صندلی داغ با حضور achachi98...!

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6674 بار
سپاس‌های دریافتی: 12028 بار
تماس:

Re: صندلی داغ با حضور achachi98...!

پست توسط Mohammad 1985 » چهار شنبه 24 شهریور 1389, 2:32 am

حکم ارسال پست بدون پرسیدن سوال اعدام با اسلحه شش لول کالیبر 12.7 هست !!!!
سلام داداش
41 پس کی اونجا چی کار کنه ؟
42 گربه های اونجا خوبن ؟
43 بزرگترین گربه ای که دیدی چه رنگی بود ؟
44 نوشابه دوس داری ؟
45 امسال کی قهرمان میشه ؟
46 نظرت در مورد گربه ها ؟
47 نظر گربه ها در مورد شما ؟
48 پرینتر اچ پی بهتره یا اپسون ؟
49 به کجا های ایران سفر نکردید ؟
اینا دست گرمی بود میام بازم !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2310 بار

پست توسط achachi98 » پنج شنبه 25 شهریور 1389, 12:54 am

noora نوشته شده:سلام به همه شما دوستان گرامي در اين خانه هميشه نارنجي، به خصوص سحر عزيزمتصویر

سلام ستاره عزیز تصویر
اينجانب نورا از طرف مثلثتصویر ، ورود شما دوست عزيز و دوست داشتني را به صندلي داغ،تبريك و خوش آمد، مي گويم.تصویر تصویر
اینجانب آچاچی از طرف..، از طرف...از طرف هیشکیتصویر، همون از طرف خودم از شما به خاطر این تبریک گویی تشکر می کنم.تصویرتصویر
[FONT=Times New Roman] 

سحر جان، برون گرايي؟ ولي اصلا بهت نمي ياد !تصویر. ان شالله در دیداری که خواهیم داشت یک تست روانشناسی از بنده میگیرید و از برون گرا بودن من مطمئن می شویدتصویر!چه جالب مثل هميم ،ولي من بر عكس تو بيشتر دوستان و اطرافيانم درون گرا هستن البته دوستان برون گرا هم دارم، كه خدا نكنه با هم بيافتيم ،اينقدر سر و صدا مي كنيم و ميگيم و مي خنديم كه همه از دستمون فرار مي كنن، فكر كنم انشاالله وقتي با هم بريم بيرون به من يكي كه خيلي بايد خوش بگذره تصویر ( این شکلکت خیلی بانمکه، آدم یاده پاندا میوفته که روی توپ قل می خورند)

قبل از هر گونه سوالي يه مسائلي بايد دراين صندلي حل بشهتصویر ، آقا ميلاد، برادر من، وقتي حقوق ماها را سر موقع نمي دي وضعيت مي شه همين ديگه صندلي مي خوابه تصویر !

ستاره هیج جا حقوق نمیدن، مشکل مدیریت اینجا نیستتصویر
""سازمان حمایت از مدیریت صندلی داغتصویر""

خوب سحر جونم ، چه كار مي كني با دانشگاه ؟ خوبه ؟ تا حالا از اين تحقيق هاي قشنگ بهت خورده كه روزي صد بار توبه كني كه دانشجو شدي ؟! نه خدا رو شکر فعلا از این تحقیقای خوشگل بهمون نخوردهتصویر
.
روزهاي اول دانشگاه چطور بودن ؟ چرا ميگي سخته ؟
راستش چون داشتم از یک شهر کوچیک میومد تهران برای موندن، برام خیلی سخت بود، من که معمولا برای مسافرت میومد تهران نمی تونستم بیشتر از 6 روز بمونم، حالا که فکر می کردم که می خوام 4 سال بمونم ، اذیتم می کرد،راستش تهران برای ذهن بنده از هر لحاظی بزرگ بود و هم اینکه همه دوستانم پشت کنکور بودند در شهرمان و اذیت می شدم که کسی پیشم نیست، اما خدا رو شکر هم اتاقی های خیلی خوبی داشتم که یکشیون کرمانی بود و دیگری شیرازی که ازم بزرگتر بودند و می نشستم باهاشون در و دل می کردم و این آرومم می کرد. دیگه کم کم در ترم دو بهتر شد شرایطم...

اگه خاطره اي از دانشگاه داري كه بشه تعريف كرد حتما بگو ؟
خاطره بخصوصی باشه نه ، اما یک بار رفته بودیم برای تشریح (یعنی اولین بار)استادمون گفته بود حق ندارید پارچه رو از صورت جسد بر دارید ، ماها دخترا هم طرف سر جسد ایستاده بودیم یهوی یکی از پسرا شیطنت کرد پارچه رو کشید و تصویر.... (دیگه ادامه داستان رو خودتون می دونیدتصویر)
زندگي براي تو ، در چه چيزهايي خلاصه مي شن ؟ زندگی می گذرد ، زیاد نباید سخت گرفتتصویر
به نظرت هدف از خلقت و آفرينش ما انسان ها چي بوده ؟ اینکه در سایه رحمت الهی به رشد و کمال برسیم.

اگه فرض كنيم كه خداونند براي همه ما ها ، يك ماموريت تعيين كرده كه بر روي زمين انجامش بديم ، ماموريتي كه به شما داده، چي مي تونه باشه: تصویرتصویر

گفتي نمي توني عشق را توصيف كني ، ولي من از شما مي خوام يكمي دقيق تر به اين جمله فكر كني ،چون عشق فقط به رابطه بين دو جنس مخالف محدود نميشه و معاني گسترده اي داره ، حالا اگه با اين ديد بهش نگاه كني و بخواي تو يك خط اون را توصيف كني چي مي گي ؟
عشق یعنی اوج نیاز و خود را فدا کردن، یعنی در معشوق گم شدن و خود را پیدا نکردن

تو يك روز تعطيلي توي خونه هستي، هم فرصت خوندن يك كتاب خوب را داري و هم بيرون رفتن با دوستان صميمي ، كدام را انتخاب مي كني ؟ بیرون رفتن با دوستان صمیمیتصویر

اگه يك روز توي اين خيابانهاي شلوغ تهران يك نفر جلوت با ماشين تصادف كنه و امتحانتم دير شده باشه ، چي كار مي كني ؟
از افرادی که اون دور و ور باشند می خوام که یکی مریض رو ببره بیمارستان و می گم چرا من نمی تونم ببرم، اگه هیچکس قبول نکرد ، مجبوریم خودمون ببریم.تصویر

اگه يك روز بارون بياد تو مي شيني توخونه و يا مي زني بيرون ؟  باران رو دوست دارم و از نشستن در خانه در روزای بارانی خوشم نمیاد، که معمولا در روزای بارانی یا حیاط هستم ( برای نجات کرم خاکی هاتصویر) یا در پشت بام( یک ماه پیش که باران امد رفتیم پشت بام و 1.30 ساعت زیر باران ایستادیم که نتیجه اش هم شد سرماخورگی شدیدتصویر) ولی در پاییز پشت پنجره ایستادن و چای داغ خوردن و به باران نگاه کردن هم زیباستتصویر. اینطور نیست؟تصویر

دوست خوبمتصویر زودتر از اينها مي خواستم بيام ولي وقتي، فاميل تازه يادشون مي افته كه تعطيلات عيد فطر هم وجود داره و يكهو فتواي سفر مي دن ديگه نمي شه كاريش كرد تصویر ،به همين دليل به نت دسترسي نداشتم ببخشيد تصویر این چه حرفیهتصویرتصویر
   ستاره عزیز متوجه شدم که شما هم مثل مهشید مسافرت رفته بودید،مهشید جویای حال ما در اس ام اس شد ، از شما هم تشکر می کنم که از طریق پیام جویای حال ما هستید، امیدوارم که کلاردشت تصویرخوش گذشته باشه،   

آرزوي بهترين ها را از خداوند مهربان براي شما خواستارم و اميدوارم كه تمام لحظه هاي زندگي ات لبريز از شادي و نشاط باشد تصویرتصویرتصویرتصویرتصویر...

بنده هم از خداوند متعال برای شما آرزوی بهترین ها را می کنم و از حضورتان بی نهایت سپاسگزارم... 
 موفق باشی ستاره عزیز.تصویر 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 434 بار
سپاس‌های دریافتی: 553 بار

پست توسط fereshteh blue » پنج شنبه 25 شهریور 1389, 2:00 am

سلام
من هميشه از اين كه تا اين حد ناشناخته هستم ابراز خوشحالي كردم! :grin:
اول از همه اين كه هميشه فكر مي كردم خدايا آخه اين چه جور نام كاربريه! نگو اين از بي سوادي بنده بود نه از عجيب بودن نام كاربري!
به هر حال خوشحال شدم از آشنايي تون :D

چون اين جا قوانين خيلي سختي حاكمه! و مامور اجرا هم خيلي سخت گيره! مجبورم قد پرسيدن چند تا سوال وقتتون را بگيرم :o

1. اهل كتاب خوندن هستيد؟ چه كتاب هايي مي خونيد؟
2. رمان چي؟ (دقت كنيد كه رمان جز كتاب ها محسوب نمي شه! خودش يه مقوله ي جدايي!) از كدوم نويسنده؟ كدوم رمان را بيشتر از همه دوست داريد؟
3. اصلاً چرا پسرا علاقه اي به رمان خوندن ندارن!
4. شكر خدا آدم شيطوني هستيد! تا چه حد شيطوني مي كنيد؟ شده با وجود اين كه ذاتاً آدم فعالي هستيد بهتون بگن چقدر مظلومين؟!
5. وظيفه يه دوست خوب در برابر شما چيه؟
6. از بودن در چه شرايطي متنفريد؟
7. بچه بودين عروسك بازي مي كرديد؟ بيشتر اسباب بازي هاي دخترونه را ترجيح مي دادي يا پسرونه؟

راستي من آخرش نفهميدم رشته ي تحصيلي شما چيه! نمي دونم من خوب نخوندم يا كلاً نبود!

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3433 بار
سپاس‌های دریافتی: 3949 بار

پست توسط naghme » شنبه 27 شهریور 1389, 1:18 am

عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز به خصوص سحر خانم، مهمان عزیز این صندلی داغ تصویرتصویرتصویر

تبریک بایت ورودت به دانشگاه، بسیار خوشحال شدم که بر صندلی دعوت شدی

با عرض شرمندگی اونقدر مشغله های کاری و ... زیاد شده که فرصت نشد زودتر بیامتصویر
الانم خیلی کوتاه اومدم که به پاسخ برای چندین سوال دعوتت کنمتصویر

1- عرفان، فلسفه، اسلام؟ برای هر کدوم یک تعریفی کوتاه و یا نظرتو بگو...
2- به نظرت این مکتب ها در طول همن؟ یا عرض؟ مقابل هم؟ یا در یک راستا به سر می برن؟ خلاصه قضیه به نظرت چه جوریاست؟
3- اصلاً کلاً تا حالا چقدر خودتو درگیر عرفان یا فلسفه کردی؟
4- اگر درگیر شدی به نظرت ایرادی براشون وارد هست یا نه؟ به نظرت در کدوم جهت؟
5- راستی رمان دنیای سوفی (یوستین گردر) رو خوندی؟
6 - اگر رمان رو خوندی دوران باستان؟ قرون وسطا؟ یا رنسانس؟ کدومش بیشتر نظرتو جلب کرد یا به نظرت می تونست از کتاب تو رو طرد کنه؟
7- حالا به نظرت سوالام تا به اینجا جزئی بود یا کلی؟ سخت بود یا آسون؟
8- آها یک سوال دیگه، به نظرت "به من بگو من کیستم؟؟" عنوان خوبی است برای خود شناسی یا خدا شناسی؟ یا اینکه هر دو ؟ اگه نظرت توضیح داشت حتماً بگو...
9- ........................................................ (اینجا هم یک سوال که دوست داشتی تا به الان ازت بپرسن که نپرسیدن بگو و جوابش بده یا هر جمله ای که دوست داشتی بنویس یا خلاصه هر چه دل تنگت می خواه بگو ...تصویر

و اما...تصویرتصویر

تصویر

وای که چه حس خوبی میده خدا نه؟تصویر
10- سحر جان تا حالا این حس بهت دست داده؟ قشنگه نه؟ این حس رو تو یک واژه یا جمله بیانش کن؟ کی ؟ کجا؟ و چرا بهت دست داده؟

و در نهایت از حوصله ات تا به الان متشکرمتصویر
امیدوارم که در پناه حق موفق و پیروز باشیتصویرتصویر
یا حق
تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » شنبه 27 شهریور 1389, 11:59 am

shola نوشته شده:خوب دیگه نوبتی هم که باشه نوبت ماست تا بیایم مواضع تفکری دشمن فرضی رو شناسایی کنیم و نتایج را به واحدهای زرهی دریایی و موشکی اقا میلاد محمد و سامان بفرستیم (کار مشترک و این جور حرف ها) و اون وقت شایدم اگه قسمتی بود یه عملیات پشتیبانی هوایی نزدیک و سرکوب شبکه تدافعی ذهنی رو هم انجام بدیم و کلی چیز دیگه
رزمایش کاملا جدی است
Ready ...

جایی که میشه با صلح و صفا همه چیز رو تموم کرد چرا جنگتصویر؟ همین شماها هستید که نمیزارید دنیا به صلح و آرامش برسدتصویر!! یادم باشه یه توک پا با این اف16 تصویربه منطقه عملیاتی شما بیام و اونجارو نابود کنم، فکر کنم موشک باران آنجا یادم رفته بود، چون داره رادار فرکانس هایی از اونجا دریافت می کنهتصویر

[COLOR=#f79646] ام

سلام بر شما دوست عزیزتصویر
البته چون صندلی کمی جدیده و پس از مدت ها دوباره دایر شده دیدیم کمی روح نداره گفتیم یه روح بیاریم داخلش روح بگیره این صندلی س ز [COLOR=#ffc000]ان      ش ین تصویر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
الان ساعت 00.00 است و دو فروند فانتوم شناسایی متعلق به واحد اطلاعات و عملیات صندلی داغ (صدات) از بالای مواضع شما رد شدند ...تصویر رادار دریافت کردتصویر ضد هوایی ها در حال آماده باش بودند...

[COLOR=#000000]اتفاقا من هم ...! مخصوصا قسمت دو برج The Two Towers را خیلی دوست دارم و مخصوصا اون قسمتش که افتاب از پست سر گاندولف بیرون میاد و چشم اورگ ها را میزنه و .. خیلی زیبا و مهیج و مفهومی و با ارزش بود
تصویر تصویر  

دوستان همانطور که دیده شد، علاقه مند به ارباب علقه ها اینجا زیاد هست ، چطوره ارباب حلقه های4 رو کاربران سنترال بازی کنند؟ فکر کنم فیلم خوبی از آب دربیاد؟ مدیریت تدارکات با من تصویر

خوب با اجازه تون بر حسب دستور و تاکید اقا میلاد بپردازیم به سوالات :
نظرتون در مورد جنگ جهانی دوم چیه ؟ کی راست می گه ؟ هیتلر چه طور ادمی بود ؟ چرا هرچی جنایته به متحدین نسبت داده میشه ؟ایا امریکا و انگلیسی ها و کلا گروه متفق از بهشت امده بودند ؟ ایا می شه به تاریخ اعتماد کرد ؟ در مورد جنگ جهانی دوم در حد کتاب تاریخ دوران دبیرستان میدونم، در مورد هیتلر هم چیزه زیادی نمی دونم ، اما یادمه در کتاب تاریخ دوران دبیرستان به طور نامحسوس از گروه متفق دفاع کرده بود...در مورد اعتماد به تاریخ به نظر من بله میشه اعتماد کرد.

[COLOR=#000000]گفتید دوست داشتید خلبان شوید از چی خلبانی خوشتون می اومد که دوست داشتید در اینده با خلبانی به اون برسید ؟ پرستیژ ؟ مایه داری؟ تیپ و خوش لباسی ؟ عشق پرواز بودن ؟ شر و شور بودن (اهل بزن به بزن هم که هستید تصویر )؟ و یا چیز دیگه :
هیچ کدام، کلاً از مدل های هواپیماهای جنگنده خوشم میادتصویر
از اف-16 هم که خوشتون میاد ! چرا اف-16 ؟ مثلا چرا اف-4 نه ؟ حالا میگفتید اف14 یه چیزی، چون اصلا از مدل اف4 خوشم نمیادتصویر

ایتک به چه معناست ؟ ماه بی همتا 

زبان مادری؟? فرق بین یک ترک زبان ایرانی با یک ترک زیان اهل ترکیه چیه ؟ دوست عزیز چرا زبان مادری برای شما علامت سوال را در برداشت؟؟
ما زبانمان تورک آذربایجانی هست و ترکیه تورک استانبول، فرق مهم ترش رو هم که خودتون گفتید ما ایرانی هستیم و آنها ترکیه ای
خوب جنگنده نشد خلبان مسافربری میشدید ؟ ایا نمیشد ؟ نه نمیشدتصویر( چرا نمیزارید ما به عشق خود برسیم، خدا رو خوش نمیادتصویر)

درصد شناسایی [COLOR=#000000]25  تصویر
نظرتون در مورد :
ریاضیات : درس شیرینی بود ، یادش بخیر... اما فشارهای حل نکردن مسئله ها هم بعضی موقع ها اعصاب آدم رو خرد می کرد.
رشته ریاضی : دانشگاهی یا دبیرستانی؟؟ در مورد دبیرستان خودتون که می دونید همیشه رشته های تجربی و ریاضی با هم بگو مگو داشتندتصویر ، ته دعوامونو نگاه می کردیم،می دیدیم داریم در مورد چیزه بی فایده ای دعوا می کنیمتصویر، یادمه همیشه رشته های ریاضی به ما می گفتند که درس های تجربی چیزی نیست، برای ما از مال شما سخت تره، چه بگو مگوهای بچه گانه ای داشتیم، ولی بازم یادش به خیر ، دوران دبیرستان و شیطنتاش دوران خوبی بود.تصویرتصویر
ریاضی عمومی :الانم که الانه ما نتوسنتیم انتگرال رو خوب یاد بگیریمتصویر
استاد ریاضی : در رشته مان متاسفانه درس ریاضی نداریم.
و
هویدا شدن اثاری از پوست کله سر تصویر تصویر
چیه ؟ بله دیده شدهتصویر( ببینید درس چه کارای نمیکنهتصویر)

[COLOR=#000000]به نظرتون عدالت بهتره یا احسان ؟
عدالت 

بدعت نوین و فتنه گیری جدید توهین به کتاب خدا چرا ؟ نمی دونم اما حس می کنم یک نوع سیاست از جاهای دیگه هست.تصویرتصویر
و بعنوان سوال اخر این بخش
چرا انگلیسی ها فکر می کنند منشور کوروش ارث باباشونه ؟
الف) کوروش اصلا ایرانی نبود !
ب) خودشون پیدا کردن پس مال خودشونه !
ج)انگلیسی ها حق سر قفلی در ایران دارند !
د)موزه تهران اثاری از ملکه الیزابت در اختیار نداره !
هیچکدام، چون شاهان قاجار بی لیاقت بودند و هم اینکه الان ایران اون محبوبیت رو در جهان نداره که بتونه از این حق خودش دفاع کنه

این هم دمی گرم به صندلی   
اغ سرد  شده سنترال !
چاشنی دار بودن نوشته ها را بگذارید به همین حساب و ببخشید اگه جسارتی شد تصویر تصویر
تا عملیات CAS بعدی  تصویر تصویر  

خدانگه دار تصویر

از شما بابت وقتی که گذاشتید سپاسگزارم،
موفق باشید دوست عزیزتصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » شنبه 27 شهریور 1389, 12:34 pm

میهن پرست نوشته شده:دوستان اول سلام عرض میکنم خدمت دوستان و بعد چندتا سوال که ذهنم رو مشغول کرده از متهم اصلی این پرونده میپرسم. .

سلام بر شما دوست عزیزتصویر

ای بابا چرا اسرار دارید آدم بی گناهی مثل من رو متهم فرض کنید؟ بابا تنها خطای جزئی که من مرتکب شدم ویران کردن کل پایگاه های جنگی جهان، و دزدیدن یک فروند اف16 و قتل یک سروان شکنجه گر، به خدا به غیر از این کارا من خطایی نکردم.
.
1.از کی تا حالا... :ch: از هیچ وقتتصویر

[COLOR=#000000]2.به نظر شما سوباسا قوی تر بود یا کاکرو(نقد دقیق و با حوصله)
کاکرو، اما سوباسا با تکنیکتر از کاکلرو بود ، ضمنا کاکلرو بچه بد اخلاقی بود ازش خوشم نمیومد 

3.نظرتون درباره ی اینکه قراره ارباب حلقه های 4 بانام هابیت سال 2011 بیاد چیه.
والله اینو خبر نداشتم، اما اگر دوستان اعلام آمادگی کنند در آینده 4 رو ماها می خواییم بازی کنیم.تصویر
.
4.نظرتون راجع به انهدام سوسک ها با بمب اتمی چیه. فقط با بمب شیمیاییتصویر

