در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
529

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 00:11

تهران

آرشيو سپاس: 110 مرتبه در 61 پست

توسط mach1 » دوشنبه 6 فروردین 1386 12:55

سلام
نمیدونم دیگه چی بگم خودتون بخونید  :-?

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
60

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 دی 1385 13:29

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط ferryultrastar » دوشنبه 6 فروردین 1386 17:08

alenkita نوشته است:پایین کشیدن رتبه فیلم سیصد!
نميدونم اين بحث قبلا مطرح شده يا نه؟ به هرحال مينويسم
ولي از تمام دوستانی که در یاهو ایمیل دارند یا ندارند و مایلند همکاری کنند دعوت می شود به صفحه رتبه بندی فیلم سیصد بروند و نظرشان را در مورد این فیلم چرند و سراسر دروغ بنویسند و رتبه ای که لایق آن است(f) به آن بدهند.

این هم لینک بخش رتبه بندی. اگر در یاهو اکانت ندارید درست کردش کارش سه دقیقه است!

http://movies.yahoo.com/movie/1809262865/user
موفق باشید

خيلي عاليه دوستان حتما اين مسله كه دوستمون اشاره كرد رو تبليغ كنيداگه سايت  يا وبلاگي دارين لينكش رو قرار بدين
كار اصلي ما زدن ايميل اعتراضي به سايت سازنده است
اگه ايرانيا بتئنن سايت شركت سازنده رو هك كنن و متن اعتراض اميزشون رو جاش بزارن خيلي كارسازه

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
60

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 دی 1385 13:29

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط ferryultrastar » دوشنبه 6 فروردین 1386 17:11

alenkita نوشته است:پایین کشیدن رتبه فیلم سیصد!
نميدونم اين بحث قبلا مطرح شده يا نه؟ به هرحال مينويسم
ولي از تمام دوستانی که در یاهو ایمیل دارند یا ندارند و مایلند همکاری کنند دعوت می شود به صفحه رتبه بندی فیلم سیصد بروند و نظرشان را در مورد این فیلم چرند و سراسر دروغ بنویسند و رتبه ای که لایق آن است(f) به آن بدهند.

این هم لینک بخش رتبه بندی. اگر در یاهو اکانت ندارید درست کردش کارش سه دقیقه است!

http://movies.yahoo.com/movie/1809262865/user
موفق باشید

روش خوبيه دوستان حتما عمل كنن و لينكشو تو سايت يا وبلاگشون قرار بدن

Captain

Captain

نماد کاربر
1086

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 آبان 1385 00:38

هرکجا هستم باشم آسمان مال من است ! ! !

آرشيو سپاس: 143 مرتبه در 66 پست

توسط osilatoria » پنج شنبه 9 فروردین 1386 03:07

mach1 نوشته است:سلام
نمیدونم دیگه چی بگم خودتون بخونید  :-?

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

من سعی کردم از دید یک ایرانی نگاه نکنم اما با این وجود به نظرم خیلی خیلی مسخره و مضحک بود !

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
59

تاريخ عضويت

دوشنبه 18 اردیبهشت 1385 19:58

آرشيو سپاس: 107 مرتبه در 26 پست

توسط gerami » پنج شنبه 9 فروردین 1386 06:32

بياييد نگاهي به تاريخ بياتدازيم:
در همان جنگ تنگه ي ترموپيل براي پيروزي قطعي سپاه ايران سپاه ايران د ريک تاکتيک نظامي حساب شده با شناسايي منطقه و در يک حرکت متهورانه، با گذر از تنگه اي که موازي با تنگه ي تر موپيل بود سپاه يونان را دور زد و توانست با محاصره ي آن بتواند بر سپاه يونان غلبه کند . امانکته در اين جاست که همين گروهي از اسپارت ها مامور حفاظت از تنگه ي مذکور بودند که با ديدن سپاه ايران به جنگل ها و کوه هاي مجاور گريختند بدون هيچ گونه در گيري.....و اين دليلي براي رد شجاعت اسپارت ها است..... نکته ي ديگر اين جاست که آن 3 روز که در فيلم به آن اشاره شده براي اين بود که سپاه مذکور تنگه را دور بزند و از پشت به يونانيان حمله کند؟!!!....و نکته ي سوم در اين است که پس از پيروزي و غلبه بر يونانيان به رسم هميشگي ايرانيان سردار کشته شده ي يوناني ها را با احترام فراوان و در يک مراسم نظامي به خاک سپردند..... و اين نکاتي بود که حتي هرودوت هم در کتاب خود ذکر کرده و تهيه کنندگان فيلم نه؟؟!!!(برگرفته از کتاب لشکر کشي خشايار شاه به يونان)

New Member

نماد کاربر
11

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 خرداد 1385 12:00

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط hs_55_1003 » پنج شنبه 9 فروردین 1386 08:59

بابا اين همه فيلم دروغ آمريكا و اروپا مي سازه اينم روش به نظر من

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

استقبال از فيلم جديد مستربين و بي توجهي به 300 در مالزي

توسط Leila » جمعه 17 فروردین 1386 00:54

خبرگزاري فارس: اين روزها سينماهاي مالزي به تسخير فيلم جديد راون اتكينسون كمدين انگليسي تحت عنوان مستربين در تعطيلات درآمده است.

