در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 30 بهمن 1395 08:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

صدای شرشر آب پشت داشبورد خودرو 206

توسط امیرعباس محبعلی » شنبه 30 بهمن 1395 09:35

با سلام خدمت دوستان: یه مشکلی برای من پیش اومده لطفا راهنماییم کنید. خودرو من پژو 206 هستش ماشینم آب کم میکرد هفته ای 1 بار آب میریختم تو منبع این سری فراموش کردم و از آخرین بازدیدم 10 روزی گذشت وقتی در منبع رو باز کردم خالی بود آب ریختم و دربشو بستم ولی متاسفانه درب رو محکم نبسته بودم و آب رادیات از درب منبع آب بالا زده بود درب محکم کردم ولی از اون روز به بعد صدای شرشر آب میاد پشت داشبوردم در صورتی که هوا گیری آب از پیچ هواگیری سمت بخاری انجام دادم ولی هوا نداشت. آیا واشر سر سیلندرم سوخته یا مشکل جای دیگه ای هس البته اینم بگم 9 ماه که واشر انداختم و تازه تعمیر شده.یه مشکل دیگه که دارم سیلندرم زیرش سوراخ شده ولی رسوب آب اومده و جلو نشتی آب گرفته و من امسال ضد یخ نریختم تو ماشین ترسیدم مسیرش رو باز کنه و نشتی کنه.
و این موضوع هم ذکر کنم نه ماشینم بد کار میکنه نه آب و روغن قاطی کرده و دود سفید از اگزوز بیرون نمیاد همه چی طبیعیه ولی صدای شرشر آب بیشترم وقتی حرکت میکنم یا از یک میرم دو صدا میاد.
از دوستانی که اطلاع دارن مشکل کجاست کمال تشکر را دارم.؟؟

Major I

Major I

نماد کاربر
446

تشکر کرده: 171 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

Re: صدای شرشر آب پشت داشبورد خودرو 206

توسط R.A.F » شنبه 30 بهمن 1395 11:19

اگه سرسیلندر بسوزه آب و روغن قاطی میکنه و رنگ روغن شیری رنگ میشه (البته نه همیشه، بعضی وقتا هم آب و روغن قاطی نمیشه)

حتما چک کنید روغنتون شیری رنگ نشده باشه

206 یه ایرادی که داره رادیاتور بخاریش سوراخ میشه و آب میره زیر پای راننده یا شاگرد که به مرور زمان هم باعث پوسیدن زیر پا و هم سوختن واشر سرسیلندر میشه

حتما چک کنید موکت زیر پاتون خیس نباشه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3082

تشکر کرده: 2429 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » شنبه 30 بهمن 1395 18:53

سلام
اگر فقط صدای شرشر آب هست پس طبیعی هست که صدای ریختن کولانت توی منبع انبساط هست و یا صدای جریان کولانت در رادیاتور بخاری
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا