در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 3 اردیبهشت 1390 22:06

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

علت بد روشن شدن 206 در صبح

توسط announcer » شنبه 3 اردیبهشت 1390 22:25

من 206 تیپ 5دارم که مدتی بود صبحها موقع روشن کردن اشک منو در میاورد همیشه ذهم از بنزین سوپر استفاده می کردم تا اینکه فهمیدم کیفیت سوپر افتزاحه بعد از خالی شدن باک بنزین معمولی زدم دیگه از اون مشکلات خبری صبحا هم با تک استارت روشن میشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب announcer تشکر کرده اند:
Thundertomcat

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1907

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 21:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

Re: علت بد روشن شدن 206 در صبح

توسط HORLIKAN » يکشنبه 4 اردیبهشت 1390 08:28

مشكل : موتوربه طور ناگهاني خاموش شده و استارت باعث چرخيدن موتور مي شود اما موتور روشن نمي شود .

تشخيص : امكان بررسي ECU توسط DIAG 2000 وجود ندارد (به علت عدم دسترسي فوري به دستگاه). اين حالت ايراد سيستم الكتريكي را نشان مي دهد. بررسيها مشخص كرد كه برق + باتري در رله دوبل وجود ندارد. يك قطعي در دسته سيمهاي (Black 36 (IC 02A  در داخل گلگير چپ جلو به وجود آمده بود. ترمينال 1 و سيم BH26 مشكل داشت.

راه حل : اتصال مشكل دار بايد با لحيم كردن يك سيم به BM26 در دو سر IC 02A دور زده شود.

((((((((((((((((((منبع استفاده شده : كتاب نقشه هاي سيم كشي 1390 صفحه 24))))))))))))))))))))

نوشته بود به دليل بودن دسته سيم فوق در مكان ضربه پذير اين مشكل پيش مي آيد. به هر حال اگه وسط بيابون بدونين ماشين چشه بهتر از ندونستنه!!
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
demorgan, Thundertomcat, CAPTAIN PILOT, Mahdi1944