در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي نوکيا بحث و تبادل نظر نماييد
Major

Major

نماد کاربر
285

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 8 اسفند 1384 23:44

آرشيو سپاس: 49 مرتبه در 36 پست

تاپيک 6630 داران

توسط Ami R 940 » شنبه 2 اردیبهشت 1385 15:04

هر بحثی . اشکالی  و.... چیزی د ر  مورد این گوشی داشتین  در این جا مطرح کنید ...
دل خسته ام از این جا از آدمای دنیا

همین امروز فردا دل میزنم به دریا

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
266

تاريخ عضويت

شنبه 5 فروردین 1385 10:15

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط g » دوشنبه 19 تیر 1385 21:17

سلام

امروز 6630 خریدم اولین کاری که کردم کبلشو نصب کردم بعد امتحانی چنتا آهنگ ریختم روش بعددیدم آهنگ رو پیدا نمی کنم مموریرو فرمت کردم
بعدآهنگهارودوباره ریختم چنتا تم نصب کردم بعد دیدم تمام تمهای فابریک اون پاک شدن فقط تم اصلی نوکیا باقی مونده
فایل های موجود در فولدر آفیس هم پاک شدن فایلهای ذاخل  می اون   هم پاک شدن بازی هم پاک شده یکی از آیکنهای کانکتیویتی هم پاک شده
چه جوری میشه شماره کسی رو که اس ام اس میفرسته ف_*ل_ن*__ر کرد وچه جوری میشه این اس ام اس رو پیدا کرد
ایا تمامی برنامه های انجمن دانلود روی 6630 اجرا میشن
برنامه های با پسوند رار رو چه جوری میشه نصب کرد
چه جوری درایو های گوشی زو میشه دید آیا نیاز به برنامه داره
این چراغ بالای گوشی که مثل فلاش میمونه کارش چیه
مبدل کارت همراش به چه درد میخوره
کلید بالاسمتچپ گوشی مال چیه
آیا برنامه هارو روی مموری نصب کنم یا وی گوشی

لطفا به تمام موارد پاسخ بده ممنونم
قند ترش

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » دوشنبه 19 تیر 1385 23:41

g جان گوشی جدید مبارکتان باشد  :-)

تم ها و يکسري موزيک وبديو ها و برنامه هاي راخود شرکت بر روي مموري کارت مي ريزه و شما با فرمت کردن مموري آنها را از دست داده ايد که اتفاق خاصي نيفتاده و ميتوانيد مجددا بريزيد.
براي ف_ * ل*_ ت ر کردن SMS از برنامه مديريت SMS که در مرکز دانلود موجود است استفاده کنيد.
برنامه هاي سري 60 معمولا 90% بر روي 6630 قابل نصب هستند.
براي ديدن درايوهاي گوشي بايد از برنامه هاي مديريت فايل استفاده کنيد (E File Maneger و Fexplorer) که در مرکز دانلود وجود دارند.
اين چراغ نيست بلکه يک سنسور حساس به نور است که از قابلتهاي 6630 ميباشد که براي توضيح مختصر و قابل درک ( در روز صفحه کليد شما روشن نميشود و در شب که نور کافي وجود ندارد فعال ميشود و در مصرف باطری نقش دارد).
در مورد تبديل مموري کارد هم عرض کنم که براي استفاده در Memory Reader است و يا اينکه از اين مموري بر روي گوشي هاي ديگري که از مموري Full Size استفاده ميکنند مثل 6600 7710 ... کاربرد دارد.
اگر منظورتان کليد بغل گوشي است اين کليد Voice Tag بوده و براي شماره گيري صوتي است ( در صورتي که تعريف کرده باشيد).
براي نصب برنامه ها هم بهتره که از مموري استفاده کنيد و فضاي مموري گوشي را آزاد بزاريد.

هر کدام از برنامه ها را که در مرکز دانلود پیدا نکردید اعلام کنید تا لینک مستقیم را براتون بزاریم  :-)
مشکلي بود مطرح کنيد  :D

