مشکل شتاب گیری در 206 تیپ2

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

مدیران انجمن: RAHVAR, MOHAMMAD_ASEMOONI, Mohsen1001, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

مشکل شتاب گیری در 206 تیپ2

پست توسط mef.2008 » چهار شنبه 13 مهر 1390, 11:43 pm

سلام.من یه 206 تیپ 2 دارم که وقتی شتاب میگیره انگار خفه میکنه درست شتاب نمیگیره.ینی انگار بیش از حد فشار میاد بهش.تا دورای 3.5 تا 4.5 درست شتاب نمیگیره تصویرهمینکه 4.5 رد کرد یدفه انگار همه چی حله شدید شتاب میگیره تصویر.کلافم کرده یکی میگه کاتالیزور گرفته یکی میگه از صفحه کلاجه خلاصه هرکی یه چیزی میگه.من صفحه کلاج رو عوض کردم و یدونه والوو انداختم بهش ولی فرقی نکرد.خواهشا کمکم کنین تصویر

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1982 بار
سپاس‌های دریافتی: 1828 بار

Re: مشکل شتاب گیری در 206 تیپ2

پست توسط GHAZALAK88 » پنج شنبه 14 مهر 1390, 8:35 am

بنداز زیر دستگاه خودش بهت میگه چشه
تصویر تصویر تصویر [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 138 بار

پست توسط gsm_nazari » پنج شنبه 14 مهر 1390, 10:56 am

ای بابا مال منم از اول خرید یه مشکل اینطوری داره حتی تو تابستون صبحها یا هر وقتی که چها پنج ساعت میخوابه باید یه کم روشن بمونه تا گرم بشه وگرنه خاموش میشه وقتی هم لحظه اول گاز میدی پت پت میکنه خاموش میشه . دستگاه هم زدن چیزی نشون نمیده هرکه بتونه ایرادشو بگه یه هدیه خوب پیشم داره

New Member

پست توسط mef.2008 » شنبه 16 مهر 1390, 4:45 pm

GHAZALAK88 نوشته شده:بنداز زیر دستگاه خودش بهت میگه چشه

دستگاه چیزی نشون نمیده. تصویرخلاصه موندم از کجاشه که قاطی میکنه.البته بعضی مواقع که خود به خود رفع میشه ماشینم به یه جت تبدیل میشه ولی همینکه خاموش روشنش میکنم بازم روز از نو روزی از نو تصویر

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 381 بار
سپاس‌های دریافتی: 132 بار

پست توسط viper » شنبه 16 مهر 1390, 4:55 pm

mef.2008 نوشته شده:
GHAZALAK88 نوشته شده:بنداز زیر دستگاه خودش بهت میگه چشه

دستگاه چیزی نشون نمیده. تصویرخلاصه موندم از کجاشه که قاطی میکنه.البته بعضی مواقع که خود به خود رفع میشه ماشینم به یه جت تبدیل میشه ولی همینکه خاموش روشنش میکنم بازم روز از نو روزی از نو تصویر

دوست عزیز همه 206 ها این مشکل رو دارن من هم 206 خودم هم پدرم این مشکل رو داره که وقتی میخوایم حرکت کنیم اگه پا تا ته هم روی گاز باشه شاید حدود 1 ثانیه اول واکنشی نشون نمیده یدفه میپره البته تیپ 5 این مشکل نداره ولی همون جور که گفتید زمانی که ماشین خاموش بوده بعد روشن میکنیم تا مسافتی اینجوریه بعد حل میشه به نظر من دمبال دردش نباش چون دیاگم میزنی مشکلی نشون نمیده همشون همینن
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » شنبه 16 مهر 1390, 10:59 pm

من میگم شاید مربوط به ECU باشه چون مال منم که پراید بود با این قسمتش مشکل داشت که بردم گارانتی و برام عوض کرد و همه چیز درست شد
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

New Member

پست توسط mef.2008 » پنج شنبه 21 مهر 1390, 10:59 am

مشکل میدونید از چی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ::ss
مشکل از بنزین مزخرفی بود که تو جایگاه میزدم.یمدت بود یادم رفته بود بنزین سوپر بزنم ::ns زدم ماشین پرواز میکرد.خدا بداد برسه :-?خیلی ممنون از وقتی که واسم دادین.تصویر

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1982 بار
سپاس‌های دریافتی: 1828 بار

پست توسط GHAZALAK88 » پنج شنبه 21 مهر 1390, 11:51 am

تازه این سوپر هم سوپر واقعی نیست ولی کاچی از هیچی بهتره :razz: :razz: :razz: :razz:
تصویر تصویر تصویر [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA » پنج شنبه 21 مهر 1390, 12:44 pm

اگه بنرین 800 میزنی سوپر رو، بهتره بجا ((مثلا سوپری!)) که میدن یک باک بنزین(( مثلا معمولی!)) بزنی توش یه پک اکتان مسابقه ای بریز بازم بهتر میشه اگه مورد مالی هم مهم نیست که تو همون سوپر اکتان هم بزن
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط mebaa » شنبه 28 آبان 1390, 5:09 pm

gsm_nazari نوشته شده: صبحها یا هر وقتی که چها پنج ساعت میخوابه باید یه کم روشن بمونه تا گرم بشه وگرنه خاموش میشه وقتی هم لحظه اول گاز میدی پت پت میکنه خاموش میشه . دستگاه هم زدن چیزی نشون نمیده هرکه بتونه ایرادشو بگه یه هدیه خوب پیشم داره

سلام ، آقا ماشین منم اینطوریه ... منم اصلن با این قضیه نمیتونم کنار بیام ، جانه هرکی دوست دارید اگه کسی میدونه چشه به منم بگه ، ماشین های دوتا از دوستام هم همین ایراد رو داره ، خیلی مسخرست بخدا
پیش هرکیم میبری نمیدونه چشه ، کـــــــــــــــــــمــــــــــــــــــک لـــــطـــــفـــــن....تصویر

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3373 بار
سپاس‌های دریافتی: 1793 بار

پست توسط hermes_PERSIAN » شنبه 28 آبان 1390, 9:51 pm

من چند مرتبه به این مشکل برخورد کردم رفتم نمایندگی گفتند حتما بنرین سوپر ریختی فقط بنزین عادی بریز بنرین عادی ریختم بهتر شد. (البته موتور 1600 بود TU5)به هر حال وقتی راه تو را بخواند اینجوری میشه دیگه :grin:
آخرین ويرايش توسط 1 on hermes_PERSIAN, ويرايش شده در 0.
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2352 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » شنبه 28 آبان 1390, 10:02 pm

سلام دوستان.تصویر
دوستان 206 ما(البته تیپ 5)تا مرز 3000 هزار کیلومتر این مشکل رو داشت.همین که 3000 کیلومتر رو رد کرد،نفسش باز شد و شتاب گیریش خوب.البته خاموش نمیکرد و مشکل از بنزین نبود و اصلا به اون ربطی نداشت.من از نمایندگی بیشتر نمیدونم اما بعضی وقتا نمایندگی ها هیچی نمیفهمنتصویر206 دائیم هم که البته از نوع تیپ 2 بود هم همین مشکل رو داشت.اونم وقتی 3000 رو رد کرد نفسش باز شد و شتاب گیریش هم خوب شد.تصویر

شاد باشیدتصویر

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

ارسال پست

بازگشت به “مباحث فنی و تخصصی خودرو”