کمک برای ACCESS

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 407 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

کمک برای ACCESS

پست توسط Pedram.L » یک شنبه 8 اسفند 1395, 9:49 am

با سلام
من می خواهم یک برنامه ACCESS رو که برای اصلاح دادنش بهم باز کنم ولی موقع باز کردن پایگاه دادش پیغام "The Microsoft Office Access database engine stopped the process because you and another user are attempting to change the same data at the same time" رو نشون میده .
خواهش می کنم راهنماییم کنید.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

Re: کمک برای ACCESS

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 9 تیر 1397, 1:53 pm

Pedram.L,
فایل های اکسس برای دسترسی همرمان طراحی نشده‌اند، یعنی تک کاربره هستند، این پیغام به این معنی هست که شما سعی دارید همزمان به یک دیتابیس اکسس دسترسی پیدا کنید که این امکان وجود نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”