در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Captain

Captain

no avatar
1225

تشکر کرده: 950 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

یک سوال در مورد از کار افتادن ADLS

توسط shafagh 2 » يکشنبه 22 خرداد 1390 00:33

از اینترنت ADLS استفاده می کنم دو روز قبل کامپیوتر را خاموش کردم اما بعد از چند ساعت که روشن شد خواستم ADLS را کانکت کنم بلافاصله پیام redial با  error شماره 769 صادر شد هرچندبار که سعی کردم همان پیام ظاهر شد با شرکت مربوطه تماس گرفتم گفتند این پیام مربوط به اشکال خود سیستم است (   Local  area connection  بطور کل از بین رفته بود) و مربوط به خط ارتباطی و مشکل در سرور نمی باشد و گفتند باید کارت شبکه را دوباره نصب کنم من برای رفع این مشکل اقدامات ذیل را انجام دادم :
1- سی دی مادربرد را دوباره نصب کردم - اشکال بر طرف نشد
2- بک اپ ویندوز را restore کردم - اشکال باقی بود
4- بک اپ رجیستری را جایگزین کردم - مشکل بر طرف نشد
5- یک  broadband  connection جدید ایجاد کردم - بازهم مشکل بر جا بود
6- اقدامات دیگری هم بعمل اوردم ولی اشکال همجنان وجود داشت
و بدلیل انکه برای اتصال به اینترنت عجله داشتم  بنا به سفارش شرکت مربوطه ناچار شدم ویندوز را عوض کنم حال این سوالات را دارم :

- دلیل از کار افتادن کارت شبکه چه می توانست باشد
- چرا هنگامی که می خواستم از سی دی مادربرد  LAN را نصب کنم و حتی کل سی دی را هم نصب کردم L1  و L2 نصب نمی شد
- اگر فایل خاصی از ویندوز از بین رفته بود چرا اجرای بک اپ ویندوز و رجیستری ان را بازسازی نکرد
- ایا ویروس باعث بروز چنین عیبی شده بود
- ایا می توانست دلیل چنین مشکلی هک شدن کامپیوتر باشد
- ایا تغییراتی در برنامه های سرور می توانست باعث بروز چنین نقصی شود

Major I

Major I

نماد کاربر
146

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 مرداد 1388 02:00

تبریز

آرشيو سپاس: 436 مرتبه در 98 پست

Re: یک سوال در مورد از کار افتادن ADLS

توسط ali-reza » يکشنبه 22 خرداد 1390 01:09

مشکل شما بیشتر به تغییرات تنظیمات مودم تون شبیه بود تا نصب نشدن کارت شبکه....

اما با توجه به توضیحاتتون دلیل از کار افتادن کارت شبکه خیلی موارد می تونه باشه disable شدن servise ها یکیش می تونه باشه ... اما بازم معتقدم تنظیمات مودم شما به هم ریخته بوده تا کارت شبکه و سیستم عاملتون
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali-reza تشکر کرده اند:
interceptor

Captain II

Captain II

نماد کاربر
509

تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

توسط interceptor » يکشنبه 22 خرداد 1390 05:51

یک پیشنهاد؛

به control panel رفته و روی آیکون phone and modem option کلیک کنید. برگه modem رو فعال و روی مودم خودتون کلیک کنید و آن را remove نمایید. سپس کامپیوتر را restart کرده و پس از بالا آمدن مجدد ویندوز، با گذاشتن سی دی راه انداز مودم آن را دوباره نصب کرده و پس از کامل شدن فرایند نصب به شبکه کانکت شوید. اگر مشکل از مودم بوده باشد (که احتمالن همینطور است) به اینترنت متصل می شوید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
SHAHRAM

Captain

Captain

no avatar
1225

تشکر کرده: 950 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

توسط shafagh 2 » يکشنبه 22 خرداد 1390 15:33

interceptor نوشته است:یک پیشنهاد؛

به control panel رفته و روی آیکون phone and modem option کلیک کنید. برگه modem رو فعال و روی مودم خودتون کلیک کنید و آن را remove نمایید. سپس کامپیوتر را restart کرده و پس از بالا آمدن مجدد ویندوز، با گذاشتن سی دی راه انداز مودم آن را دوباره نصب کرده و پس از کامل شدن فرایند نصب به شبکه کانکت شوید. اگر مشکل از مودم بوده باشد (که احتمالن همینطور است) به اینترنت متصل می شوید.

خود مسئولین پشتیبانی فنی شرکت تاکید داشتند که عیب مربوط به کارت شبکه است و مودوم و سرور اشکالی ندارد و البته بعد از نصب ویندوز بدون انکه حتی مودوم روشن و خاموش هم شود کانکت سریع انجام گرفت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shafagh 2 تشکر کرده اند:
interceptor

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 22 خرداد 1390 22:04

من نفهمیدم درست، فکر کنم برخی واژه ها درست به کار برده نشدن این میون  :?  اگر اشتباه فهمیدم بگید لطفاً

شما یک مودم ADSL دارید. از طریق اون به اینترنت وصل میشوید. یک روز رایانه را خاموش کردید و پس از رجوع برای اتصال مجدد شاهد مشکل بودید. بعد با نصب مجدد ویندوز مشکل رفع شد.

حالا این وسط سرور و کارت شبکه و ... چه کاره بودند؟

مودم خودتون را با کابل شبکه وصل کردین به رایانه؟

سرور ؟  پشتیبانان شرکت منظورتون سرویس دهنده اینترنت بود؟

تازه حرفشون که اشتباه در آمد، اگر مشکل از کارت شبکه بود که با تعویض ویندوز و این حرف ها مشکل رفع نمیشد و باید کارت شبکه رفع مشکل میشد؟ حالا شما چرا با وجود راهنمایی اشتباهشون که براتون اثبات شده باز در پست آخر تاکید بر نظرات اونها داشتید؟

من واقعا گیج شدم  :-(
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
SHAHRAM, interceptor

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

توسط SHAHRAM » يکشنبه 22 خرداد 1390 22:36

fail کردن کارت شبکهNICدر ویندوز xp سرویس پک 2و 3 گاهی اوقات رخ میده و حتی پدیتی هم برای ویندوز ارائه شد در این ضمینه که تاثیر انچنانی نداشت.

به طور کلی بهتره آخرین ورژن درایور کارت شبکه رو نصب کنید تا بهترین بازده رو از کارت شبکه داشته باشید.
مشکل شما هم ممکن ویروس،یا همون موضوع fail کردن که گفتم بوده باشه.
در ضمن نرم افزار های قدیمی بک آپ گیری مثل ghost یا ورژن زیر 10 acronis مشکلات اتصال شبکه به وجود میارند که دلایل داره که مجال نوشتنش اینجا نیست.احتمال اینکهبا برگردوندن بک آپ این مشکل جل نشده احتمالا این مورد بوده..

:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Solver, Mahdi1944, shafagh 2, interceptor