مشکل در نصب رام روی mt 6572

در اين قسمت ميتوانيد درباره ديگر گوشي‌هاي تلفن همراه بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

مشکل در نصب رام روی mt 6572

پست توسط goldenpest » یک شنبه 23 آذر 1393, 1:40 pm

یه تبلت چینی دارم می خواستم حافظه خود گوشی با مموری کارد عوض کنم اما لانچر وقسمت تلفن گوشی از کار افتاد رام خود گوشی از سایت iblackbird.com دانلود کردم و با نرم افزار sp flash tools هنگام نصب رام پیغام emmc was not detected می دهد که باعث میشه رام نصب نشه این مشخصات گوشی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] الان به حالت ریکاوری هم دسترسی ندارم از اساتید محترم خواهش دارم اگر راه حلی دارن به من کمک کنند با تشکر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72056 بار
سپاس‌های دریافتی: 31413 بار
تماس:

Re: مشکل در نصب رام روی mt 6572

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 23 آذر 1393, 9:20 pm

,
فريمويري كه دانلود كرديد دقيقا مربوط به همين مدل تبلت هست؟
چطور اون رو به حالت ريكاوري ميبريد؟
باتري تبلت در مياد؟
درايورها رو كامل نصب كرديد هر دو قسمت مربوط به MTK؟
از چه سيستم عاملي استفاده ميكنيد؟
پورت USB كه استفاده ميكنيد اطمينان حاصل كنيد كه هاب اصلي باشه و انشعابات اون نباشه (به زبان ساده، بقيه پورتها رو هم تست كنيد)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط goldenpest » دو شنبه 24 آذر 1393, 12:41 am

فریمور از سایت سازنده دانلود کردم و مذل گوشی هم روی اون نوشته بود.کلید power + ولوم بالا به ریکاوری میره.که الان دیگه نمیره.باتری در نمیاد.
درایور ها هم به نظر خودم کامل نصب کردم . ویندوز 8.1 . هم کابل عوض کردم و هم بقیه پورت های یو اس بی رو تست کردم زمانی که تبلت خاموش در برنامه فلش گزینه دانلود میزنم و بعد کابل usb رو وصل میکنم که صدای اتصال ان میاد و برنامه اونو شناسایی میکنه عکس ها رو یه نگاه بندازید
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
با تشکر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72056 بار
سپاس‌های دریافتی: 31413 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 11 بهمن 1393, 8:35 pm

,
اولين اشتباه شما عدم حذف تيك preloader هست، توصيه ميكنم با SP Flashtool 5‌ به بالا تست كنيد و تيك Preloader‌رو هم برداريد. ضمنا بفرماييد الان تبلت روشن ميشه يا خير؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “گوشي‌هاي متفرقه”