در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

850000 هزار تومان پول تخت بیمارستان خصوصی فقط برای یک شب

توسط shafagh 2 » يکشنبه 14 اسفند 1390 17:58

دیروز یکی از اشنایان یک عمل کوچک داشت وقتی مرا مطلع کردند و انجا رفتم بعد از احوالپرسی از بیمار در مورد بیمارستان و پول عمل پرسیدم گفتند جمعا  3 میلیون تومان. 2 میلیون و دویست هزار تومان بابت خود جراحی که اول پرداخت کردیم 850000 هزار تومان هم برای یک شب اقامت در بیمارستان !!!!   در مورد پول عمل خیلی حرفی ندارم اگر چه عمل مهمی هم نبود و باید کمتر می گرفتند اما حیرت زیاد و ناراحتی من پولی گزافی است که ان بیمارستان برای اقامت یک شب بیمار در انجا بعنوان پول تخت از ایشان گرفتند در حالیکه بیمار اصلا نمی توانست یک پرس غذا هم بخورد !! مراقبت پزشکی خاصی هم نداشت و فقط پرستار بخش اخر شب یک مسکن به ایشان داده بود .... بسیار خوب من منکر مخارج یک بیمارستان خصوصی نیستم اما خداوکیلی  ایا تا به این حد  (850000 تومان ) ؟ .... دوستان گرامی برای بنده که واقعا شاید فرد مطلعی در این مورد نباشم  محاسبه کنند این مبلغ غیر قابل باور بخاطر یک تخت برای چه از بین بیمار بنده خدا که یک مهندس جوان تازه استخدام (متاهل - مستاجر -  با هشت ساعت کار در مناطق بسیار گرم  با ماهی 750000 هزارتومان حقوق ماهیانه ) است گرفته شده ؟ .... اخر انصاف و مروت چه شده ....تازه امروز صبح موقع مرخص شد بخش یک برگه چهارده هزارتومانی دیگر هم علاوه بر سه میلیون تومان صادر کرده بودند تا همراه بیمار به حسابداری ببرد که ایشان به جای حسابداری نزد رییس بیمارستان رفته بود که این پول دیگر برای چیست رییس بیمارستان نگاهی به ان قبض کرده بود و بعد گفته بود نه چیزی نیست !! لازم نیست شما این پول را پرداخت کنید

بهر حال مسئله  850000 هزار تومان بابت یکشب تخت بیمارستان است اگر ایشان بجای بیمارستان خواسته بود یکشب در کاخ سعد اباد یا بهترین هتل دنیا هم اقامت کند اینقدر نمی شد واقعا توضیح حساب شده و منطقی در این باره چیست و ایا انها بحق این پول را از بیماران دریافت می کنند ؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shafagh 2 تشکر کرده اند:
كيارش, hamed_713, CAPTAIN PILOT, دموکراسی, Erratic, oweiys, Motimann, Pedram.L, Mahdi1944, VAHSHI, sghanbare1, Present, Solver

Major

Major

نماد کاربر
837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 6 شهریور 1385 17:55

آرشيو سپاس: 2496 مرتبه در 466 پست

Re: 850000 هزار تومان پول تخت بیمارستان خصوصی فقط برای یک ش

توسط SORENA » يکشنبه 14 اسفند 1390 18:09

تو همین عیدی که میاد یک سری از ویلاها تو شمال شبی 10_15 میلیون هست!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SORENA تشکر کرده اند:
VAHSHI, Present, Erratic

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

يکشنبه 15 آبان 1390 15:56

آرشيو سپاس: 1151 مرتبه در 210 پست

توسط arash128 » يکشنبه 14 اسفند 1390 19:22

SORENA نوشته است:تو همین عیدی که میاد یک سری از ویلاها تو شمال شبی 10_15 میلیون هست!

به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arash128 تشکر کرده اند:
Erratic

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

توسط arash128 » يکشنبه 14 اسفند 1390 20:51

پسر دایی خود من 3 سال پیش اتاق دیپلمات توی یکی از بیمارستانهای تهران گرفت شبی فکر کنم 450000 تومن،ماهواره داشت،یه خط تلفن،یه ظرف میوه،همراه رایگان با غذا و...
ولی خداییش برای ما ها که دم از امیر المومنین و ساده زیستی اماممون می زنیم خیلی زشته
به آن بندگانم که اسراف به نفس خویش کردند بگو هرگز از رحمت خدا نا امید مباشید،البته خدا همه گناهان شما را خواهد بخشید که او خدایی بسیار آمرزنده و مهربان است سوره مبارکه زمر آیه شریفه 153

HORLIKAN, Qaher1406, Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » يکشنبه 14 اسفند 1390 21:31

این اتفاق ها باعث تاسفه
ولی به نظر من وقتی کسی نیست که جوابگو باشه بهتره ادم دور بزنه همه چیزو
اولا که بیمارستان خصوصی به هیچ وجه مورد تایید نیست. 100 تا بیمارستان دولتی از یک بیمارستان خصوصی بیشتر می ارزه (البته در بیشتر موارد)

به شخصه تاندوم و عصب انگشتم پاره شده بود و عملش کلی خرج داشت و ما هم جدا هزینه همچین عملی رو نداشتیم 3 روز دست من بلاتکلیف مونده بود و همچنان انگشتمو حس نمیکردم
کاری که کردم این بود که خودمو با چهل هزار تومن بیمه کردم (اطراف رسالت)
بعد رفتم عمل
البته بازم هزینه بالا بود برای مایی که قشر زیاد پولدار جامعه نیستیم
اما بلاخره اخرش با شانس انگشتمو به دست اوردم
خداروشکر :AA:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
behrad90, sghanbare1, Present

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » دوشنبه 15 اسفند 1390 09:25

دوست عزیز حداقلش اینه که تو بمارستان سعدی یا نمازی شیراز نبودی . شما یک مرتبه برای یک مشکل کوچیک بری اونجا قید همه بیمارستانهای دولتی رو می زنی .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
Solver, Erratic

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

توسط arash128 » دوشنبه 15 اسفند 1390 09:34

بیمارستانهای دولتی معمولاً از لحاظ کادر پزشکی بسیار قوی هستند و لی از لحاظ امکانات و خدمات وضعیت خوبی ندارن

Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
678

تشکر کرده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » دوشنبه 15 اسفند 1390 20:37

Present نوشته است:دوست عزیز حداقلش اینه که تو بمارستان سعدی یا نمازی شیراز نبودی . شما یک مرتبه برای یک مشکل کوچیک بری اونجا قید همه بیمارستانهای دولتی رو می زنی .

درسته من به همچین بیمارستانهایی نرفتم اما چون دوتا بیمارستان بد کار میکنن نمیشه گفت که تمام بیمارستانهای دولتی سرو ته یه کرواسن!

من به شخصه بیمارستان امیر اعلم گوش حلق و بینی رفتم و حتی اونجا عمل شدم
به شخصه بیمارستان 15 خرداد بودم و اونجا هم عمل شدم
بیمارستان شهید دکتر لواسانی بودم و با چشم خودم عمکرد پزشک ها و امکاناتشو مشاهده کردم
وهزارتا بیمارستان دیگه که وجود دارند

اما این دلیل نمیشه که گناه یک بیمارستانو نوشت به پای همه ی بیمارستانها

در مورد امکانات هم والا من دقیقا نمیدونم از چی صحبت میکنید.
اگر منظورتون سوییت دوخوابه با اشپرخونه وکابینت بندی ام دی افه که فکر نمیکنم این چیزاها از امکانات بیمارستانها به شمار برند

امکانات یک بیمارستان تجهیزات داخل اتاق عملش به اضافه کارکنانشونن که خداروشکر اکثرا دارن

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » دوشنبه 15 اسفند 1390 21:15

منظور از امکانات بیمارستان امکانات بخش اورژانس و اتاق های بیمارستانهاست که در اتاق که باید 3 نفر بستری شده باشند N نفر بستری شده اند و عده ای هم تو راهرو که هیچ رسیدگی نیست . قابل ذکره که شما اگر در شیراز با 115 تماس بگیرید فقط شما رو به این دو بیمارستان خواهند و ادعا هم می کنند که شیراز قطب پزشکی ایرانه ، روی چه حسابی ، نمی دونم .
اون بیمارستانهایی که نام بردید هم فکر کنم برای تهران باشه نه شیراز که فقط دو عدد بیمارستان دولتی داره و از شمال و جنوب و غرب و شرق استان و استانهای همجوار به اونجا حجوم میارند و بری وسط بلوارهای روبروی این بیمارستانها چادر زدند .
شما برای دریافت خدمات خوب مجبورید برید خصوصی والا سالم برید آمپول عوضی می زنند و الفاتحه، کارت تمامه .
تو اورژانس بیمارستان نمازی فاصله هر تخت مریض باهم برابر با 10 سانتیمتره ، به ازای هر 15 مریض یک پرستار وجود داره و شاید اصلا دکتری وجود نداشته باشه و ...
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
Erratic