كمك كمك در مورد 6280

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Thunderclap, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

كمك كمك در مورد 6280

پست توسط Admiral » یک شنبه 1 مرداد 1385, 4:10 pm

سلام دوستان ؛ من از يه مسئله اي رنج مي برم و اونم ارسال نكردن فايلهاي مورد علاقم بوسيله بلوتوث هستش ؟!؟!؟!

نمي دونم چرا هر موقع مي خواهم دريافت كنم براحتي امكان پذيره ولي براي ارسال مدت زمان خيلي زيادي طول مي كشه تا ارسال كنه و اخرش هم ادمو منصرف مي كنه ؟!؟؟! هر كسي مي تونه كمك كنه بگه تا دير نشده بحالش فكري بكنم :lol:

راستي رم موبايلم 64 هستش و مدلش 6280

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 17 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار

پست توسط akhmail » یک شنبه 1 مرداد 1385, 4:38 pm

Admiral, سلام
راستش اوايل كه 6280 وارد بازار شد اين موضوع شايع شد كه اين گوشي نقص داره ودر هنگام تبادل اطلاعات به وسيله بلوتوث هنگ ميكنه و با مراجعه به گارانتيش اونو با يه گوشيه ديگه كه 3250 بود با دريافت مابه تفاوت تعويض ميكردن.
خود من هم به اين دليل از خريدش منصرف شدم. :sad:
البته فكر ميكنم اين ايراد اصلاخ شده باشه!!! در هر صورت بهترين كار ممكن تماس با گارانتيه.
گارانتي گوشيتون چيه؟
بيستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 1 مرداد 1385, 8:15 pm

Admiral
در سري اول چنين مشکلاتي گزارش شد که البته به نظر مي‌رسه با فريموير جديد مشکل حل شده، اون رو به مراکز سرويس مجاز ببريد تا فريموير رو آپديت کنند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط Admiral » سه شنبه 3 مرداد 1385, 7:45 am

akhmail نوشته شده:Admiral, سلام
راستش اوايل كه 6280 وارد بازار شد اين موضوع شايع شد كه اين گوشي نقص داره ودر هنگام تبادل اطلاعات به وسيله بلوتوث هنگ ميكنه و با مراجعه به گارانتيش اونو با يه گوشيه ديگه كه 3250 بود با دريافت مابه تفاوت تعويض ميكردن.
خود من هم به اين دليل از خريدش منصرف شدم. :sad:
البته فكر ميكنم اين ايراد اصلاخ شده باشه!!! در هر صورت بهترين كار ممكن تماس با گارانتيه.
گارانتي گوشيتون چيه؟

سلام دست شما درد نكنه اين تايپيك رو نگاهي انداختيد؛ گارانتيش ايراتله ولي من متوجه شدم براي ازسال به مثلا 3230 براحتي اينكار رو كرد انگار در مورد 6600 يكم وسواس داره و ناز مي كنه :?

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: Tehran
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط Apadana » سه شنبه 3 مرداد 1385, 5:21 pm

به نمايندگي ببريد بگيد تراشه بلوتوث مورد داره.
روشي که مهدي هم گفت هم خيلي مي تونه مفيد باشه
 S.O.S For Love              

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط Admiral » سه شنبه 3 مرداد 1385, 5:58 pm

مي دونيد دوستان فقط در مورد گوشي 6600 اينطوري شده و بر روي گوشي سوني اريكسون و 3250 و 6270 امتحان كردم و درست جواب داد ولي ايا بازم لازمه ببرم يا نه :-(
my GF kill me if I speak with U

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 4 مرداد 1385, 12:57 am

Admiral
6600 از نسخه 1.0 بلوتوس بهره مي‌بره و گوشي 3230 از 1.1 و گوشي‌هاي جديد نسخه 2.0، چندان بعيد نيست که اين موضوع به خاطر ناتواني در هماهنگسازي نسخه 2 با 1 باشه که در فريموير جديدي رفع شده
اگر براتون مهمه مي‌تونيد اون رو ارتقا بديد و در غير اينصورت هم نيازي نيست، به هر حال مشکلي براي گوشي پيش نمي‌اره و بسته به نياز شما هست :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط Admiral » چهار شنبه 4 مرداد 1385, 7:50 am

ممنونم مهدي جان ؛ ولي نه نيازي نيست چون به تازگي اطلاعاتمو از كامپيوتر مي گيرم و نيازي به بلوتوث ندارم ... :(
my GF kill me if I speak with U

ارسال پست

بازگشت به “Nokia”