در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد
Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 آبان 1385 15:04

..مازندران..

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 47 پست

کمک در مورد 6600

توسط ghadami2005 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 17:50

سلام.من یکی از دوستام یه 6600 داره که اگه بلوتثش روشن باشه به گوشیهای دیگه ویروس میفرسته کسی میدونه چجوری باید درستش کنیم.راستی هم مموری رو فرمت کردم.هم گوشی رو master format  کردم ولی نشد؟؟؟ :-?
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 18:35

ghadami2005 جان
خيلي راحت با نصب آنتي ويروس هايي مثل netQin , Trend مي‌تونيد ويروس رو حذف کنيد
هر دو برنامه در مرکز دانلود موجود هستند
در ضمن فرمت مموري با استفاده از کارت ريدر و فرمت گوشي با استفاده از سه کليد و مستر ريست مي‌تونه اين اطمينا رو ايجاد کنه که گوشي شما عاري از نقص نرم افزاري هست، اما فرمت مموري با گوشي چنين اطميناني رو حاصل نمي‌کنه، چرا که ويروس فعال هست و مجددا خودشو کپي مي‌کنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تاريخ عضويت

..مازندران..

توسط ghadami2005 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 21:12

سلام اقا مهدي.netqin رو نصب کردم.4تا ويروس از نوع commwarrior  ÷يدا کرده ولي نميشه حذفش کرد زده Not deleted  :lol:  ادرسشم اينه:c/system/bootdata/lib/uz4d2ngl2nk.sis  دوتا اينجاست دو تام  تو  e/system /bootdata/lib/ هست. ايا راهي هست که بشه اينارو پاک کرد :?  راستي تو منوي اصلي بغل علامت باطري نوشته:infected by comwarrior :razz:  :razz:  ممنون
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 21:20

ghadami2005  جان شما که قبلا فرمت کرديد گوشيتونو . حال مموري را خارج کنيد و گوشيرا فرمت 3 کليد و متر ريست نماييد. و مموري را با کامپيوتر فرمت کنيد و داخل گوشي بزاريد.

Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تاريخ عضويت

..مازندران..

توسط ghadami2005 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 21:50

سلام فرهاد خان.من فرمت 3 دکمه قبلا کردم تاثيري نداشت ويرس رو دستي هم پاک کردم دوباره خودشو کپي ميکنه :? .رم ريدرم ندارم.حالا اصلا راه نداره.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 22:17

ghadami2005 جان
مموري رو خارج کنيد، آنتي ويروس Trend رو نصب کنيد و بلافاصله بعد از حذف ويروس باتري رو خارج کنيد تا ويروس مقيم در حافظه قدرت کپي مجدد و احيا خودش رو نداشته باشه، از اونجايي که اين ويروس در مموري هم وجود داره و بلافاصله با قرار دادن در گوشي فعال مي‌شه (به خاطر آدرسي که داره)  به هيچ وجه با گوشي اون رو فرمت نکنيد، چون ويروس بلافاصله فعال و خودش رو دوباره د هر دو مسير کپي مي‌کنه ، بهترين راه فرمت با کارت ريدر هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تاريخ عضويت

..مازندران..

توسط ghadami2005 » پنج شنبه 12 بهمن 1385 22:35

اقا فرهاد ممنون از راهنمايتون. يه انتي ويروس bitdefender  نصب کردم هر چهار تارو پاک کرد.عجب کار درستي اين بيت :smile: