقعاً دارای سلاح هسته‌ایست و لذا کاملاً از یاد می‌برد که این اسرائیل و رژیم غاصب صهیونیستی است که نه تنها دارای بیشترین کلاهک‌های هسته‌ایست بلکه هیچ الزامی نمی‌بیند که بخواهد جوامع بین‌المللی و قوانین آن را به رسمیت شناخته و به معاهدات آن تن دهد.

این فیلم کوتاه کاملاً به گونه‌ای ساخته شده تا حس همدردی و حمایت بیننده را نسبت به رژیم صهیونیستی برانگیزد، تا بدین طریق این رژیم غاصب بتواند جواز لازم برای انجام هرچه بیشتر اعمال ضد انسانی خود از جمله ترور شخصیتی (همچون ترور دانشمندان هسته‌ای ایران) و نیز اعمال هر نوع فشار به ایران (حتی استفاده از بمب هسته‌ای) را برای خود مجاز بشمارد و به اصطلاح دست به یک حمله پیشگیرانه بزند.برای تماشای فیلم لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کنید.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Mahdi1944, hermes_PERSIAN, airplane, reza9710, FARSHAD.ADL, arash128, ساحل کمالی, Present

New Memberno avatar
پست ها

1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 بهمن 1390 16:55

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 1 پست

Re: به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013 +

توسط ساحل کمالی » دوشنبه 17 بهمن 1390 17:06

به نظر من، این فیلم برای همزاد پنداری ایرانیان با این واقعه ساخته شده و به صورت خیلی ظریف مردم ما را هدف گرفته است. با توجه به هیاهوی تبلیغاتی حمله علیه کشورمون این فیلم تکمیل کننده این حلقه و پروراندن این تفکر در اذهان عموم ملت ایران است که در صورت مواجهه با اسرائیل یا حتی آمریکا و استفاده آنان از سلاح هسته ای بر علیه مردم و شهرهای ما چه رویدادی در انتظار مردم عادی خواهد بود.
این فیلم کوتاه خیلی روانشناسانه طراحی شده و خود من عینا حس ترس را در افرادی که آن را دیدند مشاهده کردم، کسانی که با دیدن آن این سوال را پرسیدند: یعنی ممکنه این اتفاق برای ما هم رخ دهد؟!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ساحل کمالی تشکر کرده اند:
Present, FARSHAD.ADL, reza9710


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان