در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

Re: کارشناس:سیاستمداران ایرانی نمی توانند قرارداد اس-300 را

توسط Present » جمعه 16 مهر 1389 21:55

sand_fighter,  دوست عزیز همه چیز منافع اقتصادی و نظامی نیست . شرف و احترام و هزارتا مساله اخلاقی دیگه هم ملاکه .
در مورد فلسطین هم مگه اونا آدم نیستند همون طور که اونا روی اسرائیل زورگو و باطل سرمایه گذاری می کنند ماهم از مردم مظلومی حمایت می کنیم که در واقع مرزهای جنگیمونه شما فکر کن اگر طرح خاورمیانه بزرگ اگر اجرایی شده بود الان داشتیم پشت دربازه های تهران می جنگیدیم.
در مورد بسیج هم یک جوری صحبت می کنید انگار همین بسیج نبود که جبهه ها در کنار سپاه و ارتش حضور نداشت ؟ شاید هم تعداد شهداش از بقیه ارگانها بیشتر باشه . بسیج ساخته شده برای حضور در صحنه های سیاسی و سازندگی و داخلی و جنگ . پس بسیج تو جبهه خلاصه نمیشه .
در مورد نفت و بنزین هم به نکته ای که اشاره کردید اگر درست باشه جای بسی خوشحالی هست چون طبق ادعاها که گفته می شه تمام اقتصاد مملکت روی نفت و پتروشیمی و مشتقاتش هست رو نقض می کنه والا ما الان باید مثل پاکستان سیل زده کاسه به دست دنبال غذا و آب می گشتیم تو در و دشت وبیابون.همچنین صحنه هایی رو تا سال ها بعد از جنگ در منطقه محرومی مثل بوشهر که مرکز استان بود مشاهده می کردید که خدا رو شکر بهتر شده ولی هنوز خیلی مشکلات داره.
در مورد تهران هم اگر بخوای تعداد شهیدانش رو در بمب بارون ها و موشک بارونها با آبادان نه! با اهواز نه! با کرمانشاه هم که مقایسه کنید معلوم میشه که چه خبر بوده ( منظور با کسانی که داوطلبانه به جبهه رفتند و شهید شدند نیست .)
در مورد کشتن و بریدن و ... هم مگر ما بی غیرت هستیم که دشمن حمله کنه و بشینیم و دست روی دست بگذاریم تا بیاد و بمب بارون کنه و بکشه و نابود کنه و خلاص؟
ما کسی که کاری به کار کشورمون نداشته باشه رو تهدید نمی کنیم . ما متجاوزان احتمالی رو تهدید می کنیم .
در ضمن یک حرفی فرمانده بسیج تهران زد که خیلی خوشم اومد . گفتم این ایده ای هست که باید پرورش پیدا کنه . گفت : باید طرز تفکر مردم رو طوری پی ریزی کرد که هر کسی که کاری برای کشورش از جمله سازندگی ، علمی ، تحقیق و اکتشاف و ... می کنه رو بسیجی بدونند  باید بسیج رو محدود به پایگاه های بسیج و مساجد نکنیم . پس منم اگر کاری بکنم که به عزت و شرف مملکتم و ... کمک کنه با افتخار اون موقع خودم رو بسیجی می نامم. تازه فکر کردی بسیجی ها کی هستند ؟ من تعدادی دوست بسیجی داشتم که فکر می کردم اینا به خاطر منافع و ... رفتند بسیجی شدند وقتی از یکی از آشناها که اینا رو می شناخت و زیر دستش بودن شنیدم که اینا اسمشون رو حتی تو لیست حضور و غیاب  مسجد و ... ندارند و فقط در راه خدا به مسجد کمک می کنند و لباس بسیجی می پوشند از طرز تفکر خودم خیلی شرمنده شدم و مدتهاست که روم نمیشه طرفشون برم و ازشون خجالت می کشم . اونا مرتب با من تماس می گیرند و احوالم رو می پرسند ولی من فقط بهشون میگم روم سیاه بچه ها.شرمنده.گرفتارم . نمیتونم و ...

در مورد بقیه مسائل دیگه هم ترجیح می دم که با یکی از دوستان با معرفت خودم که مدتهاست با هم در ارتباط هستیم درگیری لفظی پیدا نکنم که بخواد ازم ناراحت بشه . اونم سر چی ؟ سر یک مسائل مسخره که بزرگترها و سران کشور بهتر می دونند که چه جور از پسش بر بیاند .
من خودم اومدم دوستان رو از درگیری لفظی نجات بدم ولی خودم هم دچار شدم . انگار این بحث ها تمامی نداره . نه من میتونم طرز تفکر کسی رو تغییر بدم چون نه سیاستمدار هستم و نه علامه دهر و شما هم نمی تونید طرز تفکر منو تغییر بدید.
پس این جور بحث ها که نمونش تو انجمن زیاد انجام شده و به جایی هم نمیرسه چرا شرکت کنم؟
مدتها بود از این کارها نکرده بودم و توبه کرده بودم ولی چند روزی هست که ...
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
sand_fighter, mehdighorbani

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » جمعه 16 مهر 1389 22:45

اقای سند فایتر عزیز ابتدا باید بگم سواد شما به طرز عجیبی پایینه و اگر ناراحت نمیشید از نظر من زیر دیپلم.

