اختصاص 38 فروند چرخ‌بال براي اورژانس هوايي كشور(214)

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7278
تاریخ عضویت: سه شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9226 بار
سپاس‌های دریافتی: 21456 بار
تماس:

اختصاص 38 فروند چرخ‌بال براي اورژانس هوايي كشور(214)

پست توسط sinaset » دو شنبه 4 مرداد 1389, 4:06 pm

یوسفيان ملا خبر داد:
اختصاص 38 فروند چرخ‌بال براي اورژانس هوايي كشور
خبرگزاري فارس: نماينده آمل در مجلس گفت: 38 فروند چرخ‌بال براي اورژانس هوايي كشور اختصاص داده شده است.
 تصویر 
عزت الله يوسفيان ملا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل از راه‌اندازي نخستين اورژانس هوايي كشور با موافقت وزارت بهداشت در مازندران خبر داد.
وي خاطرنشان كرد: يك فروند چرخ‌بال 214 اختصاص يافته به اورژانس هوايي آمل از شركت پنها خريداري شده و اين اورژانس نيز در هفته جاري با حضور وزير بهداشت و درمان و آموزش پزشكي در آمل به طور رسمي افتتاح مي‌شود.
وي افزود: زميني دو هكتاري در خيابان طالقاني و زمين ديگري در پشت بند انحرافي هزار سنگر آمل براي فرود و پرواز چرخ‌بال اورژانس هوايي تهيه و اختصاص داده شده است.
نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه چرخ‌بال اورژانس هوايي ظرفيت حمل همزمان 16 بيمار را دارد، تصريح كرد: چرخ‌بال اورژانس هوايي در آمل فقط به محور هراز و مصدومان بالاي تصادفات اين جاده اختصاص دارد.
يوسفيان ملا با اشاره به اينكه ايجاد اورژانس هوايي براي انتقال سريع‌تر مصدومان جاده‌اي محور هراز يكي از نيازهاي مهم اين شهرستان در سال‌هاي اخير بود، اضافه كرد: نبود و يا تاخير آمبولانس‌هاي جاده‌اي و مراكز درماني، همواره باعث نارضايتي مردم و مرگ تعدادي از مصدومان در حين انتقال به شهرستان آمل منجر مي‌شد.
وي ابراز اميدواري كرد؛ با آغاز به كار اورژانس هوايي در جاده هراز، سرعت انتقال مصدمان اين محور از 30 الي 45 دقيقه به كمتر از پنج دقيقه كاهش يابد. نماينده مردم آمل در مجلس شوراي اسلامي در پايان خاطرنشان كرد: 38 فروند چرخ‌بال نيز براي اورژانس هوايي كشور اختصاص داده شده است.
انتهاي پيام/ي10/ب
منبع خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”