در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند
Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » چهارشنبه 6 دی 1385 00:01

Reza6662 جان

متاسفانه اگر کمي ايرانخودرو سليقه به خرج ميداد و بيشتر روي اين طرح کار ميکرد چيز خوبي از اب درميومد :?
مثلا فضاي سرنشينان عقب حتماً بايد گسترش داده ميشد ، اخه فرق يه ماشين سدان با هاچبک که فقط در صندوق عقب نيست ، بنظرم اگر فضاي سرنشيان رو هم دوباره طراحي ميکردند مخصوصا در عقب هم که بايد بزرگتر باشه و تا روي گلگير ادامه پيدا کنه که جلوه يک ماشين سدان رو بخودش بگيره بخاطر همين الان از قسمت تمام شدن در عقب تا انتهاي ماشين فضاي زيادي خالي هست و يک تيکه که حتي گلگير ها را هم بزرگتر و بالاتر نياوردند.
اما اين مشکل کمي قابل حله با استفاده از رينگ لاستيک با 2 شماره بزرگتر و کمي کم کردن ارتفاع ماشين و تعويض چراغهاي عقب ، قيافه اش رو قابل تحمل تر ميکنه و حتي زيبا ، اما فضاي سرنشينان عقب رو نميشه کاريش کرد.
اگر اين معايب نبود قطعاً تا قبل از زانتيا بهترين ماشين بود.

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
250

تاريخ عضويت

جمعه 10 آذر 1385 11:02

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 8 پست

توسط Don Corleone » چهارشنبه 6 دی 1385 10:41

Reza6662, جان كاملا با شما موافقم و من هم اصلا با قيافش حال نمي كنم البته همونطور كه محسن عزيز گفتن شايد با عوض كردن رينگ و لاستيك و.. كمي بهتر بشه ولي مساله اينجاست كه اصلا تناسبي بين طرح قسمت جلو و عقب موجود نيست و كلا طرح قسمت جلو تناسب و زيبائي بسياري با طرح هاچ بك عقب داره و اگه قراره اين خودرو سدان باشه حتما بايد قسمت جلوي اون هم دچار تغيير بشه بخصوص خطوط زيباي منحني اون كه كاملا هماهنگ در قسمت عقب بهم مي رسيدند و حالا با اضافه شدن يهصندوق بخصوص در بخش پائيني اون اين نتناسب بكل بهم ريخته و مثل اينه كه دم زيباي روباه قطع شده و يه جارو به اون بسته شده!! حالا من موندم با اين موتور ضعيف اين خودرو چه معجوني خواهد شد :?
عدم رعايت حقوق يكديگر ريشه همه اختلافات و جنگها

حقيقت چيزي نيست كه نوشته مي شود؛ آن چيزيست كه سعي مي شود پنهان بماند.   تولستوي

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

توسط sir.mohammad » چهارشنبه 6 دی 1385 11:59

محسن جان
آيروديناميک ماشين بهم نخورده صندوقش رو اين طوري کردن ؟
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » چهارشنبه 6 دی 1385 14:11

sir.mohammad جان

بي تاثير که نيست اما از نظر کشيدگي و هماهنگي صندوق تا حدي قابل قبول هست ، قوس شيشه عقب و لبه هاي در صندوق عقب بخوبي با بنده هماهنگ شده اند و اگر همون مشکلاتي که عرض شد برطرف ميشد طرح جالبي به ارمغان ميومد.

قبلي