5.قرمز سفید تره یا ابی : آبی
.
7.همینجا میتونید از تمام مربیانی که براتون زحمت کشیدن تشکر کنید(جمله کلیشه ای ورزشکاران در تلویزیون) تصویرتصویر
8.نظرتون راجع به قلیان چیه.ایا میدونید ایرانی ها اولین مخترع قلیان بودن 8-> اینو نمی دونستم ایران اولین مخترع بود، 2 هفته پیش که رفته بودیم به پارکی که پایین تر از پونک و کنار همت بود ، اونجا متاسفانه جوانان زیادی بودند که قلیان جلوشون بود ، و هوای اونجارو واقعا آلوده کرده بودند من نمیدونم چرا نگهبانان اونجا چیزی نمی گفتند ؟؟؟ به نظر من میزاشتند قلیان در قهوه خانه ها آزاد باشد بهتر از این بود که اینجور جاها بکشند و مزاحم خانواده ها بشوند.تصویر
.
9.به نظر شما ایران به جام جهانی 2010 میره.
منظورتون2014 هست، به احتمال50 درصد، ولی رفتنشان چه فایده داره جز....، خدایش دیدید این جام جهانی رو چقدر با استرس نگاه کردیم. دیگه به فکر این نبودیم که بگیم اشکال نداره ایران ببازه اما آبرومندتصویرتصویر
.
10.راسته که میگن شما ادم...(جای خالی رو پر کن) مهربانی هستیدتصویر؟ جواب: نخیر

11.میدونستید شتر مرغ با سرعت 70 کیلومتر در ساعت به مدت 10 دقیقه میتونه حرکت کنه.تصویرتصویر

12.پشه ها زمستونا کجا میرن : طبق بررسی هایی که شد، به نتیجه رسیده شد که آنها می میرندتصویر
.
13.تا حالا شعری گفتید. نه متاسفانهتصویر

14.ایرانسل یا همراه اول کدومش بهتر تره
اگر همراه اول امکاناتشو زیاد کنه و هزینه هاشم یکم بیاره پایین به نظر من همراه اول بهترهتصویر

پیشاپیش بابت جواب دادن به سوالات مزخرف و در عین حال حوصله سر بر از شما معذرت میخوام

ایناهم یه جور سوالایی بود، از وقتی که شما گذاشتید سپاسگزارم.

موفق باشید دوست عزیزتصویر

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34086 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » یک شنبه 28 شهریور 1389, 9:19 pm

درود و عرض ادب خدمت یکایک دوستان و کاربران گرامی پس از 10 روز دوری از سنترال عزیز تصویرتصویر
و عرض سلام ویزه خدمت مهمان محترم صندلی داغ, سرکار خانم achachi98
تصویر

بنده پیش از سفر از آغاز صندلی مطلع شدم, اما متاسفانه در آن زمان دیگر به اینترنت دسترسی نداشتم و در طول سفر نیز فرصتی برای انجام این امر محقق نگشت. البته بخشی از ماحصل این سفر طولانی در یک ویروس سرماخوردگی عجیب و اشک آور از جانب مسافر محترم تاکسی خلاصه گردید !! تصویر

با کسب اجازه از محضر دوستان گرامی, بنده خاطره ای مرتبط با نام کاربری مهمان محترم صندلی داغ را نقل مینمایم :
در اواسط عید نوروز امسال بنده به همراه چند تن از دوستان بابت انجام برخی امورات گمرکی از تهران عازم تبریز بودیم که در اواسط راه یک تابلوی سبز رنگ نظرم را جلب نمود ! بر روی تابلوی فوق با فونت بسیار زیبایی عبارت (آچاچی) حک شده بود, این نام در نگاه اول ذهن بنده را به خود مشغول نمود تا اینکه کمی جلوتر تابلوی دیگری همراه با نام لاتین Achachi مجددا" ظاهر شد و در آن لحظه بنده متوجه تشابه نام کاربری مهمان محترم صندلی, سرکار خانم سحر با نام این شهر شدم ! و تا پیش از آن همیشه معنای نام achachi برای بنده باعث سوال بود ! تصویر

===============================

و اما اجرای دستورات میلاد عزیز, پیش از محاکمه ..... !!

1- به نظر شما بهترین شیوه برای برخورد با یک انسان متعصب چگونه است ؟

یک انسان خوب باید دارای چه مشخصاتی باشد ؟ آیا رفتار مناسب به تنهایی گواه خوب بودن است ؟  

3- به نظر شما دلیل گرایش عده نه چندان کمی, به سوی انحرافات اخلاقی در چیست ؟

4- به نظر شما دلیل ریاکاری برخی از مسلمانان سردمدار در چیست ؟

5- بهترین هدیه غیر مادی برای یک دوست چیست ؟

6- به نظر شما خلوص دعا و نزدیک شدن به خداوند در جمع تاثیر بیشتری دارد یا تنهایی ؟

7- به نظر شما دلیل اصلی حسادت در بین مردم چه چیزی میتواند باشد ؟

---------------------------------------

در گفته های پیشین به یک حمله غافلگیرانه با F-16 بر علیه پایگاه های نظامی اشاره فرمودید ! تصویر جا دارد بنده هم آمادگی خود را جهت پشتیبانی تدارکاتی و تامین سوختگیری هوایی با هواپیمای KC-380 اعلام نمایم !! تصویر تصویر

8- به نظر شما با از بین رفتن کلیه پایگاه های نظامی, عدالت در جهان اجرا میشود ؟

9- F-16 Block 60 یا F-18 Super Hornet ؟

10- کدامیک از قابلیت های F-16 شما را بیشتر مجذوب مینماید ؟

---------------------------------------

11- عمده ترین تفاوت ها در میان ترکی آذری و استانبولی در چه چیزی میباشد ؟ (یکی ار دوستان آذری زبان بنده به راحتی با مردم استانبول گفتگو مینماید, آیا در این مواقع از لهجه دیگری استفاده مینماید ؟ تصویر)

12- زیباترین خصلت مردمان ترک زبان از نظر شما چه چیزی میباشد ؟

13- به نظر شما بهترین مردم ترک زبان در کدام بخش ها و کشورهای دنیا حضور دارند ؟

--------------------------------------

14- بهترین هواپیمای مسافربری از نظر شما ؟

15- بهترین اتومبیل دنیا از نظر شما ؟

16- بهترین آشپزهای دنیا از نظر شما ؟

17- بهترین کشور دنیا از نظر غذا ؟

-------------------------------------

پیشاپیش از توجه و پاسخ به سوالات فوق از شما سپاسگذاری مینمایم و امیدوارم همواره در کار و رشته تحصیلی خود موفق و پیروز باشید. تصویر

تا سلامی دیگر, خدانگهدار تصویر

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » سه شنبه 30 شهریور 1389, 12:00 pm

renger نوشته شده:پس از فرار سحر به سوی ترکیه نیروهای زبده اطلاعاتی ما( شکی درش نیست تصویر) با اشراف کامل ردش رو تا استانبول ترکیه تعقیب کرده و متوجه شدن در یک هتل پنج ستاره مخفی شده.
صحنه داخلی- اتاق 502 ساعت 10 صبح: سحر کلافه از سر و کله زدن با تلویزیون میره تا از اتاق بغل دستی سوال کنه که شبکه me chef اونها هم پارازیت داره یا نه که متوجه میشه طبقه ای که اون هست به طور کامل تخلیه شده. از پنجره بیرون که نگاه میکنه متوجه میشه که هتل محاصره شده و به سمت آشپزخانه هتل فرار میکنه و سرآشپز گروگان میگیره. اینجور که ما بعدها از اعترافات سرآشپز فهمیدم تهدیدش کرده که اگه باهاش همکاری نکنه ازش یه دست کله پاچه و دیزی مشتی درست میکنه میده به خورد ملت.
صحنه خارجی-محوطه هتل ساعت 10:5 صبح: رنجر در حال صحبت با سرتیم های عملیات ویژه هست تا اونها رو توجیه کنه
رنجر: خوب گوش کنین. مظنون ما سحر. 20 سالشه ولی دستکم نگیرینش خیلی خطرناکه. تبحر خاصی در پرتاب کفگیر و ملاقه داره. در ضمن من اونو زنده میخوام باید به خیلی از سوالات ما جواب بده.
در این لحظه رنجر بلندگو میگیره و شروع میکنه به مذاکره: سحررررررررررر!!! ما میدونیم که اونجایی. تو هم میدونی که ما اینجاییم. پس همه فهمیدن ما کجاییم. هتل محاصره شده. تلاشت بی فایده است بهتره خودت تسلیم کنی ( اه چقدر کلیشه ای شد)
سحر: بابا من اگه نخوام رو صندلی داغ بشینم باید کی ببینم؟؟؟
در این لحظه صدای بلند خنده حضار محوطه هتل میترکونه
رنجر: اااااااااا این چیه دستت؟ چرا کفگیر و گذاشتی رو شقیقه یارو؟؟؟ تصویر حداقل یه چاقو بگیر دستت. ببین اگه قول بدی که به سوالات ما جواب بدی میتونم از قاضی بخوام که تو مجازاتت تخفیف قائل بشه. در ضمن خیلی نامردی. این گره رو از کجا یاد گرفتی؟ هر کار کردیم باز نشد مجبور شدیم با دستگاه هوابرش طناب ببریم. دستم سوخت.!!!

بابا ما تسلیم تصویر نمی خواییم به خشونت کشیده بشه

19-بیشتر دوست داری تاثیر گذار باشی یا تاثیر پذیر؟ خوب مطمئنا هر انسانی دوست داره تاثیر گذار باشد، اما که در مواردی که باعث بشه بهتر بشم دوست دارم تاثیرپذیر باشم. تصویر

20- بزرگترین اتفاقی که تو زندگیت تاثیر گذاشته: خواب دوستم بود که باعث شد در مواردی اخلاقم رو عوض کنم

21-آدم بلند پروازی هستی یا نه محافظه کاری؟هر دو

22- رانندگی بلدی؟ از چه ماشینی بیشتر خوشت میاد؟ تازه گواهی نامه گرفتم تصویر، مورانو تصویر

23-سخت ترین مشاغل دنیا از نظر سحر: هر شغلی که آدم علاقه نداشته باشه میشه سخت ترین کاره دنیا تصویر

24-از بین سلسله های پادشاهی ایرانی کدوم بیشتر دوست داری؟ کدوم پادشاه؟ چرا؟زندیه، کریم خان زند، چون خودش رو پادشاه نمی دونست.

25- به تاریخ گذشته ایران افتخار میکنی یا نه مثل بعضی ها شرمساری؟اون از قسمتهاییش که ایران بعضی از سرزمین هایش رو از دست میده دوست ندارم مثل قسمتی از آذربایجان یا قسمت های دیگه، اما قسمت های که ایران بزرگ و متمدن بود و مردم به راحتی زندگی می کردند رو دوست دارم و بهش افتخار می کنم.

26-حزب الله لبنان میشناسی؟ حسن نصرالله چی؟ اطلاعات کافی در موردش ندارم.

27- چه روزنامه یا مجله ای میخونی؟هر چیزی که دم دستم باشه

28- اگه یه اسلحه داشتی و آزاد بودی هر کی خواستی بکشی کی میکشتی؟هر کسی که بیت المال رو بخوره

29- به چیز خاص یا کسه خاصی وابسته هستی؟مادر، پدر، برادر

30-به نظرت کلمات زیر چه رنگی اند؟
مادر: سفید
پدر: نارنجی
قهر: سرمه ای
خشم: مشکی
عشق: قرمز
[COLOR=#000000]شیرین:  
تلخ:قهوه ای
شادی: سبز
غم: خاکستری

31-به نظرت بزرگترین مشکل جامعه امروز ما چیه؟ فقر اقتصادی و فرهنگی

32- به نطرت معتاد مریض یا مجرم؟مطمئنا بیمار از نوع واگیردار که باید جامعه خیلی مراقب آنها باشد.

33-آمریکا واقعا دشمن ماست؟ در مورد مسائل سیاسی اطلاعات زیادی ندارم تصویر

34-غذای من در آوردی هم داری؟ نه تصویر

35- چرا هر چیز بدی به آقایون نسبت میدن؟ آقا گرگه، آقا غوله،آقا دزده... از اونطرف خورشید خانوم، مهتاب خانوم،عروس خانوم... آخه چرا؟ یعنی ما یه شخصیت بد زن در تاریخ نداریم؟ببخشید این عروس خانوم که گفتید مگه میشه عروس آقا هم باشه؟؟! تصویر

36- طرفدار پان ترکیسم هستی؟ موافقی که آذربایجان از ایران جدا بشه به ترکیه ملحق بشه؟ (اینم میره رو پرونده ات. محاربه)

نه پان ترکیسم ، نه پان فارسیسم، ایران برای همه قومیت ها هست، اما باید ما در کنار یاد گرفتن زبان فارسی، زبان نوشتاری تورک آذربایجانی هم یاد بگیریم، چون خیلی داریم میبینیم بچه هایی که تا 7 سالگی ترکی یاد گرفتند وقتی به مدرسه میرند به خاطر اینکه فارسی رو خوب نمی تونند بفهمند در مسائل درسی مشکل پیدا می کنند و پایه درسی ضعیفی دارند که بعد اون هم الله اعلم.در مورد جدا شدن آذربایجان و ملحق شدن به ترکیه، ملیت به زبان هیچ ربطی نداره، و من ازاینکه ایرانی آذربایجانی هستم و ترک زبان هستم افتخار می کنم.

فعلا اینها رو داشته باش تا بعد عملیات رهایی گروگان
بابا ما که گفتیم تسلیمیم تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » سه شنبه 30 شهریور 1389, 12:14 pm

Ruozbeh نوشته شده:
achachi98 نوشته شده:
Ruozbeh نوشته شده:
راستش همین 20 دقیقه پیش از میانه برگشتم! در راه هم روستای آچاچی بعد از پل دختر بود فکر کنم ( در راه رفت ) رو دیدم یادم افتاد که اوهوه الان صندلی داغ یک نفر که نام کاربریش آچاچی هست روشنه!! گفتم بیام یک 2 تا سوال به رسم ادب بپرسم.تصویر

سلام، شما در میانه اقوامی دارید؟ بله پل دختر در نزدیکی آچاچی هست( عکسمش می تونید در امضام ببینید)

1- نظر کاملتون در مورد جلال آل احمد [COLOR=#000000]چیست؟با جلال آل احمد و همسرش سیمین دانشور و همچنین نوشته هایشان در کتاب های ادبیات راهنمایی و دبیرستان کم و بیش آشنا شده ایم. تا انجایی که می دونم بیشتر نوشته های وی در اصل سیاسی بود .( زیاد با شخصیتشون آشنایی ندارم) 
2- واوان کجاست؟ یکی از روستاهای سردشت. حالا این اسم ترکی هست یا کردی؟؟؟تصویر

نمرتون شد 2 از 20 نمره! مردود شدید! تصویر تصویر اشکال نداره انشالله ساله بعد، اینطوری یک سال باتجربه تر میشیم. تصویر
اقوام ما کلا آنجا هستند! تصویر تصویر
پس کف احوال همشهره؟ تصویر تصویر
در مورد جلال کاملا اشتباه می کنید وسعت دید جلال بسیار بالاتر از سیاست است! تصویردوست عزیز من گفتم که اطلاعات بنده در مورد این شخص فقط در حد کتاب دبیرستان هست. تصویر

سردشت؟؟؟ تصویر واوان ؟؟؟ تصویر روستا؟؟؟ تصویر اسم ترکی؟؟؟ تصویر اسم کردی؟؟؟ تصویر
میشه بفرمایید چگونه این نتیجه گیری را کردید؟ تصویر نخیر چون سری هست تصویر

سوالات شهریوری:
1- چقدر با صادق هدایت آشنایی دارید؟ اطلاعات کافی در موردشان ندارم، فقط می دانم بوف کور ایشان نوشته ی معروفی هست تصویر تصویر

2- جمالزاده کیست؟ پدر داستان نویسی ایران، نوشته از ماست که بر ماست ایشان واقعا زیبا بود.

