در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major

Majorno avatar
پست ها

1844

تشکر کرده: 451 مرتبه
تشکر شده: 5518 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 1 آذر 1388 10:40

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سفر تفریحی پادشاه مغرب به فرانسه با 300 همراه!

توسط iron_man63 » چهارشنبه 10 شهریور 1395 10:27

روزنامه لوپاریزین چاپ پاریس نوشت سفر تابستانی محمد ششم پادشاه مغرب به شهرک بیتز فرانسه باعث شده است تا فشارها از منابع آبی این روستا برداشته شده شود. این در حالی است که مردم این شهر قبلا به آب قابل شرب دسترسی نداشتند.
سایت مغربی "هسپرس" به نقل از این روزنامه فرانسوی نوشت، اهالی شهرک بیتز در حومه پاریس که پادشاه مغرب برای گذارندن تعطیلات خود به آنجا سفر کرده است اظهار داشتند پیام هایی از شرکت توزیع کننده آب شرب دریافت کرده اند که از آنها خواسته شده است از مصرف آب عادی لوله کشی خودداری کنند.به گفته این منبع، درخواست مذکور به دلیل افزایش میزان مصرف آب و نامتناسب بودن آن با توان تأمین شرکت بوده است.
لوپاریزین نوشت: علت کمبود آب و کم شدن میزان آب منازل این شهرک، استقرار پادشاه مغرب و 300 تن از همراهانش در این روستا می باشد.
منبع مذکور همچنین تأکید کرد: با توجه به اینکه این شهرک به علت ضعف منابع آبی، به طور کلی همواره از کمبود آب رنج برده است، شرکت آب منطقه، تدابیر ویژه ای برای کاهش فشار بر سیستم آبرسانی اتخاذ کرده است.
لوپاریزین افزود: شرکت آب منطقه، اقدام به توزیع بطری آب میان شماری از اهالی شهرک و همچنین ادارات و مراکز عمومی کرده است. علاوه بر این، تانکرهای سیاری را برای تأمین آب ساکنان تأمین کرده است.
راه سوریه از یمن میگذرد     «  اللهم ارزقنا زيارة الحجة بن الحسن  »    «   لعنة الله علی عدوک یا علی   »

آدرس کاتال تلگرامی اینجانب جنگ افزار پلاس با 14هزار عضو
warandgun@
https://t.me/barmabna

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان