در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

اموزش رایگان 3dmax

1- موافقم عالیه
25
81%
2- موافقم خوبه
3
10%
3-موافقم
3
10%
4-برام مهم نیست
0
بدون راي
5-مخالفم بده
0
بدون راي

کل آرا : 31
Moderator

Moderator

نماد کاربر
2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

نظرسنجی :اموزش رایگان 3dmax برای بچه های سنترال

توسط hani1459 » پنج شنبه 7 آذر 1392 14:41

سلام
راستش مدتی این ایده فکرم رو مشغول کرده . راستش میخواستم یک سری اموزش های رایگان البته صلواتی برای بچه های سنترال بزارم اما شرایط جور نشد الان هم شرایط جور نیست اما  امیدوارم که انشا الله تا سه ماه دیگه  شرایط برای این امر مساعد بشه شایدم نشه خدا عالمه

دلیل اینکه این موضوع رو الان بیان کردم 1- این بود که ببینم تا چه حد مورد استقبال قرار میگیره  2- برنامه ریزی های لازم رو انجام بدم 3- در نحوه ارائه به بهترین شکل ممکن مدیران برنامه ریزی کنند

دوستان میتوانند در این تایپیک نظراتشون رو بزارند البته این سری از اموزش ها به سه بخش تقسیم میشه
1-اموزش مکس مقدماتی
2-اموزش مدلسازی معماری در مکس
3-اموزش ویری

که یک پروسه تقریبا  بلند مدت هست  و این مژده رو هم بدم که کاملترین اموزش مکس و ویری موجود در بازار خواهد بود

نظر یادتون نره

با تشکر
hani1459
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
CentralWeb, AGeNiS1, &mmt, Mahdi1944, aliaminfar, MASTER, sinaset, jhan2010, Present, nima-rad, abbas.m.k, netwet, Ali$amir, oweiys, KAL-KOI-BABAK, un4given.1991

Major II

Major II

نماد کاربر
177

تشکر کرده: 58 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 تیر 1389 16:26

آرشيو سپاس: 581 مرتبه در 138 پست

Re: نظرسنجی :اموزش رایگان 3dmax برای بچه های سنترال

توسط KAL-KOI-BABAK » جمعه 8 آذر 1392 10:27

سلام :razz:  :razz:  :razz:
کاملا باهات موافقم.راستش خودم آموزش های زیادی از 3d Max و نرم افزار های مکانیک و متلب دارم ولی تا حالا خیلی ازشون استفاده نکردم.یعنی انگیزه زیادی برای استفاده ندارم.این میتونه شروع خوبی باشه...
در ضمن در مورد 3d max هم یه مجموعه شامل 93 تا کلیپ آموزشی فارسی دارم که از سایت مهندسیار هستش اگه لازم داشته باشی برات بفرستم شاید بتونه تو آموزش کمک کنه
زمانی که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KAL-KOI-BABAK تشکر کرده اند:
Present, Mahdi1944, AGeNiS1, mm1990, sinaset, un4given.1991, hani1459, MASTER

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 8 آذر 1392 11:54

hani1459,  
ايده‌ي بسيار خوبي هست. قطعا از چنين اقداماتي حمايت خواهد شد  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, mm1990, Ali$amir, sinaset, Present, un4given.1991, AGeNiS1, KAL-KOI-BABAK, hani1459, &mmt

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2952

تاريخ عضويت

توسط hani1459 » جمعه 8 آذر 1392 19:21

KAL-KOI-BABAK نوشته است:سلام :razz:  :razz:  :razz:
کاملا باهات موافقم.راستش خودم آموزش های زیادی از 3d Max و نرم افزار های مکانیک و متلب دارم ولی تا حالا خیلی ازشون استفاده نکردم.یعنی انگیزه زیادی برای استفاده ندارم.این میتونه شروع خوبی باشه...
در ضمن در مورد 3d max هم یه مجموعه شامل 93 تا کلیپ آموزشی فارسی دارم که از سایت مهندسیار هستش اگه لازم داشته باشی برات بفرستم شاید بتونه تو آموزش کمک کنه

سلام دوست عزیز از لطف و حمایت شما متشکرم
اتفاقا همین اموزش که شما میگید رو دیدم همین امر باعث شد تا این تصمیم رو بگیرم  تا اموزشی کامل تر و جامع تر رو به جامعه سنترال  تقدیم کنم امیدوارم شرایط جور بشه تا بتونم زودتر این کار رو انجام بدم خوب زندگی دانشجویی و شرایط کاری رو باید بتونم  به خوبی هماهنگ کنم تا در این راه موفق بشم و امیدوارم خدا یاری کنه

Present, Mahdi1944, KAL-KOI-BABAK

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2952

تاريخ عضويت

توسط hani1459 » جمعه 8 آذر 1392 19:37

Mahdi1944   ممنونم از حمایتتون

راستش این موضوع ذهنم رو مشغول کرده که میشه در سایت پخش انلاین هم وجود داشته باشه .   البته علاوه بر لینک های اموزش .

در ضمن یک چیز هست که میخواستم از شما خواهش کنم  ابته اگر مقدور ابشه اونم اینه که جای یک بخش در مورد معماری و عمران و همچنین گرافیک درسایت خالیه امیدوارم  یک تدبیری برای این موضوع داشته باشین چون خانواده  مهندسین عمران و معماری و همچنین  گرافیک نیاز ها شون رو از انجمن ها و همچنین سایت های دیگه دارن تامین میکنند و  باید از این پتانسیل موجود در سایت برای جذب اینها بهترین استفاده رو برد

باتشکر

AGeNiS1, Mahdi1944, KAL-KOI-BABAK

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
42

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 1 اردیبهشت 1392 18:29

آرشيو سپاس: 140 مرتبه در 29 پست

توسط مرتضی پور » جمعه 8 آذر 1392 19:40

عالیه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب مرتضی پور تشکر کرده اند:
hani1459

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 8 آذر 1392 21:15

hani1459,  
ضمن تشکر از شما، در صورتي که مطلب به اندازه‌ي کافي در براي ايجاد يک بخش وجود داشته باشه قطعا ايجاد خواهد شد. البته گرافيک که در انجمن وجود داره. اما عمران و معماري در صورتي که اين شرط رعايت بشه و يا فردي مسئول تهيه مطلب بشه ايجاد خواهد شد. در مورد بخش انلاين هم متوجه نشدم، لطفا بيشتر توضيح بديد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
hani1459, sinaset, KAL-KOI-BABAK

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تشکر کرده: 5911 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » جمعه 8 آذر 1392 21:33

hani1459 نوشته است:Mahdi1944   ممنونم از حمایتتون

راستش این موضوع ذهنم رو مشغول کرده که میشه در سایت پخش انلاین هم وجود داشته باشه .   البته علاوه بر لینک های اموزش .

در ضمن یک چیز هست که میخواستم از شما خواهش کنم  ابته اگر مقدور ابشه اونم اینه که جای یک بخش در مورد معماری و عمران و همچنین گرافیک درسایت خالیه امیدوارم  یک تدبیری برای این موضوع داشته باشین چون خانواده  مهندسین عمران و معماری و همچنین  گرافیک نیاز ها شون رو از انجمن ها و همچنین سایت های دیگه دارن تامین میکنند و  باید از این پتانسیل موجود در سایت برای جذب اینها بهترین استفاده رو برد

باتشکر

دقیقا داداش گلم من خودم عمران می خونم خیلی هم دوست دارم که بشه توی این سایت هم یه بخش عمرانی و معماری راه بندازیم
اگه قابل بدونید من از همین الان علاقه ام رو برای همکاری با شما اعلام میکنم
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
hani1459, Mahdi1944, Present, sinaset, KAL-KOI-BABAK

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
171

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 شهریور 1390 16:37

آرشيو سپاس: 442 مرتبه در 152 پست

توسط aliamous » جمعه 8 آذر 1392 21:35

سلام
این کار عالیه اما به نظرم اگر شرایط به صورت رقابتی باشه بهتره یعنی بچه ها رندرهاشون رو بزارن و بقیه ببینند چون در غیر این صورت زیاد جواب نمی ده. من خودم چند سال در سنترال هستم و کار 3D انجام میدم ولی تا حالا با کسی که این کاره بوده باشه اینجا اشنا نشدم. :razz:
هستم اگر نيستم     گر نروم ميروم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب aliamous تشکر کرده اند:
hani1459, Mahdi1944, SMH

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2952

تاريخ عضويت

توسط hani1459 » جمعه 8 آذر 1392 22:53

Mahdi1944 نوشته است:hani1459,  
ضمن تشکر از شما، در صورتي که مطلب به اندازه‌ي کافي در براي ايجاد يک بخش وجود داشته باشه قطعا ايجاد خواهد شد. البته گرافيک که در انجمن وجود داره. اما عمران و معماري در صورتي که اين شرط رعايت بشه و يا فردي مسئول تهيه مطلب بشه ايجاد خواهد شد. در مورد بخش انلاين هم متوجه نشدم، لطفا بيشتر توضيح بديد  :D

Mahdi1944 ممنونم از پیگیریتون

مطالب در دنیای معماری و عمران انقدر زیاد هست که در مورد انها انجمن های بسیاری راه افتاده و حتی بعضی از این انجمن ها هم بسیار قوی شدند و حتی کارهای خودشون رو هم  تجاری سازی کردند و بعضی دیگر در این راه قدم گزاشتند   من همینجا اعلام میکنم که میتونم در این راه شما رو یاری کنم   اما در مورد پخش انلاین منظورم اینه که بخشی ایجاد بشه یا بخشی به سایت اضافه بشه تا در ان بتونیم ویدئو های انلاین رو هم داشته باشیم و بتونیم در ارتباط باشیم  در واقع کلاس های مجازی  البته چون وجود داره دارم عرض میکنم ولی اگر از نظر امنیتی مشکل سازه محیطی  ایجاد بشه که  بتونیم  ویدئو ها رو به اشتراک بزاریم مخصوصا  مطالب اموزشی که تو اینترنت این موارد بسیار زیاده و از نظر من  تحول بزرگی  در سایت ایجاد میکنه البته منظور اشتراک گزاری توسط سایر افراد نیست افراد تایید شده تا مدیریت هم اسان تر شود

Mahdi1944, SMH

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » شنبه 9 آذر 1392 02:27

aliamous,  برای اینکه سنترال تخصصیه این کار نیست !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2952

تاريخ عضويت

توسط hani1459 » شنبه 9 آذر 1392 02:43

aliamous نوشته است:سلام
این کار عالیه اما به نظرم اگر شرایط به صورت رقابتی باشه بهتره یعنی بچه ها رندرهاشون رو بزارن و بقیه ببینند چون در غیر این صورت زیاد جواب نمی ده. من خودم چند سال در سنترال هستم و کار 3D انجام میدم ولی تا حالا با کسی که این کاره بوده باشه اینجا اشنا نشدم. :razz:

سلام
از همراهیتون متشکرم

درجواب باید بگم که اشنا نشدید چون مطرح نشده  مطمئن باشید که اگر بخش معماری و عمران راه بیفته استقبال میشه

KAL-KOI-BABAK, SMH, Mahdi1944

بعدي