در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 2 شهریور 1386 05:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

کمک در مورد استارت 206 تيپ 5

توسط FARIDAN » جمعه 23 شهریور 1386 17:11

با سلام
دوستان عزیز لطفا کمکم کنید بعد از چند ساعتی که از خاموش شدن ماشینم میگذرد و میخوام استارت بزنم استارت گیر میکند و خود به خود میزند تا وقتی که سر باطری را جدا کنم و بعد دوباره خودبه خود درست میشود البته دزدگیر استارت زن روی ماشینم هست ولی آن را هم غیر فعال میکنم باز هم این مشکل را دارم با نمایندگی هم در میان گذاشتم گفتند که یا از دزدگیر است یا از استارت که باید عوض بشود لطفا راهنمایی کنید (206 تیپ 5) با تشکر

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » شنبه 24 شهریور 1386 00:40

FARIDAN,

دوست عزیز اگه دزدگیر استارت زن دارید احتمال خیلی زیاد ایراد از همون هست ، درسته غیرفعال میکنید اما بصورت مکانیکی هنوز مرتبط هست.

باید به متخصص نشون بدید یا همان جایی که دزدگیر را بستید .

البته نمایندگی هم اگر وارد باشه میتونه تشخیص بده.

موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohsen1001 تشکر کرده اند:
MASTER, Ma3ouD

Captain II

Captain II

نماد کاربر
530

تاريخ عضويت

يکشنبه 24 تیر 1386 03:06

اصفهان

آرشيو سپاس: 151 مرتبه در 67 پست

توسط Danial_4139 » شنبه 24 شهریور 1386 01:50

من با سمند این مشکلو داشتم استارت که میزدی گیر میکرد تا سر باطری رو در می آووردی ولی مشکل از اتوماتیک استارت بود که گیر میکرد ...

به یه باطری سازی مراجعه کن برات تست میکنه اگر مشکل از اتوماتیک استارت نبود 100% مال دزدگیره .

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 27 دی 1387 02:47

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: کمک در مورد استارت 206 تيپ 5

توسط ramin-.z » جمعه 27 دی 1387 03:14

FARIDAN نوشته است:با سلام
دوستان عزیز لطفا کمکم کنید بعد از چند ساعتی که از خاموش شدن ماشینم میگذرد و میخوام استارت بزنم استارت گیر میکند و خود به خود میزند تا وقتی که سر باطری را جدا کنم و بعد دوباره خودبه خود درست میشود البته دزدگیر استارت زن روی ماشینم هست ولی آن را هم غیر فعال میکنم باز هم این مشکل را دارم با نمایندگی هم در میان گذاشتم گفتند که یا از دزدگیر است یا از استارت که باید عوض بشود لطفا راهنمایی کنید (206 تیپ 5) با تشکر