در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 9 آبان 1385 17:55

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

می خواهم 6270 بخرم لطفا کمک کنید ؟

توسط reza_namdar » چهارشنبه 10 آبان 1385 07:41

اولا قیمت اون تهران چقدر ؟ با گارانتی یا بدون گارانتی ؟ اینجا 295 هزار میشه
بعدش ایا انتخاب خوبی یا نه ؟ از کمک دوستان ممنون

Major

Major

نماد کاربر
665

تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1385 12:16

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 14 پست

توسط Admiral » چهارشنبه 10 آبان 1385 08:12

تو تهران 300 تومن هستش ولي چرا 6280 نمي گيري كه بهتر از اونه ؟!؟!؟!؟ 340 تومن ميدي عوضش بهترين عكس و تصوير رو مي توني در يافت كني و داشته باشي
my GF kill me if I speak with U

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1420

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 17 مهر 1385 09:56

سرزمین تاریکی ها

آرشيو سپاس: 940 مرتبه در 382 پست

توسط gigi64 » چهارشنبه 10 آبان 1385 09:56

:-( 6280 گوشی جالبی نیست دائمآ هنگ می کنه. :-o البته این گفته من تنها نیست.همون 6270 رو بگیر یک رم هم بنداز روش عالی هست.

Major I

Major I

no avatar
95

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 17:09

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

!

توسط neveRmind » چهارشنبه 10 آبان 1385 11:24

6270 گوشيه خوبي نيست
همينجوريي كه امكاناتشو ببيني امكانات بدي نداره ولي مطلبي كه هست اينه كه اين گوشي جاوا هستش
يعني مثلا براي اينكه بخواي روش برنامه يا بازي بريزي واقعا دستت بستس
من اصلا پيشنهاد نميكنم
6280 هم مثل 6279  فرقي نداره.اصلا از اين 2 تا گوشي بكش بيرون

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط reza_namdar » چهارشنبه 10 آبان 1385 13:08

منظورت اینه که سیمبین بگیرم
خوب اخه اون که مشکلاتش بیشتره ! اولش ویروسی میشه !! دومش سرعتش کمتره !!! سومش پشت سر هم  هنگ میکنه
اگه اینطور نیست بگید
راستی راجع به قیمت پس چرا توی اینترنت سایت tahlilvanashr قیمت 280 هزار داده یعنی درست نیست

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 10 آبان 1385 14:44

reza_namdar جان
اينكه شما چه نوع گوشي‌اي بخريد به نيازهاي شما مربوط هست
اگر كيفيت صدا، تصوير و دوربين بالا رو لازم داريد 6270 نيازهاي شما رو براورده مي‌كنه
اما در غير اين صورت اگر نياز  به نصب برنامه و استفاده ارمزاياي بيشمار اون داريد بنده دراين رنج N70 رو پيشنهاد ميكنم
در مورد هنگ كردن و ويروسي شدن و .... هم اگر مواظب فايلهاي دريافتي و اون چيزي كه نصب مي‌كنيد باشيد مسلما مشكلي پيش نمي‌آد، هنگ كردن، كم شدن سرعت و .... همگي ناشي از استفاده غير اصولي و نصب برنامه‌هاي ناسازگار با گوشي هست كه در صورت استفاده درست اين مشكلات تا حد زيادي حل مي‌شه، اما اينو قبول دارم كه وقت بيشتري در نگهداري گوشي‌هاي هوشمند بايد بگذاريد كه با توجه به امكاناتي در ازاي اون در اختيار شما قرار مي‌گيره، به نظر منطقي مي‌رسه
حال شما انتظارات خودتون رو از يك گوشي بررسي كنيد و بعد از انتخاب اينكه يك گوشي عادي و يا يك اسمارت فون نياز داريد، به انتخاب مدل و مارك گوشي بپردازيد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
665

تاريخ عضويت

توسط Admiral » چهارشنبه 10 آبان 1385 17:08

ببنيد دوستان نسنجيده مطلب ننويسيد چون خودم هم 6270 و هم 6280 رو با هم مقايسه كردم تفاوت زيادي با هم دارند همونطور كه اقا مهدي گفت نياز به گوشي تعيين كننده قيمت هم مي تونه باشه .... صداي 6270 3d هستش و من موبايلي به خوبي صداي اون البته بجز w900 نديدم ولي اگه عكس و فيلم برداري مي خواهيد هنوز رو دست 6280 د رحد خودش با گوشي نديدم و هنگ هم نمي كرد و خوب كار مي كنه امكانات خوبي داره ولي اينكه چرا 6270 نمي تونه مثل  6280 فيلمبرداري كنه رو بايد در ابشني كه براي تنظيم رزوليشن 6280 گذاشتن رو ديد كه 600*800 و 1204در 768 داره كه كمتر گوشي اين امكانات داره بهر حال خود داني  :-o

Major I

Major I

no avatar
95

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 17:09

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

!

توسط neveRmind » چهارشنبه 10 آبان 1385 20:42

Admiral  جان يعني به نظر شما توجه به دوربين واجب تر از جاوا يا سيمبين بودنه؟جالبه

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

توسط reza_namdar » پنج شنبه 11 آبان 1385 07:50

از راهنمایی ها و نوشته های شما خیلی ممنونم و از اینکه لطف کردید و وقت گذاشتید متشکر
ببخشید  آقا mahdi1944  راستش نه وقت اینو دارم با گوشی زیاد بخواهم کار کنم نه حوصلش راستش یه گوشی می خواهم که
اولا کیفیت lcd  اون خوب باشه  کیفیت صداش خوب باشه به دوربین زیاد احتیاجی ندارم ولی حالا که داره چه بهتر (2مگا پیکسل نه )
بعضی ها پیشنهاد k750i کردن و بعضی ها 6270و(6280) با پولی هم که من دارم تا (350) که البته مموری هم باید بخرم پیشنهاد شما چیه البته من روی 6270 خیلی پرس جو کردم  دیدم بد نیست تا دوستان چی میگن .

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 11 آبان 1385 10:33

reza_namdar جان
در اين صورت بهترين گزينه‌ها بسته به بودجه 6270 و 6280 هست  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major

Major

نماد کاربر
665

تاريخ عضويت

Re: !

توسط Admiral » پنج شنبه 11 آبان 1385 12:27

neveRmind نوشته است:Admiral  جان يعني به نظر شما توجه به دوربين واجب تر از جاوا يا سيمبين بودنه؟جالبه

خب در مورد اين سئوال شما بايد بگم نظر من داشتن ويندوز و همه چي هستش ولي پول مهمتره + كيفيت جنس كه چقدر به كارت مياد من وقتي 6280 داشتم به پول نياز داشتم تا بدهي مو پاس كنم براي همين فروختم و يه گوشي از دوستم غرض گرفتم كه براي عهد دقيانوسه ... BOSCH 980  كه فقط دفتر چه تلفن داره و مي توني مسجت رو چك كن يهمين ولي انتن دهي بسيار عالي داره اما نقطعه ضعفش تو شارژ 24 ساعتشه كه همش مي تونم 2 ساعت با گوشيم صحبت كنم و بايد ببرمش براي شارژ كه اونم منو كلافه كرده ....
سمبيان مي تونه ويروس بگيره ولي بجز سيستم عاملهاي قديم و جديد بدون ويندوز و سيمبيان از اين موضوع مهسونند و خيالم راحته پولي رو كه دادم به زودي از دست نمي دم

اين دوستمون هم مي تونه بره گوشي گررون قيمت بخره ولي به كارش نمي ياد يا اگر بياد استفاده چنداني نداره  :)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 11 آبان 1385 12:37

Admiral جان
بارها اين موضوع رو توضيح دادم و دوباره هم توضيح مي‌دم، ويروس فقط و فقط با خطاي انساني وارد گوشي مي‌شه (در ايران) ، اگر شما در برنامه‌هايي که نصب مي‌کنيد و فايلهايي که از ديگران دريافت مي‌کنيد کنترل لازم رو داشته باشيد به هيچ وجه گوشي شما ويروسي نخواهد شد، ويروس قدرت خودش رو در شبکه GPRS نمايش مي‌ده، چون امکان ارسال فايل از طريق خود شبکه وجود داره، پس لطفا اين موضوع رو اينقدر حاد جلوه نديد، در ضمن با يک ويروس هم سيستم از بين نمي‌ره، در 99% موارد بدون حذف هيچگونه اطلاعات ضروري و با نصب يک آنتي ويروس قدرتمند که به راحتي هم قابل دستيابي هست مي‌تونيد ويروس رو حذف کنيد
اما در کل هر چه امکانات بيشتر بشه، نگهداري و مواظبت بيشتري هم لازم داره  :-)

بعدي