گوشی مناسب در حدود 500 هزار تومن

در اين بخش ميتوانيد درباره گوشي‌هاي تلفن همراه بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: iran
سپاس‌های ارسالی: 3296 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار
تماس:

Re: گوشی مناسب در حدود 500 هزار تومن

پست توسط Cloor Master » یک شنبه 20 آذر 1390, 6:50 pm

دوست عزیز من بهت پیشنهاد می کنم بروی در سایت دی جی کالا در انجا قیمتت را مشخص کن مثلا از ۵۰۰تا ۵۵۰بعد چندتا گوشی بران میارد بالا در زیر هر یک از عکس گوشیها نوشته مقایسه چندتا گوشی که خوشت اومده را مقتیسشان را انتخاب کن سپس برو و مقایسه کلی را انتخاب کن همه ی ابعاد را مقایسه می کند و در اخر هم یک امتیاز کلی به گوشی می دهد مقایسه های ما به درد نمی خورد فقط سلیقه ای است

Novice Poster
Novice Poster
محل اقامت: NSH/ OINN
سپاس‌های ارسالی: 63 بار
سپاس‌های دریافتی: 90 بار

پست توسط Mersad-S » جمعه 24 شهریور 1391, 12:23 am

دوستان عزیز سلام
من حدود یه سال پیش به پیشنهاد مدیر محترم انجمن یه c7خریدم وانصافا که همه جوره نیازهام رو برآورده کرد...یه چند وقتیه بعد از ضربه خوردنش یکم آنتن دهی ش ضعیف شده وواقعا داره اذیتم می کنه... می خوام بفروشمش وتا حدود 600یه گوشی خوب بگیرم،یه چیزی درحد همین c7،اگه دوربینش هم وضعیت خوبی داشته باشه که چه بهتر...دوستان اگه پیشنهادی باقیمت بالاتر دارند تلورانس 70تومن رو درنظر داشته باشند...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72542 بار
سپاس‌های دریافتی: 31535 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 24 شهریور 1391, 5:33 am

,
عليک سلام
در اين رنج Xperia Arc S و يا Xperia Neo L رو به شما پيشنهاد ميکنم
همچنين برادر کوچکتر اينها يعني Xperia Ray هم در صورتي که صفحه‌ي بزرگ رو نميپسنديد انتخاب مناسبي هست (در حال حاضر يکي از گوشي‌هاي من Xperia Ray هست)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2354 بار

پست توسط samsun » جمعه 24 شهریور 1391, 2:00 pm

اگه سیستم عامل براتون زیاد مهم نیست (مثل من) و کیفیت ساخت گوشی مهمتره من سامسونگ ویو3 رو پیشنهاد می دم. سیستم عامل بادا 2 بسیار شبیه به آندروید با کلی نرم افزار در سامسونک اپز. من 2 ماهه خریدم ازش راضیم.

حضرت علی (علیه السلام):

مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 24 شهریور 1391, 5:48 pm

,
کيفيت ساخت مربوط به استانداردها و روالهاي توليد يک شرکت هست، پس سيستم عامل در کيفيت ساخت (سخت افزاري) يک محصول تاثيري نداره، مگر اينکه کلاس يک محصول به صورت رسمي پايين‌تر از يک محصول ديگر همان شرکت (مثلا براي کاهش قيمت و پوشش بخشي از بازار) باشه، اما با توجه به اينکه هميشه پرچمداران گوشي‌هاي ساخت سامسونگ از اندرويد بوده‌اند (Galaxy S, Galaxy SII, Galaxy SIII و ...) اين تحليل شما اشتباه هست. از طرفي طبق اعلام سامسونگ بادا ديگه توسعه داده نميشه، چون تيم بادا داره به اتحاد جديدي به نام TIZEN ملحق ميشه، پس عملا حرکت به سمت سيستم عاملي مرده منطقي نيست
خود من گوشي Galaxy R هم دارم که از گوشي‌هاي سطح بالاي سامسونگ هست، اما در آندرويد 4 فعلا سوني بهترين پشتيباني و بهترين محصول رو ارائه کرده و سامسونگ در اندرويد 4 يکي از بدترين عملکردها رو داشته که در اين مورد قبلا توضيح دادم، پس به نظر من تا زمان ارائه‌ي گوشي‌هاي JellyBean سامسونگ، بايد منتظر بود و ديد آيا سامسونگ خرابکاري خودش در ICS رو در JB درست ميکنه يا خير (لازم به دکر هست که سامسونگ در اندرويد 2 تا 2.3.7 بهترين عملکرد رو داشت و صرفا در نسخه‌ي 4 خوب عمل نکرده...)

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster
Novice Poster
محل اقامت: NSH/ OINN
سپاس‌های ارسالی: 63 بار
سپاس‌های دریافتی: 90 بار

پست توسط Mersad-S » جمعه 24 شهریور 1391, 5:54 pm

باسلام وتشکر
آقا مهدی بین arc s وXperia pکدوم رو انتخاب کنم؟راستش از ظاهر آرک خوشم نیومد ولی خوب قیمتش برام مناسب تر از pهستش ...بنظرتون چیکار کنم؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 24 شهریور 1391, 8:17 pm

,
من به شخصه هرگز گوشي اي که Memory Slot نداشته باشه نميخرم، مشکل Xperia P هم همين هست، بجز اين مورد، Xperia P از لحاظ قدرت CPU , GPU بسيار قدرتمند تر از Arc s هست، اما در مورد GPU با توجه به اينکه يکي از گلوگاههاي برنامه نويسي و ارتقا اندرويد، در مورد درايور گرافيک هست، از اونجايي که اغلب گوشي‌هاي سوني با Adreno ساخته ميشوند و اين گوشي Mali400 هست، فکر ميکنم در ارتقا اين نسخه نتونه مانند adreno ها خوب عمل کنه، اما به هر حال اگر اين موارد براتون اهميتي نداره، Xperia P انتخاب بدي نيست، اما من جاي شما بودم يا گوشي پايين‌تري که اين مشکلات رو نداشته باشه ميگرفتم و يا 200 هزار تومان ديگه روي اون ميگذاشتم و Xperia Acro S رو ميگرفتم که به نظر من فعلا اين گوشي برترين گوشي سوني هست (با افزايش قيمت دلار قيمت اون حدود 1 ميليون هست الان ...)

New Member
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط SARIUNIVERSITY » چهار شنبه 18 بهمن 1391, 5:33 pm

سلام

این تاپیک مال شهریور بود. اما برای امروز و زمان حال، گوشی در حدود 500 تومن چی سراغ دارین؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 بهمن 1391, 1:09 am

, متاسفانه در حال حاضر اوضاع به شکلي نيست که بشه با 500 هزار تومان انتخابهاي مناسب متعددي داشت، اما Xperia mini, Xperia Tipo, Xperia Tipo Dual و چند مدل LG L3 تنها انتخابهاي قابل قبول در اين رنج قيمت هستند. البته اعلام شده که امکان واردات با قيمت ارز مبادله‌اي وجود داره و احتمالا قيمت لپتاپ و گوشي پايين خواهد امد‌، اما بايد ديد در عمل به چه شکل خواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط SARIUNIVERSITY » پنج شنبه 19 بهمن 1391, 1:25 am

سلام

Mahdi1944 گرامی

ممنون از شما

من Xperia mini رو دیدم. به نظرم همه چیزش خوبه ولی صفحش کمی کوچیکه. برای من بیشتر کیفیت صفحه نمایش مهمه
باز هم ممنون از شما

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 بهمن 1391, 2:51 am

,
عليک سلام
خواهش ميکنم :D

در اين صورت احتمالا گوشي‌هاي GLX انتخابهاي خوبي براي شما باشه، GLX به لحاظ کيفيت و موارد فني چندان مشکلي نداره و قابل قبول هست (خود من تجربه کار با G1 رو دارم)، اما مشکلي که همجنان در مورد GLX وجود داره عدم ارائه‌ي ابراز فلش کردن و رام رسمي قابل دانلود از سايتش هست که اون هم با توجه به اينکه Dimo اين کار رو کرده، اين شرکت هم احتمال اينکه در آينده‌ي نزديک اين موضوع رو حل کنه وجود داره. بجز اين مورد، گوشي‌هاي GLX مشکل خاص ديگه‌اي ندارند. البته در مورد اين شرکت قبلا در انجمن بحثهايي صورت گرفته که ميتونيد اونها رو هم مطالعه بفرماييد، الان مدل GLX Snowy اگر اشتباه نکنم در همين رنج هست، با صفحه‌ي 4.1 ، اندرويد 4 و دو سيمکارته (مشخصات کامل رو ميتونيد از سايت اين شرکت ببينيد)

موفق باشيد

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 61 بار
سپاس‌های دریافتی: 200 بار

پست توسط Immortal King » پنج شنبه 26 بهمن 1391, 2:03 am

با سلام

آقا Mahdi1944

الان با 500 تومن گوشی خوب چی میشه خرید؟

علاالدین چندتا مغازه پرسیدم گلکسی مینی و کلا سامسونگ پیشنهاد دادن.

لطفا اگر امکانش هست من را راهنمایی نمایید. با تشکر

ارسال پست

بازگشت به “گوشي‌هاي تلفن همراه”