در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

280

تشکر کرده: 22 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 فروردین 1390 14:52

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 2840 مرتبه در 263 پست

به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013 + فیلم

توسط babak1985 » پنج شنبه 20 بهمن 1390 19:30

     

به گزارش خبرنگار جنگ نرم مشرق، رژیمصهیونیستی که همیشه سعی بر آن داشته تا خود را ماهیتی مظلوم و ستمدیدهو دشمنان خود را اشخاصی ظالم و درنده معرفی کند، این بار نیز برای همراه کردناذهان عمومی با خود و سیاست‌هایش دست به ساخت فیلمی زد که در آن حمله اتمی ایرانبه اسرائیل به تصویر کشیده شده است.

اسرائیل که خود را خارج از تمامیقوانین بین‌الملل دانسته و آنها را تنها برای دیگر کشورها می‌خواهد، هنوز به پیمانمنع گسترش سلاح‌های هسته‌ای نپیوسته و بنا بر  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  دارای بیشترین کلاهک‌هایهسته‌ای و سلاح‌های نامتعارف در خاورمیانه و حتی جهان است.

این رژیم سعی دارد تامسائل را در هم آمیخته و جای حق و باطل و مظلوم و ظالم را کاملاً تغییر دهد. همانطور که دراین فیلم نیز دیده می شود اسرائیل و مردم آن به گونه‌ای به تصویر کشیده شده‌اند که نقابمظلومین را به چهره داشته و توسط ایرانیان مورد حمله قرار گرفته‌اند،‌حال آنکه تاریخ و حوادث چند دهه اخیر کاملاً عکس آن را گواهی می‌دهد. لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  فیلم


صهیونیسم و غرب مدت‌هاست که در تلاشند تا برنامه هسته‌ای ایران را بهگونه‌ای کاملاً وارونه جلوه دهند. هرچند هنوز با وجود فشارهای زیاد آمریکا وصهیونیست‌ها به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، این آژانس هیچ‌گونه مدرک و شواهدیدال بر ساخت سلاح هسته‌ای توسط ایران نیافته است، اما این افراد سعیدارند تا در اخبار، فیلم، انیمیشن و کلیه وسایل رسانه‌ای خود صورت مسئله را تغییرداده و عنوان دارند که ایران نه تنها دارای سلاح هسته‌ایست بلکه می‌خواهد آن رابر سر اسرائیل خراب کند.

مسلماً یک مخاطب هنگامی که در معرض چنین هجمه‌های وسیع و سنگینی ازاخبار کذب و دروغ رسانه‌های صهیونیست و آمریکا ــ که بنا بر  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد رسانه‌های اصلی آمریکا نیز کاملاً در اختیار صهیونیست‌ها قرار دارند ــ ناخواستهدر ضمیر ناخودآگاه خود باور خواهد کرد که ایران واقعاً دارای سلاح هسته‌ایست و لذاکاملاً از یاد می‌برد که این اسرائیل و رژیم غاصب صهیونیستی است که نه تنها دارایبیشترین کلاهک‌های هسته‌ایست بلکه هیچ الزامی نمی‌بیند که بخواهد جوامع بین‌المللیو قوانین آن را به رسمیت شناخته و به معاهدات آن تن دهد.

این فیلم کوتاه کاملاً به گونه‌ای ساخته شده تا حس همدردی و حمایتبیننده را نسبت به رژیم صهیونیستی برانگیزد، تا بدین طریق این رژیم غاصب بتواند جوازلازم برای انجام هرچه بیشتر اعمال ضد انسانی خود از جمله ترور شخصیتی (همچون تروردانشمندان هسته‌ای ایران) و نیز اعمال هر نوع فشار به ایران (حتی استفاده از بمبهسته‌ای) را برای خود مجاز بشمارد و به اصطلاح دست به یک حمله پیشگیرانه بزند.
دشمن رو باید از دور دید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب babak1985 تشکر کرده اند:
pooriya6, MISSILE, Present

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

280

تشکر کرده: 22 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 فروردین 1390 14:52

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 2840 مرتبه در 263 پست

Re: به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013 +

توسط babak1985 » پنج شنبه 20 بهمن 1390 19:37

با سلام :razz:  :razz:


البته این صهیونیست ها در مظلوم نمایی و تحریف تمام تاریخ تجربه دارند اما سوال اینجاست که چرا ما چنین فیلمهایی حداقل برای اقناع جبهه داخلی و جوانانی که هنوز فکر می کنند با اسراییل سگ نگهبان غرب می توان کنار آمد نمیسازیم
باور کنید سوژه ها و سناریو های بهتری در دست ماست اما وقتی حاتمی کیا ها هم زورشان به سیستم اداری مملکت نمی رسد وای به حال جوانان خود جوش
اگر حضور مردمی در این صحنه های با مانع تراشی و بروکراسی سخت نشود خواهید دید همین جوانان بیست ساله ما چند برابر بهتر از این فیلمها خواهند ساخت
دشمن رو باید از دور دید

Nashenas1 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب babak1985 تشکر کرده اند:
Present, MISSILE, hamid721, Mersad-S

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1378

تشکر کرده: 48 مرتبه
تشکر شده: 88 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

محل سکونت

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

Re: به تصویر کشیدن حمله اتمی ایران به اسرائیل در سال 2013 +

توسط FREE MAN » پنج شنبه 20 بهمن 1390 23:17

خداییش از صحنه آخرش خیلی لذت بردم . اگه چهار تا دیگه از این فیلمها بسازن خودشون هم باورشون میشه و بعدش ، تا ابد فکر حمله به ایران از سرشون خارج میشه .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
babak1985, MISSILE


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Sahartgh و 1 مهمان