به گزارش خبرنگار فارس از شرق آسيا، تنها طي 10 روز از آغاز نمايش فيلم مستربين در تعطيلات در سينماهاي مالزي برآوردها نشان مي دهد كه اين فيلم حدود يك ميليون و هشتصد هزار دلار آمريكا فروش داشته است.
در عين حال كارشناسان پيش بيني مي كنند كه فيلم اخير مستر بين به عنوان پرفروش ترين فيلم سينماهاي مالزي نيز دست پيدا كند.
در حال حاضر بليتهاي نمايش مستربين تنها به صورت پيش فروش و رزرو عرضه مي شود.
اين درحالي است كه با ورود مستربين به سينماهاي مالزي فيلم خبرساز 300 مشتريان خود را از دست داده است و به نوعي با بي توجهي مردم مالزي مواجه شده است.
اخبار و گزارشات رسيده از كشورهاي تايلند و سنگاپور نيز وضعيت مشابهي را براي فيلمهاي مستربين و 300 تشريح كرده اند به طوري كه تنها در سنگاپور فيلم مستربين حدود دو ميليون دلار فروش داشته است.
اين در شرايطي است كه اين فيلم با وجود استقبال شديد در كشورهاي اروپايي به چنين رقم فروشي دست نيافته است.
مستربين در روسيه با حدود هفت برابر جمعيت مالزي حدود يك ميليون دلار فروش كرده است و در كشورهاي ديگر اروپايي نظير اسپانيا، سوئد، دانمارك و فنلاند علي رغم استقبال خيلي خوب مردم هنوز به مرز يك ميليون دلار نرسيده است.
فيلم 300 بهترين فروش خود را طي روزهاي اخير در كشورهاي آمريكاي جنوبي بخصوص برزيل و آرژانتين داشته است.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
99

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 شهریور 1385 08:06

آرشيو سپاس: 93 مرتبه در 34 پست

فيلم‌ساز مشهور هاليوود :300 كار"سيا"ست

توسط nemo » شنبه 18 فروردین 1386 08:28

تيم برتون فيلم‌ساز مشهور سينماي هاليوود گفت:‌ بسيار متاسفم كه سينماي هاليوود اينروزها با وجود فيلمي مانند 300 كاملا از وظيفه فرهنگي خود خارج و ابزار دست سياستمدارن دولت بوش شده است...
تيم برتون در گفتگو با گروه بين الملل باشگاه خبرنگاران تاكيد كرد: به نظر مي رسد هنرمندان هيچ نقشي در توليد اينگونه فيلم ها ندارند و سازمان سيا با فشار دولت بوش در اين راه عمل مي كند.
وي افزود:  من از ايران و ايرانيان شناخت كاملي دارم و در مورد فرهنگ و تمدن ديرينه آنها مطالعات بسيار داشته ام و با ديدن فيلم 300 جز شرمندگي چيزي نمي توانم بيان كنم.
تيم برتون فيلم‌ساز مشهور سينماي هاليوود همچنين در مورد محتواي فيلم اظهار داشت: فيلم صحنه هاي خشن زيادي دارد اما خشونت و احساساتي كه در كل اين فيلم جريان دارد به قدري سطحي است كه نمونه‌هاي بهترش در كارتونهاي ژاپني پيدا مي‌شود

http://mouood.org/content/view/4725/2/

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
2833

تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

پخش 300 از شبکه چهار

توسط Leila » دوشنبه 20 فروردین 1386 00:10

فیلم «300» به مدیریت دوبلاژ محمود قنبری برای پخش از برنامه سینما و ماوراء دوبله شده است.
قنبری به مهر گفت: قبل از ایام نوروز فیلم «300» را برای سینما و ماوراء دوبله کردم. مدیر دوبلاژ فیلم خودم بود و گویندگانی چون پرویز ربیعی، منوچهر والی‌زاده، احمدی و مینو غزنوی در آن حضور داشتند. همچنین مدیریت دوبلاژ فیلم سینمایی «مرد خشمگین» را برای پخش از شبکه جام جم بر عهده داشتم. در این فیلم خودم نیز نقشی را گفتم و منوچهر اسماعیلی، منوچهر والی‌زاده، مینو غزنوی و ... در آن صحبت کردند.

