جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1396 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توليد انبوه هواپيماي ملي چين تا سال 2016

توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 24 شهریور 1388 13:11

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

مدير عامل شركت جنرال الكتريك گفت: انتخاب موتورهاي ساخت اين شركت براي نصب بر روي هواپيماي ملي چين موجب مي شود نسبت به امكان ادامه ي همكاري با طرف چيني مطمئن شويم؛ اما چيزي كه اطمينان فوق العاده اي به من مي دهد، آگاهي از قابليت هاي جنرال الكتريك، و كيفيت مطلوب توليدات آن در مقايسه با رقباست.

به گزارش خبرگزاري شين هوا"مارك نوربوم" با بيان اين مطلب افزود: چيني ها براي اين كه بتوانند نخستين هواپيماي توليد داخل خود، موسوم به "اي. آر. جي. 21"، را تا سال 2016 به توليد انبوده برسانند، در نظر دارند در نخستين توليدات خود از موتورهاي خارجي استفاده نمايند و من يقين دارم جنرال الكتريك انتخاب نخست چيني هاست.

گفتني است چين از چندي پيش توليد هواپيماي ملي را در دستور كار قرار داد و در اين راستا موفق شد سال گذشته پروازهاي آزمايشي مدل "اي. آر. جي 21" را با موفقيت به اتمام برساند. هواپيماي ديگري كه چيني ها قصد توليد انبوده آن را دارند، "سي. 919" نام دارد.

چيني ها در حدود يك سال پيش از طرح بزرگ خود براي توليد هواپيماهاي مسافربري با ظرفيت بالاي 150 نفر، و هواپيماهاي باري با ظرفيت 100 تن پرده برداشتند. هدف چيني ها از توليد اين نوع هواپيما، تامين نياز شركت هاي داخلي و در گام بعد، رقابت با غول هايي مانند بوئينگ و ايرباس است.  

پورتال فرودگاه های کشور
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
Shahbaz, shola, Shahryar, sokuteasemuni, Hadi1001, حسن2568, capitan nima, Fariborz, Mahdi1944, SAMAN, MoHsEn 1368