برنامه و تم رو نوکیا 3250 نصب نمیشه

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

برنامه و تم رو نوکیا 3250 نصب نمیشه

پست توسط freeparkour » سه شنبه 15 مرداد 1392, 9:13 am

سام دوستان خسته نباشید من هر وق میخوام تم یا بازی یا هرچی از سیمبیان نسخه 60 سری 3 یا همونی که رو 3250 هست رو بریزم طبق نسخه ویندوزش برنامه میگیرم ولی نصب که میزنم نصب نمیشه حتی اگه تم های خود خود گوشی رو از سایتش بگیری میگه باید تاریخ تنظیم کنی 1/1/2008 یا مثلا 5/6/2008 که میزنم میگه
unable to instal protected . application fron an unsturted supplire
بعد که تاریخ رو میزنم 2009 به بعد مینویسه experied certificate یعنی گواهینامه منقضی است
من قبل از 2007 هم که میزنم مینویسه certificat may not be valid . is expired you phone's date setting may be internet
تو رو خدا بگید من چیکا کنم برنامه لازم دارمتصویر

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 92 بار

Re: برنامه و تم رو نوکیا 3250 نصب نمیشه

پست توسط mg100 » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 7:06 am

سلام گوشی شما باید هک بشه یا برنامه ها را ساین کن وبعد نصب کن.

New Member

پست توسط freeparkour » چهار شنبه 16 مرداد 1392, 8:32 am

دوست عزیزم من دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم میشه شما بگی ؟

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 92 بار

پست توسط mg100 » پنج شنبه 17 مرداد 1392, 4:21 am

سلام دوست عزیز توزیح طولانی هست ولی بطور خلاصه باید کد imei گوشی خود را بدید ودو فایل cerوkey بگیرید بعد با برنامه مخصوص واین دو فایل هر برنامه را قبل نصب ثبت کنید وبعد نصب کنید.برای دریافت توزیهات بیشتر به انجمن های سایت www.[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]یا [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]مراجعه کن برو به قسمت سیمبیان موفق باشی.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72438 بار
سپاس‌های دریافتی: 31513 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 27 مرداد 1392, 7:23 pm

,
براي باي‌پس کردن اين فرايند بايد گوشي هک بشه، که براي گوشي شما پکيج Darkkarious ميتونه اين کار رو انجام بده، براي گوشي‌هاي سيمبيان جديدتر هم بهترين روش، استفاده پکيج يکپارچه شده با آنتي ويروس نورتون هست که به نام UMUSymbianHack يا NortonSymbianHack ميتونيد با يک جستجوي ساده پيدا کنيد. بعد از تکميل اين فرايند به راحتي تمام برنامه‌ها بدون بررسي ساينشون قابل نصب هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”