400 دانشجوی دختر و پسر ایرانی یک خوابگاه باکو زندگی می کنند!!!!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

400 دانشجوی دختر و پسر ایرانی یک خوابگاه باکو زندگی می کنند!!!!!!

پست توسط Mil@d » شنبه 11 آبان 1387, 10:45 am

سوء نیت مسئولان دانشگاهی آذربایجان سبب شده تا وضعیت ناهنجاری در اسکان و استقرار دانشجویان ایرانی مقیم این کشور پدید آید.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، در همین زمینه مسئولان فرهنگ و معارف این کشور با فشارهای بسيار دانشجویان ایرانی را وادار کرده‌اند که در خوابگاه مختلط سکونت کنند.

بنا بر این گزارش، اين دانشجويان ايراني كه حدود چهارصد نفر و در رشته علوم پزشكي مشغول تحصيل هستند، همگی به صورت مختلط در يك ساختمان هشت‌طبقه زندگي مي‌‌كنند.

این درحالی است که در دوسال اخیر دانشجویان زیادی به ويژه از استان‌های شمال غربی کشور به دانشگاه‌های آذربایجان که از سطح تحصیلی بسیار پایینی در بین دانشگاه‌های ایران و منطقه برخوردارند، برای ادامه تحصیل رفته‌اند. حتی بر اساس نظرسنجی‌ها و پژوهش‌های صورت گرفته، کیفیت دانشگاه‌های این کشور به مراتب از موسسات آموزش عالی خصوصی رده چندم در داخل کشور پایین‌تر است.


نظرات كاربران:
▪ پزشکی عمومی دانشگاههای آذربایجان در حد پرستاری دانشگاههای ایران هم نیست.
▪ این از مدیریت و تدبیر مسئولان ناشی می شود. چرا حاضر نیستند با کمی پول خرج کردن از بهترین دانشگاههای دنیا استاد بیاورند و با استفاده از ظرفیت فیزیکی خالی دانشگاههای داخل حتی با پول دانشجو بگیرند.
جوانانی که در خارج از کشور هستند یا به دلیل تحصیل به زبان انگلیسی از کشور خارج می شوند یا به دلیل عدم وجود ظرفیت مناسب در پذیرش دانشگاهها چرا به این درخواست جوانان جواب نمی دهد؟
  بی  

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”