در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

850 ميليون، حاصل 28 روز نمايش «اخراجي‌ها»

توسط Leila » چهارشنبه 15 فروردین 1386 01:06

خبرگزاري فارس: فيلم اخراجي‌ها نخستين فيلم بلند سينمايي مسعود ده‌نمكي با 28 روز اكران 850 ميليون تومان فروش داشته است.
  

علي سرتيپي مدير پخش فيلم اخراجي‌ها در گفت و گو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: در اكران 28 روزه فيلم فروش850 ميليون توماني داشته كه اميدواريم به مرز يك ميليارد تومان برسد.
وي به فروش فيلم در شهرستانها اشاره نمود و گفت: استقبال مردم در شهرستان‌ها فوق‌العاده است و در شهرهايي چون اصفهان، شيراز، مشهد، اهواز و رشت فروش فيلم نسبت به پايه فروش شهرستانها بالاتر بوده است. ما كپي‌هاي فراواني از فيلم گرفتيم تا فيلم به صورت گسترده در سينماهايي كه ضعيف‌تر هستند و شهرستانها به نمايش در بيايد.
اين تهيه‌كننده درباره سانس‌هاي فوق‌العاده نمايش فيلم در تهران اظهار داشت: فيلم سانس‌هاي فوق‌العاده در ساعت 2 و 3 بامداد داشت كه در برخي سينماها سانس 5 صبح نيز به صورت فوق‌العاده اكران داشت. اين اتفاق پس از انقلاب بي‌سابقه بوده است.
وي ادامه داد:اميدوارم با فروش اين فيلم موجي بوجود بيايد كه به استقبال مردم از سينما كمك كند.با اركان اخراجي‌ها سال خوبي براي سينماي ايران شروع شد و با اكران اين فيلم هجوم تماشاگر در رونق گيشه و سينما به بازسازي و توليد فيلم‌هاي مردم‌پسند كمك كند.
سرتيپي درباره احتمال پخش غير قانوني فيلم اظهار داشت:با توجه به اكران گسترده فيلم امكان پخش غير قانوني آن به صورت CD امكان ندارد و تا آن زمان فيلم اكران كاملي خواهد داشت.
سرتيپي در انتها به اكران عمومي پارك وي آخرين ساخته فريدون جيراني اشاره نمود و گفت: هنوز زمان اكران آن مشخص نيست و وضعيت گروه سينمايي استقلال معلوم نيست.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان