نظرسنجی :اموزش رایگان 3dmax برای بچه های سنترال

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

اموزش رایگان 3dmax

1- موافقم عالیه
25
81%
2- موافقم خوبه
3
10%
3-موافقم
3
10%
4-برام مهم نیست
0
بدون راي
5-مخالفم بده
0
بدون راي

مجموع رای گیری: 31

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12642 بار

Re: نظرسنجی :اموزش رایگان 3dmax برای بچه های سنترال

پست توسط hani1459 » شنبه 9 آذر 1392, 2:48 am

Mohammad 1985 نوشته شده:  , برای اینکه سنترال تخصصیه این کار نیست !

سلام تصویر

شما مثل اینکه به نام سایت توجه نکردید مرکز موسس گفته انجمن های تخصصی نگفته یک انجمن تخصصی خاص . راه بیفته متخصصین تخصصیش میکنندتصویر
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 69 بار
سپاس‌های دریافتی: 405 بار

پست توسط aliamous » شنبه 9 آذر 1392, 9:40 am

آقا من پایه ام . بیشتر تخصصم در زمینه مدلینگ هستش و با تعدادی از نرم افزار های جانبی مثل لومیون و فاندر ماری هم کار می کنم . رندرهایی هم که میگیرم روشون یه مقدار پست پروداکشن انجام می دم با فتوشاپ . جدیدا هم با یکی از استاید معماری پروژه ای رو شروع کردیم که به صورت یک کتاب احتمالا ارائه میشه . خلاصه اگر وقت باشه همه جوره در خدمت هستم.
هستم اگر نيستم گر نروم ميروم تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 9 آذر 1392, 9:44 pm

hani1459,
متاسفانه در مورد اپلود فيلم به هيچ عنوان منابع مالي ما چنين اجازه‌اي رو نميده، کليپ‌ها رو در سايتهايي مثل aparat.com اپلود و لينک اون رو قرار بديد. در مورد بخش معماري هم لطفا نام بخش و محلي که مد نظرتون هست که اين بخش اضافه بشه رو در PM و يا اينجا پيشنهاد بفرماييد تا بررسي کنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”