در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

ارور 692

مديران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

New Member

no avatar
7

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 13 مرداد 1388 19:34

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

ارور 692

توسط anius » سه شنبه 27 مرداد 1388 10:02

با عرض سلام و خسته نباشید
چند روز هست adsl من قطع شده و مجبور هستم با dial up کانکت شم ولی نمیتونم و همش ارور زیر رو به من میده تا کلیک میکنم روی dial این ارور رو نشون میده این dial up هم از بعد از اینکه سیستم رو ارتقا دادم امتحان نکرده بودم البته فکس مودمم رو ارتقا ندادما همون قبلیس,که میبینم این جوریه البته توی Device Manager من هم میگه مودم شما وصل هست و مشکلی نداره و علامت ضربدری ,خطری چیزی روش نیست.دوستان لطف کنین کمکم کنین آخه واقعآ قضیه حیاتیه.
درود خدا بر شما

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: ارور 692

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 27 مرداد 1388 11:49

anius,  
درایور مودم نصب هست؟
در Device Manager بررسی کنید مودم نصب، فعال و بدون مشکل هست، در صورتی که مودم رو در لیست نمیبینید، درگاههای دیگه ی PCI رو برای مودمتون چک کنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
nt, sokuteasemuni, anius, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

توسط anius » سه شنبه 27 مرداد 1388 13:47

عرض کردم دوست عزیز مشکلی نیست در Device Manager حتی باز unistall کرد باز نصب کردم وحتی از سایتش درایورشو دانلود کردم نصب کردم ولی باز این ارور رو میده هیچ راهی نیست؟ :sad:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 27 مرداد 1388 19:23

anius,  
در Properties کانکشن ببینید مودم انتخاب شده درست هست؟
اگر با این موارد باز این خطا رو مشاهده میکنید، ممکنه مودم با PCI فعلی مشکل داره، اون رو در شکاف دیگری از PCI تست کنید، به خاطر تفاوت IRQ ها در مودمها بعضا نیاز هست در یک شکاف خاص قرار بگیرند
در صورتی که با تغییر این مورد مشکل حل نشد، علت احتمالا باید مربوط به سخت افزار یا استانداردهای مودم شما مربوط باشه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

anius, sokuteasemuni, SHAHRAM, nt

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » جمعه 30 مرداد 1388 11:24

anius,  این ارور همینطور که مهدی عزیز گفتن مشکل سخت افزاری بیشتر.....من خودم هم با اپدیت کردن سیستم ،مودم رو عوض نکردم..ولی رو سیستم جدید کار نمیکرد.چون با pci مادربورد جدید سازگار نبود...در حالی که روی سیستم دوستم به خوبی کار می کرد....من مجبور شدم با مودم دوستم عوض کنم....شما تست کنید ببینید مودم روی سیستم دیگه کار میکنه؟ :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
anius, sokuteasemuni, Mahdi1944, nt

Major I

Major I

نماد کاربر
146

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 مرداد 1388 02:00

تبریز

آرشيو سپاس: 436 مرتبه در 98 پست

توسط ali-reza » يکشنبه 1 شهریور 1388 00:30

من يه مطلبي بگم شايد مشكل از اين نباشه اما يكي از دوستان من با خطي كه روش ADSL بود چون قطع شده بود مي خواست dial وصل بشه اما يا نمي شد يا وقتي مي شد با سرعتي روي بايت نه كيلو بايت

بعد از تلاش فراوان پي برديم چون لينك ADSL رو از رو خط هنوز نبسته بودن اين مشكل رو مي داد. به طور كلي رو خطي كه ADSL هنوز فعاله نمي شه با dial up وصل شد. گفتم يه اشاره بدم شايد مشكل اين باشه.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali-reza تشکر کرده اند:
anius

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 1 شهریور 1388 01:27

دقیقا این ارور یک ارور سخت افزاری هست .  ( سخت افزار مورد نظر در درگاه متصل شده از كار افتاده  (یا کار نمی کند )است  )
مطمعن هستید سیستم برای شماره گیری از مودم دایل آپ استفاده میکنه ؟
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
anius, sokuteasemuni

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 1 شهریور 1388 01:28

ali-reza,
مشکل دوست شما به علت عدم استفاده از Spliter در مسير مودمها بوده، وگرنه با وجود Splitter هيچ مشکلي در استفاده از Dialup و به طور کلي خط تلفن وجود نداره، چون مسير هر کدوم کاملا تفکيک ميشه

sokuteasemuni, nt, anius

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

توسط anius » دوشنبه 2 شهریور 1388 10:29

از همه دوستان ممنون پاسخ دادند. :razz:
من الان مطمئنم قضیه خودم سخت افزاری هست حالا دقیقآ میشه دوستان بفرمایند چیکار کنم؟من مادر بردمم ارتقا دادم بنا به فرمایش SHAHRAM  از کجا بفهمم این مودم با مادر بردم نمیخونه؟
آیا هیچ راهی نیست که درست شه در ضمن دوستان متخصص ,آیا مودم فقط طریقه جا زدن سخت افزاریش اینه که در شکافش جا بخوره ویا سوکتی چیزی دیگه هم لازم هست واسه نصب سخت افزاری ممنون میشم یه توضیح بدین در ارتباط با نصب سخت افزاری
واقعآ ممنونم لطف میکنین و جواب میدین. :razz:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » دوشنبه 2 شهریور 1388 11:15

anius,  دوست عزیز نصب سخت افزاری چیز خاصی نداره،کافیه شما سیستم رو خاموش و در شکاف pci جای بزنید...به  نظر من بهترنی راه الان اینه که شما مودم رو روی یک سیستم دیگه هم تست کنید :razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, Mahdi1944