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تشکر کرده: 10168 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 20 تیر 1385 00:07

g فايلها اگر کپي شده باشند در همون مسيري که خودتون از کامپيوتر انتخاب مي‌کنيد قرار مي‌گيرند
صرف نصب تم نمي‌تونه چنين مشکلي ايجاد کنه، حتما خود تم مشکل داشته
در صورت تمايل لينک اونها رو همينجا قرار بديد تا بررسي کنيم
در مورد برنامه‌هاي اصلي خود گوشي هم مي‌تونيد از خود سايت نوکيا همشون رو دريافت کنيد
http://www.nokia.co.uk/nokia/0,8764,64920,00.html
در مورد برنامه‌هاي موجود در مرکز دانلود هم بله، اکثر اونها با 6630 سازگارند، مگر اونهايي که نوشته مخصوص OS7
در مورد برنامه خاصي هم مطمئن نيستيد اعلام کنيد تا راهنماييتون کنيم
براي استفاده و باز کردن فرمت RAR بايد برنامه WinRAR رو از سايت www.rarlab.com دانلود کنيد
براي ديدن درايوهاي گوشي هم به برنامه‌هاي مديريت فايل مثل Profimail,System Explorer,Fexplorer,.... نياز داريد که همگي در مرکز دانلود موجود هستند
اون چيزي که به چراغ شبيه هست هم يک حس گر نوري هست و با استفاده از اون و پردازش نور محيط نور صفحه نمايش گوشي رو تنظيم مي‌کنه
مبدل هم براي قرار دادن مموري در کارت ريدر و يا گوشي‌هاي قديمي مثل 6600 که از نوع عادي و بزرگ مموري استفاده مي‌کردند مناسب هست
در مورد کليدها متوجه منظورتون نشدم
و در مورد نصب هم شديدا تاکيد مي‌کنم که در مموري کارت نصب کنيد و از نصب در فون مموري بپرهيزيد، چرا که هر چه فون مموري فضاي بيشتري داشته باشه، کارائي و سرعت گوشي بالاتر خواهد بود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
266

تاريخ عضويت

توسط g » سه شنبه 20 تیر 1385 06:50

ممنون از راهنماييتون از دو دوست عزيز

راستي آقامهدي من هر جا رفتم که 3230 بخرم گفتن گوشي آشغالي هست مموري 512 رو ساچورت ميکنه ولي دو تا نرم افزار بريزي هنگ ميکنه ومشکلات ديگر که کسي توصيه نمي کرد بيشتر مشکل نرم افزاري رو ميگفتنهمش خاموش روشن ميشهو.......

وقتي از کابل براي ريختن نرم افزار اصلا دريافت نمي کنه فقط بعضي هارو مثل تمن ها لطفا در ريختن با کابل راهنماييم کنين
آيا برنامه آفيس ويه آيکن از کانکتيوي هم جز مموري بودن که من پاک کردم

موريم هم 64 هت تاچقدر خوب ساپورت ميکنه

راستي 6630 ديروز با گارانتي ايراتل 249 بود امروز 252هزار تومتن
بابا این منشیتوی انجمن که نصب نمی شه
برنامه اس ام اس زو ندیم و کاربااون رو توضیح دهید:::P

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 20 تیر 1385 12:19

g
در مورد اول که کاملا اشتباه هست، خود من مدتي با مموري عادي 512 هم کار مي‌کردم و هيچ مشکلي نداره، الان هم 512 هست و فقط 30 مگابايت فضاي خالي دارم و تا به حال هم به هيچ مشکلي نخوردم
مشکلاتي در سري اول اين گوشي بود که در سري هاي جديدتر رفع شد، قبلا هم بارها توضيح داده شده
در کل کابل براي ارتباط راه مناسبي نيست، اما ورژن PCSuite که نصب کرديد رو اعلام کنيد
فايلهاي برنامه رو تغيير پسوند بديد و دوباره تست کنيد، اگر مشکل رفع شد احتمالا در سري جديد محدوديتي براي انتقال فايلهاي SIS گذاشته شده باشه
تمام برنامه‌هايي که نصب مي‌شن معمولا در مموري قرار مي‌گيرند تا به سرعت گوشي صدمه نزنند
آخرين ورژن آفيس رو مي‌تونيد از مرکز دانلود دريافت کنيد
برنامه‌هاي اصلي 6630 رو هم که لينکش رو بالا دادم
منظور شما از اين جمله "موريم هم 64 هت تاچقدر خوب ساپورت ميکنه" رو درست متوجه نشدم
اما فکر مي‌کنم منظورتون اينه که فعلا مموري 64 دارم،‌گوشي من تا حجمي به خوبي پشتيباني مي‌کنه باشه که در اين صورت بايد بگم 6630 با جديدترين فريموير تا 2 گيگابايت هم به خوبي پشتيباني ميکنه
برنامه‌ي منشي بدون مشکل نصب مي‌شه
http://www.centralclubs.com/dload.php?a ... ile_id=279
و اينها هم دو برنامه قدرتمند براي مديريت تماسها از جمله منشي
http://www.centralclubs.com/dload.php?a ... file_id=34
http://www.centralclubs.com/dload.php?a ... ile_id=225
(شخصا لينک آخر رو ترجيح مي‌دم)
و اين هم براي ايجاد SMS BackList
http://www.centralclubs.com/dload.php?a ... ile_id=358
نحوه‌ي کار با اون هم به اين صورت هست که ابتدا پروفايل مورد نظر رو فعال مي‌کنيم (در برنامه) و بعد شماره مورد نظر رو در BlackList قرار مي‌ديم
آخرين ويرايش توسط Mahdi1944 در سه شنبه 20 تیر 1385 18:22, ويرايش شده 1 در کل.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
266

تاريخ عضويت

توسط g » سه شنبه 20 تیر 1385 17:28

ورؤن رو ازکجابايد پيدا کرد ولي گوشيم مال 13/2/2006 هست

برنامه اس ام اسی رو که بالا نوشتم رو لینکبده
این شماره گیر صوتی چه جوری فعال میشه

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15464

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 20 تیر 1385 18:42

g,
اين کد هست
#0000#*
برنامه رو هم اون بالا لينک دادم  :-(
و براي استفاده از VoiceTags هم از Contacts شماره مورد نظر رو انتخاب کنيد
و از options گزينه add voice tag رو انتخاب کرده و صدا رو ضبط کنيد و براي استفاده هم در حالت عادي (StandBy) کليد انتخاب سمت راست رو نگه داريد و همون چيزي که ضبط کرديد رو تکرار کنيد

Captain

Captain

نماد کاربر
407

تاريخ عضويت

شنبه 13 اسفند 1384 22:02

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 19 پست

توسط sandbad » سه شنبه 20 تیر 1385 20:51

سلام
آيا اگر فارسي نويسي که اخيرا در uc
گذاشته شده روي 6630 نصب کنم
جواب ميده ؟
((اگر نصب کرديد بهتره اون رو حذف نکنيد چون کدپيچها رو به هم مي‌ريزه که البته قابل ترميم هست و برنامه‌اي براي اين کار در مرکز دانلود گذاشتم))
آقا مهدي لطفا اسم برنامه اي که اشاره کرديد رو بفرماييد
و اين کد پيچها چه مشکلي بوجود ميارن و بعد از حذف با فورمت کردن
موضوع( کان لم يکن ) خواهد شد يا خير ؟ :-)  :grin:
نوبت باران هميشه محفوظ است...
www.congress60.org
WWW.RUMITEST.COM

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
266

تاريخ عضويت

توسط g » سه شنبه 20 تیر 1385 22:23

سلام

امروز بزاي اولين بار بلوتوث رو روشن کردم تا يه آهنگ رو براي يه 6600 بفرستم به روش زير راستي بکين که راه رو درست رفتم يا نه
اول گالري بعد انتخاب اهنگ بعدآپشن و سند با بلوتوث بعد پيغام داذ که بلوتوث روشن بشه زدم بله بعد هر چي سرچ کرد پيذاش نکرد ولي 6600 زود منو پيدا کردوبه من آهنگ فرستاد

لطفا راهنماييم کنين آيا تنظيمات بهم ريخته من بد سرچ ميکنم يا مشکل بلوتوث دارم

يه جا بردم سرچ کرد دوتا گوشي رو پيدا کرد دوباره رفتم بلوتوث رو روشن کردم دوباره6600 رو پيدا نکرد

آيا شيوه بلوتوث سرچ 6630 با گوشي هاي ذگر فرق ميکنه يا نه

وقتی میخوام فیلم برداری کنم هم 30ثانیه فیلم بداری میکنه آیا به دلیل چر بودن مموری است یا نه

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » سه شنبه 20 تیر 1385 22:39

g راه سند را درست رفتيد و روش سرچ در تمامي گوشي ها البته گوشيهاي جاوا مقداري تفاوت داره اما باز هم همه مثل هم است. شما با يک گوشي ديگه تونستيد که 6600 را سرچ کنيد ؟  :-(

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 تیر 1385 18:50

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط valizadeh4 » سه شنبه 20 تیر 1385 23:37

سلام دوستان
من مشكلي ندارم باهاش ولي بزاريد يه نظري بدم در مورد اين گوشي
من ابلح رفتم چشم بسته خريدم تا اين اينفرار نداره تازه فهميدم كه نقش اينفرار چقدر براي من البته مهم هست چون راديو مي شه و همين طور كنترل تلويزيون و ... كه متاسفانه تنها عيب اين گوشي همين و اينكه قفل مي كنه و Tim هم وجود داره هست

باي

بعدي