در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

سوختن مودم های 8901!!!!!!

توسط mahdi2elve » دوشنبه 8 مهر 1392 22:02

سوختن مودم های 8901n

سلام
دوستان مدتی پیش بنده مودم 8901n رو خریداری کردم که میگفتن تازه به بازار اومده . زمانی که من داشتم خریداری میکردم 100 تا 107 تومن قیمت داشت که من قیمت همکاری 73 گرفتم. بماند. اومدیم خونه مودم رو نصب کردیم و 24 ساعت گذشت و این مودم خیلی خوب کار کرد. فردایی صبحش اومدم پای کامپیوتر دیدم مودم فقط چراغ پاور و وایرلسش روشنه بقیه خاموش هستن. بالاخره هر کاری کردم نشد . هر کاری که بشه واس نجات مودم انجام داد . دیدم نخیر این مودم انگار سوخته چون چراغ lan و adsl ش روشن نمیشد . اقا ما اینو بردیم پس دادیم و چون همکار بودیم سریع تعویض کردن . این مودم هم  24 ساعت کار کرد و همون بلایی که سر مودم اول اومده بود . سر اینم اومد.
اینو هم بردم پس دادم ولی کلی حرف خوردم که اقا این چه وضعیه .ما تا حالا ندیدیم کسی 2 تا مودم بسوزونه . شما خطت مشکل داره احتمالا . خلاصه ما به این در زدیم به اون در زدیم کارشناس آوردیم که اقا خط نویز داره . بعد گفتن بخاطر دکل برقه . که دیگه گفتم بیخیال وایرلس همون مودم با سیم خودمونو استفاده میکنیم.
جالبش این بود که مودم با سیم من خیلی خوب کار میکرد. تعجب منم از این بود که اگه خط نویز داره پس این چرا داره به خوبی و خوشی کار میکنه.
گذشت بعد دو هفته رفتم پیگیر گارانتیش بشم که بگیرمش .ببرم یه جا دیگه بفروشم.
رفتم مغازه دیدم مودم نیست ینی گارانتیش مشخص نشده. خلاصه مغازه دار گفت بیا اصل قضیه رو واست بگم . مشکل از تو نیست و مشکل از مودم هاست. کارخونه اومده چیپ لنشو تقلبی زده واسه همین یه بار کامل مشکل دار شده و 15 نفر مودم رو پس آوردن !!!!! البته گفتن مغازه های دیگه هم این مشکل واسشون بوجود اومده.
این شد که گفتم اطلاع رسانی کنم که اقا مودم 8901 نخرین برین 8951 بخرین که هم جواب خودشو پس داده هم قیمت مناسب تری داره .!!!!
البته قیمت 8901 بعد این افتضاح بازیا خیلی کم شده!!!!!!!!!!
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
potpotpot, Mahdi1944, ARafiee, kaveh606

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

Re: سوختن مودم های 8901!!!!!!

توسط pckho0r » دوشنبه 8 مهر 1392 22:24

سری قدیمی این مدل یعنی 8901G که خیلی ام پر فروش بوده واقعآ خرکار بود.تا حالا به مورد خرابش برنخوردم.
ظاهرآ این مدل سفارش ویژه تاجران ایرانی به شرکت تولید کننده باید باشه!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pckho0r تشکر کرده اند:
aliblue, mahdi2elve