3- یک سوال خاص! لوازم تحریرتون رو از کدام مغازه در میانه تهیه می کنید؟ جزئیات دقیق لطفا!
کالج، معلم شمالی، میشناسید؟

تصویر تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » سه شنبه 30 شهریور 1389, 12:34 pm

Mohammad 1985 نوشته شده:حکم ارسال پست بدون پرسیدن سوال اعدام با اسلحه شش لول کالیبر 12.7 هست !!!!
سلام داداش
با شما بودن آقا میلاد تصویر تصویر

41 پس کی اونجا چی کار کنه ؟ تصویر تصویر

42 گربه های اونجا خوبن ؟گربه هم بودند گربه های قدیمی ، الان تو این گربه ها یکم غیرت نمونده، وقتی یک آدم رو می بینند انگار نه انگار، با کمال آرامش از پیش آدم رد میشنند( البت توشون با غیرت هم پیدا میشه ها تصویر)

43 بزرگترین گربه ای که دیدی چه رنگی بود ؟ مشکی

44 نوشابه دوس داری ؟اصلا، اما بعضی موقع ها که مهمانی هستیم و یادشون میره آب بیارند مجبور هستی برای رفع تشنگی نوشابه تصویربخوری

45 امسال کی قهرمان میشه ؟از فوتبال های ایرانی اصلا خوشم نمیاد، متاسفانه ایران در زمینه فوتبال خیلی خیلی عقب هست. قهرمان شدن رو نمی دونم اما جشن قهرمانی به همه چیز شبیه خواهد شد به غیر از جشن( یکی کاپ رو از دست اون تماشاگره بگیره تصویر تصویر)

46 نظرت در مورد گربه ها ؟ از دور خوش هست تصویر

47 نظر گربه ها در مورد شما ؟ یک بار بچه گربه دستم گرفته بودم که متاسفانه نمی فهمیدم که داره هی به لباسم چنگ می ندازه و سوراخ سوراخ می کنه،به خاطرش مادرم تنبیهم کرد. تصویر تصویر تصویر

48 پرینتر اچ پی بهتره یا اپسون ؟ برای ما که اچ پی هستش و از کارشم راضی هستیم.

49 به کجا های ایران سفر نکردید ؟ به خیلی از جاهاش نرفتم و دوست دارم نصف پایین ایران رو ببینم.

اینا دست گرمی بود میام بازم !

منتظر هستیم. تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » چهار شنبه 31 شهریور 1389, 6:42 pm

سلام دوستان!
منو یادتون میاد احیانا :grin:

خوب عصبانی نباشید!من از روزی که غیبم زد در ماموریتم و در تبعید!!! و قرنطینه کامل و بدون نت! :P

چند روز دیگه میام :-)
  بی  

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط achachi98 » شنبه 3 مهر 1389, 12:47 pm

fereshteh blue نوشته شده:سلام

سلام بر شما مریم عزیز تصویر

من هميشه از اين كه تا اين حد ناشناخته هستم ابراز خوشحالي كردم! :grin:
کشفت می کنیم مریم جون تصویر

اول از همه اين كه هميشه فكر مي كردم خدايا آخه اين چه جور نام كاربريه! نگو اين از بي سوادي بنده بود نه از عجيب بودن نام كاربري!
به هر حال خوشحال شدم از آشنايي تون :D
بنده ام از آشنایی با شما خرسندم تصویر

چون اين جا قوانين خيلي سختي حاكمه! و مامور اجرا هم خيلي سخت گيره! مجبورم قد پرسيدن چند تا سوال وقتتون را بگيرم :o انگاری مامور اجرا خودشون جایی گیر کردند تصویر

1. اهل كتاب خوندن هستيد؟ چه كتاب هايي مي خونيد؟ تقریبا اما نه زیاد، در همه مورد

2. رمان چي؟ (دقت كنيد كه رمان جز كتاب ها محسوب نمي شه! خودش يه مقوله ي جدايي!) از كدوم نويسنده؟ كدوم رمان را بيشتر از همه دوست داريد؟راستش دقیقا داشتم سوال بالاییتون می نوشتم که بگم رمان نمی خونم بعدش دیدم تو این سوال مطرح کردید، من تاحالا رمان نخوندم.

3. اصلاً چرا پسرا علاقه اي به رمان خوندن ندارن! والله نمی دونم. تصویر

4. شكر خدا آدم شيطوني هستيد! تا چه حد شيطوني مي كنيد؟ شده با وجود اين كه ذاتاً آدم فعالي هستيد بهتون بگن چقدر مظلومين؟! بله تاحالا شده، اما در موارد دیگر، نه در فعال بودنم.
5. وظيفه يه دوست خوب در برابر شما چيه؟به شخصیتش احترام می ذارم دوست دارم اونم به من احترام بزاره. تصویر

6. از بودن در چه شرايطي متنفريد؟اینکه دو دل باشی و راه درست رو از بد نتونی تشخیص بدی!

7. بچه بودين عروسك بازي مي كرديد؟ [COLOR=#000000]بيشتر اسباب بازي هاي دخترونه را ترجيح مي دادي يا پسرونه؟بله من عروسک بازی می کردم و الانم که الانه عروسک زیادی دارم بازم  تصویر

راستي من آخرش نفهميدم رشته ي تحصيلي شما چيه! نمي دونم من خوب نخوندم يا كلاً نبود!
رشته تحصیلی بنده فیزیوتراپی هست.

موفق باشید دوست عزیز تصویر

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”