خیلی ممنون البته از مدرک پیش دبستانی شما کمی بالاتره ولی با این حال !...
دوست من میشه بگید با کدوم منبع میگید 85 درصد پتروشیمی ما خوابیده.میدونید با این وضع محصولات پتروشیمی در دنیا چطور به قیمتی در حد انفجار میرسن.

بله همه منتظرن ایران پتروشیمیشو ببنده بعد قیمت ها برن بالا ! برو جمش کن داداش

یک رنگی شما یک بار برام ثابت شده

حداقل بچه ها اینجا یک رنگن نه مثل شما مار 7 خطو خال
شما یک انسان افسرده و خود کوچک بین بیشتر نیستد که مسلما ریشه در کودکی شما داره

انسان میتونه حقیر باشه

اولا حقیر خودتیو ....
دوما اگر من افسردم تو هم یک آدم توهم زاده ی خمار بدختی که ریشه در خانواده ی محترم داره !
20 دقیقه کلا تو روز ON می شو اون هم به چرت تو پرت کردن می گذرونی !
اصلا مگه من با شما صحبت می کردم که حالا داری جواب می دی ؟ (لعنت به .... معرکه )
محض اطلاع شما من خودم جز بسیج دانش هستم و در مناطق محروم تدریس می کنم ! ولی از جایی که داره بسیج میره با این همه نیروی جدیدی که می خواهن قیافه بسیج رو خشن جلوه بدن اصلا فکر نکنم مسیر خوبی رو داره پیش می بره و کم کم آدمو زده می کنه !
بیشتر از این هم با شما بحث نمی کنم چون شعورت در حد بز کوهست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
Norooz7032

Major

Major

نماد کاربر
830

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 تیر 1386 23:47

باختران

آرشيو سپاس: 2330 مرتبه در 546 پست

توسط ali1371 » جمعه 16 مهر 1389 23:34

قابل توجه دوستان کرمانشاه در زمان جنگ بیش از12000 نفر جانباز براثر بمباران وموشک باران داره
کاری که ارتش ایران  درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
                                                                    یاسرعرفات

وبلاگ من  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali1371 تشکر کرده اند:
Present, sand_fighter

Captain

Captain

نماد کاربر
2132

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 شهریور 1385 00:51

تهران

آرشيو سپاس: 8025 مرتبه در 1088 پست

توسط Mr.Amirhessam » جمعه 16 مهر 1389 23:37

ما اگر نظری در موردی داشته باشیم واسه خودمون نگه می داریم نه اینکه بخواهیم به زور باتوم تو فکر دیگران بکنیم !

اصولا قانون میدونید چیه؟ طبق قوانین این سایت بحث های سیاسی و ارایه مطالب سیاسی ممنوع!
شکر خدا شما و دوستان مثل شما اصولا قانون را تا جایی محترم میدانید که نظرات شخصی شما را براورده سازد در غیر این صورت قانون بی قانون ؟؟؟ نه؟

شکر خدا از ادب هم بهره فراوانی برده اید،خدا به بچه های بدبختی که به ایشان درس میدهید رحم کند. لطفا کمی مودب باشید دوست من،اینجا یک فروم علمی فرهنگیست.

چرتو پرت که کنتور نداره شما هم می گی ! ما همین علانش از نظر چینی ها از انسان کمتریم فقط یه سر برو سفارت چین ببین مثل سگ با آدم برخورد می کنند کجای کاری خوابی یا خودتو به خواب زدی ؟

مرد مومن! چه ارتباطی داره این حرف شما؟ شما توی مملکت خودتون توی خاک خودتون سگ محسوب میشدید!
نه اینکه الان سفارت امریکا در امارات با گل و شیرینی از ایرانی ها پذیرایی میکنن!
اقای محترم،شتر سوار،تروریست،بی تمدن،جز اقوام وحشی این ها را نشنیدی؟ نه؟ اینها را رسانه های صوتی و تصویری سرزمین امال و ارزوهایتان شب و روز اعلام میکنند!

واژه حق توحش تا حالا به گوشت خورده؟؟؟

هرچند شما و امثال شما در این موارد کور و کرید وسعی میکنید با داد و قال پیش برید!
در مورد کاپیتالاسیون میتونید از دو لینک زیر کسب اطلاعات کنید:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

این شمایی که داری پرتو پلا می گی مارو می خندونی
می خوام بی پرده صحبت کنم !
در کل تاریخ اگر چیزی ازش بدونی تنها 8 تا 10 مورد تجاوز گذارش شده ! که خودمون خوب می دونیم تو کره و ژاپن فاحشه کم نیست
تو همین ایران اگر تو غذای سرباز کافور نریزن مرد مردو می خوره چه برسه به کشوری دیگه که جنگ زده هم هست افرستاده بشی !
برای همینه به تو و امسال تو می گم چشم بسته شما تمامی قسمت های پر لیوان که پیشرفت باور نکردنی ژاپن هست رو نمی بینی به 3 تا تجاوز می بینی واقع که سیمان کشیده اید !

بله احتمال اون دختر دانش اموز که در حوالی سال 2003 یا 2004 مورد تجاوز قرار گرفت هم جز زنان فاسد ژاپن بوده و...!
در مورد مساله دوم هم احتمالا وقتی از سربازی برمیگردن و کافور نمیخورن این سربازها چه میکنن؟؟؟(این تفسیرها برایم اشناست،انسان همیشه برای خطاهای خود دنبال بهانه ایست)
در مورد اخر پیش رفت به چه قیمتی؟
بحث من با شما اینه پیشرفت با چه هزینه ای؟
به قیمت از بین رفتن استقلال کشور؟ به قیمت نداشتن ارتش مثل ژاپن؟ به قیمت زیر یوق بودن ،پایگاه دادن به امریکا ،در مجامع جهانی در بربر امریکا کرنش کردن؟ مثل تمامی کشورهایی که یک دوجین میتوانم برای شما نام ببرم!!!

کدوم دنباله رو کشک چی دادش من سود مملکتش تو اینه که به دنبال آمریکا بره نه مثل ما که هزینه ی جنگ در فلسطین هم باید ما بدیم و تمام سود کشورمون هدر میره برای یه ملت دیگه ! حرف مفت نزن خواهشن !

اصولا شما ذاتن انقدر با ادب هستید؟؟
اگر مدرکی در مورد کمک ایران به فلسطین به صورت مستند دارید بسم الله لطف کنید و نشان بدید! امریکای شما! سالهاست دنبال همچین مدارکی هست ولی پیدا نمیکند!

آقایی که هرچی بت فرمان بدن بدون چون و چرا می گی چشم !
برو تاریخ بخون تو همون فاصله ایران از یک کشوری که هیچی درش نبود تبدیل به یکی از بزرگترین کشور های صنعتی خاور میانه و آسیای غربی می شه ! ولی شما ......

من تاریخ را بهتر از شما خوانده ام! اری پیشرفت کدام پیشرفت؟
پیشرفت برای نیاز دولت فخیمه بریتانیا دیگر؟ راه اهن شمال به جنوب! جاده های شمالی! و پیشرفت در هر قسمتی که مربوط به جنگ بوده و منفعتی برای اشغالگران داشته!!!
من منکر رشد کشور در زمان رضا شاه نیستم! میتوانید نصف سازندگی که در زمان رضا شاه انجام شد در زمان محمدرضا هم نام ببرید؟؟؟

هیچ کسی تا حالا در ایران برای پشتیبانی التماس نکرده چه قبل از انقلاب چه بعد از انقلان پس چرت و پرت نگو !

شما نمی دانید پس سخن نگوید!!!

دوست گرامی قطعات هواپیماهای مسافر بری که طبق قوانین جهانی باید در اختیار ایران قرار بگیره به علت کشور مورد علاقه شما به ایران داده نمیشه!!!
میدونید این قطعات با چه قیمت گذافی از بازار ازاد تهییه میشه؟ این امریکایی هایی بیشرف برای جان مردم ما ارزش قائل نیستند وای به جای هواپیماها و تجهیزات نظامی...

اصلا من نمی فهمم چرا ما باید با دیگران دشمنی کنیم که حالا بخواهیم موشک بسازیم تا جرائت نکنند حمله کنند !
چرا ما نباید جوری رفتار کنیم که هم از آمریکا سود ببریم هم دستشو کوتاه کنیم از ایران

احتمالا کم سن و سال هستید و یا کم تجربه! اندکی راجب امپریالیسم،استعمار نوین،اخر زمان،پروتکل های صهیون،فراماسونری و ... مطالعه ازاد داشته باشید جواب سوال خود را میگیرید!!!

شما با دنیا دشمنی نکن هی مرگ بر نگو هی نگو می خوام فلانی رو از رو زمین ور دارم فلانی رو بکشم انوقت ببین چه طوری دنیا واسه فروختن هواپیما و قطعات برای شما دم تکون می دن !

تن فروشان و روزپی  ها هم همین کار را میکنند!!!

بله بله شما داری دست می گی لطفا می شه بگی آمار و ارقام شما رو کی تامین می کنه ! ؟ فارس نیوز و رجا؟
من رشتم مربوط به حفاری استخارج و اکتشاف معادن و نفت هست شما که اینقدر ادعای پیشرفتت می شه شک نکردی چه طوری ما یک شبه بنزین صادر می کنیم ! ؟؟؟؟؟ نکنه دستی از قیب اومده یه هویی صنعت پترو شیمی ما رو به پیشرفت رسونده؟ نه داداش من به شما می گم چرا بنزین داریم تولید می کنیم چون 85 % تمامی واحد های پترو شیمی ما هم اکنون خوابیده و تمامی دستگاه ها فول تایم دارن بنزین تولید می کنند ! این یعنی فاجعه برای صنعت پترو شیمی ما ولی شما درک نمی کنی ! و خوشحال هم می شی و واسه برو بچ و هم فکری ها نوشابه باز می کنی !

قبل از حرف زدن اندکی فکر کنید بد نیست!!!
حتما دلیل و  مدرک مستندی دارم که رشد علمی را اعلام کرد،منابع شما هم راجب بنزین صدای امریکا،بی بی سی، رادیو فردا،گویا و ... هست دیگر؟؟؟؟

محض اطلاع شما و دوستان همفکر و کوته نظر دیگر که مثل شما فکر میکنند و فکر میکنند عقل کل هستند و اگر بی بی سی و امثالهم بگویند ماست سیاه است بدون تحقیق قبول میکنند دوباره مدارک لازمه رو ارایه میکنم!

فکر کنم لینک های زیر کمی تا قسمتی باعث خجالت کشیدن شما بشه! انشالله!

لينك خبر در مجله نيو ساينتيست new scientist

دیدی هیچی نمی دونی ! آمریکا و شوروی مجبور بودن از صفر با ناشناخته ها در گیر شن تا فضا پیما بسازن آپولو در ده 60 به ماه رفت ما بعد از چهلو اندی سال یک فرستنده رسیور تازه در مدار پایین قرار دادیم ! اون هم با استفاده از تجریبیات شوروی کره شمالی و با استفاده از فناوری موشکی رزمی مان !

واقعا حال شما خوبه؟؟؟

من میگم چین!!! شما با امریکا و شوروی جواب من رو میدید!!! بعد کجا اینها از صفر شروع کردند این دو کشور دزدان قهاری بودند که گنجینه اسرار المان نازی رو به غارت بردن وگرنه اینها نصف المان هم تکتولوژی نداشتند!

باز هم برای بی سوادایی مثل شما میگم که ذره ای مطالعه ندارید! کره شمالی در برنامه موشکی فضاییش شکست خورد اقا!!! چطوری ما از اونها کمک میگیریم و موفق میشیم اما کشور اصلی موفق نمیشه ؟ میشه توضیح بدی؟؟؟ میشه بگید کدوم تجربیات شوروی؟ این شوروی همین روسیه فعلی است که از پرتاب ماهواره برای ایران خوداری میکند چه برسه به ارایه تکنولوژِی در مورد ماهواره بر ها!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در اخر اگر اطلاعات ندارید و یا سواد و مدارک لازم رو ندارید لازم نیست صحبت هایی که در ماهواره و عده ای بیسواد دیگر میشنوید را در بوق و کرنا کنید!!!
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.Amirhessam تشکر کرده اند:
mehdighorbani, Achilles, atlantik, kamranrus

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » جمعه 16 مهر 1389 23:52

آقا سلام
جناب کامران روس حالا دیگه فهمیدم که.... عزیز دل برادر اونی که دیدی سام 6  بود نه باک.بیشتر دقت کن. در مورد میگ 25 و Tu16 هم به عرض شما می رسونم که اگر تمایل دارید به کتابی که معرفی کردم مراجعه بفرمایید و به توضیحات سرلشگر شاذلی در همین دو مورد دقت بیشتر بفرمایید. همین طور رقم دقیق کمک های شوروی و پل هوایی و سایر مطالب. مصری ها اگر عقل داشتن یک چند تا آشیانه بتونی برای جنگنده هاشون می ساختن نه این که عین هواپیماها رو عین تاکسی های خط شوش مولوی کنار هم پارک کنند و البته مشاورین روس هم یا کور بودند و یا نفهم و یا شاید هم از جایی به آنها دستور رسیده بود که کور باشند.
اما سایر دوستان:برادران و ایضاء خواهران اگر در جمع هستند:
چرا به هم توهین کنیم.کل تاپیک بر سر این سامانه اس 300 است. بنده که خودم رو معرفی کردم ، مقاله ای رو ترجمه کردم در رابطه با دفاع هوایی ایران و اتفاقا همین اس 300 نمایش داده شده در رژه 29 فروردین.اگر گرفتار سانسور نشه تو شماره آبان ، شماره 71 مجله می آد. آقایان به احتمال 99 درصد اون سیستم یا ماکت بوده و یا غیر عملیاتی . چرا؟اگر عکس ها رو دارید یک بار دیگر به حمل کننده موشکها دقت کنید. Mast Datalink رو نداره.یعنی آنتن گیرنده اطلاعات که بر روی تمام موشکهای سری اس 300 وجود داره.
جناب  Sand-Fighter از شما بعیده برادر،بی خیال شو.به خدا قسم عیب داره ، نا سلامتی انجمن علمیست. و دوستان در حال بحث علمی هستند .
جناب میهن پرست ، برادر من آخه این چه لحنی شما داری؟ حالا بر فرض که زن فلانی با اون یکی رقصید یا نرقصید.بابا مرداد 59 از این دنیا رفت و تموم شد.31 سال از پایان پهلوی می گذره. چرا نمی خواهید فراموش کنید.هی حالا اره بدهید و تیشه بگیرید ، که چی فلان شخص 3 دهه و یا 4 دهه پیش در این کشور چه کرده.آباد کرد و یا خراب کرد.دوستان به آینده نگاه کنید. اون بابا اگر آدم حسابی بود که بعد از رفتنش تهران نمی شد کارناوال بزن و برقص.خیلی ببخشید ، قصد دخالت در کار انجمن رو ندارم ولی چرا بعضی از دوستان حرف خانواده های هم رو وسط می کشن.
والا به خدا ، به پیر و به پیغمبر اس 300 عامل حفظ صلح برای ما نیست. ایران سالهاست که تهدید خارجی نداره،مشکلی اگر هست از خودمون هست،یک نگاه دوباره باید به خودمون بندازیم. به چرایی عقب ماندگی تاریخی خودمون فکر کنیم. به این که در 1903 میلادی که اولین هواپیما پرواز کرد ما در چه وضعی بودیم. به اطراف مون بنگریم:عراق ، افغانستان ، فلسطین ، به خدا که عزت و ذلت یک ملت در دست خودشه.مگر روسی که این ها رو ساخته از کره ماه آمده ، نه اون هم یکی است مثل ما ولی مثل ما نشستن صبح تا شب به خیال بافی جنگ با هم دیگر،دست در دست هم کشورشان را ساختند و یا آمریکایی ها و یا هر کشور پیشرفته در طول تاریخ.جوون دانشجوی ما به جای اینکه به فکر علم آموزی باشه یا دنبال کار سیاسی و یا عشق و عاشقی و اگر مجالی موند پاس کردن دروس با نمره 10 و 11 در پایان ترم. چی انتظار دارید:شاتل فضایی ، اس 300 ، اف 16 . نخیر دوستان،مشکل جای دیگری است.حکومت دوست با غرب هم داشتیم و سکولاریسم رو هم تجربه کردیم. مشکل این منیت هاست. مشکل این از خود باختگی ها و سنگ بیگانه به سینه زدن ها و یا خود بزرگ بینی بیش از حد داخلی هاست. قرار نیست ، ما ها چند تا نوجوان برای یک کشور تصمیم بگیریم.توی دنیا پر است از این انجمنها و سایتها،ولی خوب دولتها کار خودشون رو می کنند.رها کنیم این بحثهای بی نتیجه رو و با زهم از دوستان به عنوان یک برادر کوچکتر تقاضا می کنم به هم توهین نکنند.
راستی برای این که جو عوض بشه و همین طور این که تاپیک جدید ایجاد نکم از هین جا سالروز تولد حضرت فاطمه معصومه ((س)) رو به همه دوستان و مخصوصا کلیه دختر خانم ها و بانوان و درکل جماعت نسوان عضو انجمن تبریک می گویم.انشالله که در پناه حضرت حق محفوظ و موفق باشید. :razz:  :razz:  :razz:  :)  :)
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Norooz7032, kimia 55, sand_fighter, Present, kamranrus

Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » شنبه 17 مهر 1389 01:10

typhoon,  جان دقیقا همین حرف دو یا سه پست قبل منه که چرا می زنید تو سر وکله هم ولی اشتباه کردم و وارد بحث شدم
منم سالروز تولد حضرت معصومه ( س ) را به همه دوستان و دختر خانومای انجمن تبریک می گم  :razz:  :razz:  :razz:
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
mehdighorbani

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1205

تشکر کرده: 61 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 آذر 1386 15:18

آرشيو سپاس: 6974 مرتبه در 813 پست

توسط abdolmahdi » شنبه 17 مهر 1389 10:49

با سلام
روسيه قراره حدود 167 ميليون دلار خسارت لغو قرارداد رو به ايران بپردازه .  :razz:
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.

Major I

Major I

نماد کاربر
837

تاريخ عضويت

شنبه 19 اردیبهشت 1388 17:10

آرشيو سپاس: 2090 مرتبه در 595 پست

توسط میهن پرست » شنبه 17 مهر 1389 11:44

دوستان من دیگه در این تایپیک نظر نمیدم با وجود این که توهینات عجیبی دوستمون داشتن.اما سیاه نمایی که بعضی ها ارائه میدن واقعا انسان رو نا امید میکنه.شما چطور انتظار دارید وقتی دوستان و عده ای در جامعه ماهواره امید رو یک فرستنده سیگنال ناچیز معرفی میکنن که تازه اونم با کمک شوروی و کره شمالی ساخته شده دانشمندان ما به طرح های عظیم فضایی برسن.
روسیه که اس300 به ما نمیده فناوری فضایی در اختیار ما بزاره.کره شمالی هم که وضعش معلومه.یا وقتی بدون مطالعه سیاسی میگن چرا حمایت از فلسطین شما انتظار دارید این مملکت پیشرفت سازنده داشته باشه.همین امریکایی که خیلی ها سنگش رو به سینه میزنن تو کل دنیا پایگاه نظامی داره و قدرت بزرگی هم هست اما بعضی ها نمیتونن لبنان و فلسطین رو هم درک کنن.
بدون مدرک حرف زدن چقدر سادست کی گفته 85 درصد پتروشیمی ما خوابیده.دوستان واقعا این مطالب رو نمیخونید و رد میشید.ایران یکی از بزرگترین صادر کنندگان مواد پتروشیمیست و با خوابیدن این 85 درصد قیمت ها در جهان به شدت بالا میره.
در اخر بابک عزیز سعی کنید با مدرک و کمی مستدل بحث کنید نه صغری کبری کردن و سیاه نمایی.بنده هم به زودی پیش دبستانیم تموم میشه انشالله شما هم امسال دیپلمتو بگیری. :smile:
ولی یادت باشه مادامی که دستاورد های کشورت رو که فناوری فضایی یکی از افتخارات ماست کوچیک نشون بدی به کشورت خیانت کردی و باعث تزریق یاس و ناامیدی به جامعه میشی.به قول اکبر عبدی خودتو اصلاح کن.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب میهن پرست تشکر کرده اند:
ali1371, mehdighorbani

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
191

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 فروردین 1388 20:28

آرشيو سپاس: 803 مرتبه در 146 پست

توسط atlantik » شنبه 17 مهر 1389 12:19

abdolmahdi نوشته است:با سلام
روسيه قراره حدود 167 ميليون دلار خسارت لغو قرارداد رو به ايران بپردازه .  :razz:

خبری تو  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  اومده که روسیه همون مبلغ 800 ملیون دلار قرارداد رو میده و حرفی از خسارت نزده
من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند چون عربی "پ" ندارد!

دکتر علی شریعتی

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » شنبه 17 مهر 1389 12:56

sand_fighter نوشته است:
اقای سند فایتر عزیز ابتدا باید بگم سواد شما به طرز عجیبی پایینه و اگر ناراحت نمیشید از نظر من زیر دیپلم.

دوست من میشه بگید با کدوم منبع میگید 85 درصد پتروشیمی ما خوابیده.میدونید با این وضع محصولات پتروشیمی در دنیا چطور به قیمتی در حد انفجار میرسن.

انسان میتونه حقیر باشه

اولا حقیر خودتیو ....
دوما اگر من افسردم تو هم یک آدم توهم زاده ی خمار بدختی که ریشه در خانواده ی محترم داره !
محض اطلاع شما من خودم جز بسیج دانش هستم و در مناطق محروم تدریس می کنم ! ولی از جایی که داره بسیج میره با این همه نیروی جدیدی که می خواهن قیافه بسیج رو خشن جلوه بدن اصلا فکر نکنم مسیر خوبی رو داره پیش می بره و کم کم آدمو زده می کنه !

موجود محترم وطن فروشي تا كجا براتون سود داره؟؟؟؟؟

به نظر من شما فقط ميخواهي اظهار وجود كني.! باشه شما هم نظر داديد . آفرين

موضوع بعدي اينكه ما منتظريم تا پتروشيمي بخوابه و همچيز گران بشه ايران نابود بشه . امريكا حمله كنه .....

و باز هم موضوعي ديگر شما چرا خودتو با يك رنگي وطن پرستان قاطي ميكني؟ درسته اينجا همه يك رنگن و اونم رنگ وطن

ولي شما از ما نيستي و بهتر بگم از نژاد ايران نيستي و هم رنگ مانيستي .

و دوباره موضوعي ديگر شما افسرده بدخيم داري و بهتره به اولي پست امداد خودتون رو نشون بديد تا بدتر نشين انشالله.

و باز دوباره موضوعي ديگر هركسي كه كارت بسيج داشته باشه بسيجي نيست. شما بازم داري خودتو قاطي ميكني ها

قيافه بسيج؟؟
بزاريد يه خورده بخنديم     

اخ دلم درد گرفته بسه انقدر مارو نخندون مرديممممم     

و موضوعي ديگر...................................................وطن فروش حيا كن !!!!
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

New Member

no avatar
16

تاريخ عضويت

پنج شنبه 26 فروردین 1389 11:47

آرشيو سپاس: 21 مرتبه در 9 پست

توسط IRIAF_107Tanker » شنبه 17 مهر 1389 13:07

Mr.Amirhessam نوشته است:
تفکرات بسته ی سیمان کشیده ی بعضی ها آدمو به خنده می ندازه شما چی فکر کردید فکر که صبح به صبح ملتو تو خیابان میارن بعد جلوشون پرچمشونو آتیش می زنند می گن ما داریم شما رو له می کنیم ؟ اصلا شما داری در موردی چی حرف می زنی ؟
ما به چه قیمتی داریم این کار ها رو می کنیم ؟ به قیمت تحریم به قیمت جون مسافران خطوط هوایی مان ؟ به قیمت گراند شدن تمامی اف 14 ها ؟ ما تو هر رزمایش هوایی حداقل یکی از هواپیما های ارزشمندمون سقوط می کنه ! آمریکا اگر در رزمایشش یکی از اف 16 هاش سقوط کنه 4 تا جاش می گذاره ! ما چی ؟ چون خواستیم به خاطر یک مشت تفکرات در پیت بسته بندی شده با تمام جهان بجنگیم باید شاهد پر پر شدن خلبانان عزیزمون بشیم !
آقای باهوش ای تو که فکر می کنی با  بهتر کردن روابط مان با جهان داریم می ریم زیر چکمه دشمن اینو بدون که همین علان ما مستعمره ی چین هستیم با این آتو آشغال هایی که به ما میده 65 % جنس درجه 3 چین به ایران میاد بقیه به آفریقا اصلا اینو می فهمی یعنی چی ! ؟
من به شخصه حاضرم 100000 تومان گرونتر بدم ولی جنس اروپایی بخرم که حداقل کمی برام کار کنه نه جنس چینی بعد افتخار کنم که با دنیا دشمنم و هیچ نظامی خارجی در کشورم نیست ! ؟

اصلا شما با این حرفت داری به شعور مردم ایران توهین می کنی ! یعنی مردم ایران اینقدر ضعف مدیریتی دارن که نمی تونند یه مشارکت نظامی با کشوری داشته باشند ! اگر مثلا می گم ما با آمریکا همکرای می کردیم تا طالبان زودتر نابود بشه مثلا از مرز های ما کامیون های تدارکاتی ناتو و یا آمریکا عبور می کرد ما زیر پوتین سربازان آمریکایی بودیم ! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟  

به چه قیمتی ؟ آقا جون نگذار بخندیم چشماتو بستی فکر می کنی همه هم مثل خودتن !

جناب!

شما و دوستان همفکر شما  نظری راجب کاپیتالاسیون ندارید که؟
اگه فردا به شما با وعده پیشرفت،و بالابردن تکنولوژی فقط و فقط جنس بفروشن هم به به چه چه میکنید، حاضرید اینها رو داشته باشید به قیمت کمتر بودن از سگ های امریکایی؟؟؟؟

در مورد ژاپن و کره هم حرف های خنده دار نزنید لطفا! تجاورز به زنان و دختران این دو کشور درحالیکه سخترین مجازات برای سرباز و امریکایی متخلف اخراج هست چه معنی میده؟؟؟
اینکه کره و ژاپن دنبال رو امریکا هستند رو چی معنی میکنید؟؟؟

از سال 1307 زیر یوغ انگلیس بودیم چی نصیبمون شد؟ زمانیکه سمت المان رفتیم چی نصیبمون شد؟
از سال 1320 که زیر پرچم امریکا رفتیم چی نصیبمون شد؟ بگو برادر من!

اگر شما چین رو استعمارگر میدونید،من هم میدونم اما چین بازار اروپا و امریکا رو هم در اختیار داره، این چینی که شما میگی همون کشوریه که تکنولوژی موشک های کروز ضدکشتی رو به ما فروخته!!! مثل امریکایی عزیز شما فقط و فقط جنس نفروخته که برای پشتیبانی التماسش کنیم! از برکت همین موشک ها و ... است که امریکا جرات حمله به ایران رو نداره اقا!

اگر هواپیماهای ما مشکل دارن بخاطر پستی امریکایی ها و اون اسرائیلی های حرام... است که فروش قطعه به ما را تحریم کردند تحریمی که با طبق قوانین دنیا خلاف اندر خلاف است!
--------------------------------------------------------------

گوش ما از این حرف ها و ژست های روشنفکرانه پر است اقا! ما هم جزی از این کشوریم نه حزب اللهی هستیم نه بسیجی و ... اما ایرانی هستیم و افتخارمان هم سربلندی مملکتماست!
ما بدون امریکا 11 برابر دنیا سرعت علمی داریم ،امریکا 30 ساله امریکا نشد 300 سال طول کشید اون زمان که ما با درشکه اینور اونور میرفتیم اونها برق داشتند و اتومبیل قرار نیست یک شبه به قدرتی مطلق تبدیل بشیم اما متاسفانه افرادی مثل شما...
در زمینه فضایی مثال میزنم تا روشن بشید برنامه فضایی چین 30 سال طول کشید تا به ثمر نشست ان هم با کمک روسیه اما ما به تنهایی ظرف 10 سال همان راه را رفتیم...

اندکی صبر،سحر نزدیک است

من فقط همین 2جملرو میگم!
1.دوست عزیز در مورد پشتیبانی سلاح با 4نفر نظامی که هم زمان شاه آمریکایی هارو دیده هم بعد انقلاب روسا و چینیا صحبت کن بعدش نطر بده!
در مورد پیشرفت علمی هم در علوم انسانی هیچ ادعایی نداریم در مورد علوم فنی هم مجله دانسنیها یه مصاحبه مفصل در مورد این موضوع با یکی از اساتید دانشگاه شریف انجام داده بخون متوجه میشی!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب IRIAF_107Tanker تشکر کرده اند:
sand_fighter, Norooz7032

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » شنبه 17 مهر 1389 13:17

HORLIKAN نوشته است:
sand_fighter نوشته است:

انسان میتونه حقیر باشه

اولا حقیر خودتیو ....

موجود محترم وطن فروشي تا كجا براتون سود داره؟؟؟؟؟

به نظر من شما فقط ميخواهي اظهار وجود كني.! باشه شما هم نظر داديد . آفرين

موضوع بعدي اينكه ما منتظريم تا پتروشيمي بخوابه و همچيز گران بشه ايران نابود بشه . امريكا حمله كنه .....

و باز هم موضوعي ديگر شما چرا خودتو با يك رنگي وطن پرستان قاطي ميكني؟ درسته اينجا همه يك رنگن و اونم رنگ وطن

ولي شما از ما نيستي و بهتر بگم از نژاد ايران نيستي و هم رنگ مانيستي .

و دوباره موضوعي ديگر شما افسرده بدخيم داري و بهتره به اولي پست امداد خودتون رو نشون بديد تا بدتر نشين انشالله.

و باز دوباره موضوعي ديگر هركسي كه كارت بسيج داشته باشه بسيجي نيست. شما بازم داري خودتو قاطي ميكني ها

قيافه بسيج؟؟
بزاريد يه خورده بخنديم     

اخ دلم درد گرفته بسه انقدر مارو نخندون مرديممممم     

و موضوعي ديگر...................................................وطن فروش حيا كن !!!!

سخنی هم از مادر عروس

بله از نگاه شما و امثال شما من آدم وطن فروشی هستم چون به جای مسایل فلسطین و لبنان و نگرانی برای اینکه چه طوری پول مردم ایران رو براشون بفرستین تو فکر این هستم که چه طوری میشه از آمریکا روسیه و امثال اونا تکنولوژی برتر را بگیریم و باقی چیز هاشونو برای خودشون بگذاریم تا مردم ایران نه لبنان در آرامش  و رفاه بیشتر در جایگاه جهانی که لایق اون هستن زندگی کنند

در مورد اون آقایی که فکر میکنه صنایع فضایی ما کلا بومی هست و شوروی دخالتی نداشته همون چند عدد موشک اسکات و نودانگی که ما دادن و بعد ها از روی اونها مدل های اولیه ی شهاب را ساختیم و بعد ها خودمون خودکفا شدیم در عمل این خودش کمک دیگران در صنعت موشکی در نتیجه صنعت فضایی ما هست
من نمی دونم شما اصرار داری بگی ماهواره امید به جز یک سندر و رسیور در مدار پایین چیز دیگری است !؟ ماهواره امید اصلا قرار نبود GPS ترسمیتر و یا دیتا سندر باشه تنها یک نمونه ی سند و رسیو بود !

در ضمن من جزو بسیج دانشم نه بسیج محله این 2 تا خیلی فرق داره برادر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
Norooz7032, wild-bear, kimia 55

قبليبعدي