در این حال مدير كل تامين برنامه خارجي صدا و سيما، علي اصغر غلامرضايي در گفت‌وگو با فارس گفت: فيلم 300 از هيچ جا خريداري نشده كه به مرحله دوبله برسد و قرار باشد كه از يكي از شبكه‌هاي داخلي پخش شود.
وي افزود: با توجه به محتوايي كه فيلم 300 دارد هيچ وقت هم از طرف ما خريداري نخواهد شد. مگر مي‌توان فيلمي را مغاير با تاريخ ما و پر از دروغگويي است بخريم؟
وي در ادامه گفت: من از خريد اين فيلم بي‌اطلاعم و مطمئن هستم كه فيلم300 خريداري نشده است.
اظهارات غلامرضايي درحالي است كه «قنبري» مدير دوبلاژي كه گفته مي شود اين فيلم را دوبله كرده است نيز در اين باره با تأييد خبر دوبله فيلم به خبرنگار فارس گفت: دوبله فيلم صحت دارد اما فقط حدود 40 دقيقه از فيلم 300 را براي نقد و بررسي دوبله كرده‌ايم.

«300» سال 2006 به کارگردانی «زاک اسنایدر» ساخته و نهم مارس 2007 در آمریکا اکران شد. ژانر این فیلم اکشن، درام و جنگی است و اسنایدر به همراه «کورت ژان‌استاد» فیلمنامه آن را بر مبنای رمان گرافیکی فرانک میلر نوشتند. این فیلم درباره نبرد ترموپیل در سال 480 پیش از میلاد است. خشایارشا پادشاه ایران برای انتقام شکست پدرش داریوش تصمیم به فتح یونان می‌گیرد. او با لشگری انبوه به یونان حمله می‌کند، اما در تنگه ترموپیل 300 سرباز اسپارتی با خشایارشا و لشگر او رو به رو می‌شوند.

ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Major

Major

نماد کاربر
227

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 14:06

آرشيو سپاس: 50 مرتبه در 21 پست

نقد فيلم «300» را فردا ساعت 20:30 از شبکه 4 ببینید

توسط MeaN5990 » شنبه 25 فروردین 1386 22:46

فيلم «300» را فردا ساعت 20:30 از شبکه 4 ببینید
فیلم ضد ایرانی «300» یکشنبه ـ 26 فروردین ماه ـ در قالب برنامه‌ی «پشت پرده» به بحث وبررسی گذاشته می‌شود. به گزارش یسنا، فیلم سینمایی «300 » که در زمان پخش برنامه‌ی «سینماماوراء» و در قالب برنامه‌ی «پشت پرده» به نقد کشیده می‌شود، از حضور مجری – کارشناسان این دو برنامه برای تحلیل بهره برده است.
این فیلم را زاک سنایدر در سال 2006 ساخته است ونبرد ترموپیل در سال 480 پیش از میلاد که در آن 300 سرباز اسپارتی با خشایار شاه و لشکر او روبرو می‌شوند به تصویر کشیده شده است.
بر ای اساس فیلم آمریکایی 300 با حضور دکتر اکبر عالمی (کارشناس – مجری سینماماوراء) و نادر طالب زاده (کارشناس – مجری پشت پرده) ساعت 20و30 دقیقه یکشنبه نقد و بخشهایی از آن از شبکه چهار پخش خواهد شد. وی همچنین با بیان اینکه در جریان حق پخش تلویزیونی یا سایر امورحقوقی فیلم نیست، اظهار کرده بود: اگر فیلم خلاصه روی آنتن برود، حدود 40 دقیقه از آن ارایه می شود. بر همین اساس محمود قنبری، مدیر دوبلاژ فیلم 300 نیز با تکذیب دوبله‌ی این فیلم به صورت کامل صحبتهای فرجاد را تایید و به ایسنا گفت : فقط حدود 40 دقیقه از این اثر را که مربوط به تحریف تاریخ ایران است، دوبله کردم.
این مدیر دوبلاژبا اشاره به قانون کپی رایت گفت: براساس این قانون می‌توان آثار سینمایی را در مدت زمان 5 دقیقه بدون پرداخت حق رایت پخش کرد؛ براین اساس بخشهایی از فیلم بدون نیاز به خرید آن برای پخش دوبله شد. ‌ در این فیلم علاوه برمحمود قنبری، گویندگانی چون پرویز ربیعی، منوچهر والی‌زاده، ناصر احمدی و مینو غزنوی صداپیشگی کرده‌اند. به گزارش ایسنا،«پشت پرده» کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار است که به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر فرجاد (همان تهیه‌کننده سینماماوراء) مدتی است با موضوع رسانه‌های غربی و هالیوود و بررسی فیلم‌های هالیوودی به روی آنتن می‌رود.

منبع : گروه باحال هاي ايران

Captain II

Captain II

نماد کاربر
181

تاريخ عضويت

شنبه 25 فروردین 1386 00:34

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 14 پست

سكرين سيور فيلم 300

توسط hossein_s89 » سه شنبه 28 فروردین 1386 22:06

سلام.

اين نامردا, 300 , فيلمشو ساختند , بازيشو هم ساختند , فقط screen saverش مونده بود كه همين هم ساختند.

لينك دانلود ---->  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اي که مرا خوانده اي راه نشانم بده..!

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان