در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد
Major I

Major I

نماد کاربر
97

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 بهمن 1385 23:54

آرشيو سپاس: 13 مرتبه در 7 پست

مشکل در 3230

توسط hob » شنبه 6 مرداد 1386 13:13

بر اساتید سلام

گوشی من از دیشب تا حالا کنتاکت ها و پیغامها را نشون نمیده. یعنی اصلا وارد محیط شماره گیری از طریق اسامی نمیشه و نمیتونم اس ام اس هم بفرستم . یعنی پنجره اس ام اس باز نمیشه. همچنین برنامه دوربین هم اجرا نمیشه.  8)  :?
بقیه برنامه ها درست کار میکنند ، الا برنامه فایل منیجر خود موبایل و برنامه FExplorer که خودم نصب کردم. یعنی نمیتونم فایلها رو ببینم یا چیزی نصب کنم  :-?  :???:
در ضمن بلوتوث هم نمیتونه ارتباط برقرار کنه با کامپیوتر

:lol:  :lol:  :lol:

لطفا بفرمایید از چه خاکی استفاده کنم :sad:

Major I

Major I

نماد کاربر
70

تاريخ عضويت

شنبه 6 مرداد 1386 01:52

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 5 پست

توسط RamCo » شنبه 6 مرداد 1386 16:46

دوست عزيز در ابن موارد که احتمالا بر اثر يک اختلال نرم افزار با پر شدن بيش از حد حافظه داخلي گوشي شما
به وجود مياد بايد قيد sms ها و contacts هاي خودتون رو بزنيد و توسط کد #7370 #* گوشيتون رو مستر ريست کنيد

Major I

Major I

نماد کاربر
97

تاريخ عضويت

توسط hob » شنبه 6 مرداد 1386 18:32

يعني هيچ راهي وجود نداره که حداقل کنتاکتها رو نگه دارم يا برگردونم؟!
من بعضي از اين شماره ها رو جاي ديگه اي ثبت نکردم و اونها رو از دست ميدم  :-?  :???:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 6 مرداد 1386 20:43

hob جان
امتحان کرديد مموري رو خارج کنيد و کليد Pen (مداد)  رو نگه داشته و گوشي روشن کنيد؟ ممکنه علت مشکل نصب برنامه‌اي باشه که در مموري کارت قرار داره، اگر تونستيد با برنامه Contact Manager از کانتکت‌ها پشتيبان بگيريد، اگر SMS ها هم در فون مموري هستند با گذاشتن يک مموري خالي اون رو به مموري منتقل کنيد (با برنامه MSvDriveE) و بعد گوشي و مموري خود گوشي رو فرمت و مستر ريست کنيد (اگر اطلاعات مورد نيازي در مموري کارت داريد با کارت ريدر به کامپيوتر منتقل کنيد)
اين موارد رو اجرا کرده و نتيجه رو اعلام کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I

Major I

نماد کاربر
97

تاريخ عضويت

توسط hob » شنبه 6 مرداد 1386 23:44

آقا دمت گرم  :smile:
درست شد   :D
مموري رو هم فرمت کردم.
در ضمن من از خيليها ميشنوم که آنتي ويروسهاي موبايل هيچ کدام خوب کار نميکنن. يعني به درد نميخورن. نميدونم درسته يا نه ، ولي در هر صورت شما که استاد فن هستيد لطفا يه آنتي ويروس معرفي کنين ممنون ميشم.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 7 مرداد 1386 01:02

hob جان
خواهش ميکنم، خوشحالم مشکل رفع شد  :D
در مورد آنتي ويروس قبلا هم چندين بار توضيح دادم، در ايران تا زماني که GPRS فعال نشده باشه، ويروس فقط از طريق بلوتوس و نصب برنامه‌هاي ويروسي منتقل ميشه (از اغلب مواقع) که در اين صورت ويروسي شدن با حطاي انساني صورت ميگيره، اگر به فايلهاي دريافتي خودتون اطمينان داشته باشيد و برنامه‌هاي مورد نيازتون رو از منابع قابل اطمينان تهيه کنيد، مشکلي نخواهيد داشت، اما براي احتياط بهتره يک آنتي ويروس خوب مثل NetQin رو به صورت غير فعال نصب کنيد و مواقع ضروري و يا به صورت دوره‌اي دستي اسکن کنيد، نصب آنتي ويروس به صورت دائم و فعال باعث افت سرعت گوشي، اشغال شدن منابع سيستمي و همينطور مصرف انرژي بيشتر خواهد شد که به همين دليل توصيه نميکنم اون رو به صورت فعال نصب داشته باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
24

تاريخ عضويت

جمعه 20 مهر 1386 23:04

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: مشکل در 3230

توسط khalili » شنبه 21 مهر 1386 22:58

اتفاقا كوشي من هم همين مشكل رو بيدا كرد *#7370# رو هم زدم نشد بردم فلش كردم همه جي درست شد :D

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
987

تاريخ عضويت

چهارشنبه 27 دی 1385 22:16

تهران-ميدان خراسان

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 24 پست

Re: مشکل در 3230

توسط jabbar sing » دوشنبه 23 مهر 1386 16:47

khalili نوشته است:اتفاقا كوشي من هم همين مشكل رو بيدا كرد *#7370# رو هم زدم نشد بردم فلش كردم همه جي درست شد :D

دوست عزیز لازم نبود گوشیتونو فلش کنید اگر 7370 جواب نداد میتونید از فرمت سه کلید استفاده کنید
(گوشی رو خاموش کنید سپس دکمه های سبز و ستاره و 3 رو نگه دارید وگوشی رو روشن کنید و تا موقعی که فرمت تکمیل بشه اونا رو رها نکنید)
گر نگهدار من انست كه من ميدانم
شيشه را دربغل سنگ نگه ميدارد

ياعلي مدد