در این بخش می‌توانید در رابطه با شبكه، امنيت و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 17 خرداد 1394 01:47

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

برقرار کردن رادیو نانو استیشن با مودم adsl

توسط alizadeeh » يکشنبه 17 خرداد 1394 02:08

آقایون تورو خدا راهنمایی کنید بدجور گیر کرده ام
یه مودم 2750 دلینک گرفتم الان اینترنت از رادیو نانو استیشن میگیرم میخوام از طریق مودم وای فای کنم
رفتم تنظیمات رادیو رو انجام دادم و dhcp در قسمت pppoe رو فعال کردم و یه رنج آی پی بهش دادم وتنظیمات مودم رو انجام دادم کانفیگ کردم و dhcp مودم رو غیر فعال کردم تا این جا از مودم به کامپیوتر به وسیله کابل اینترنت دارم ولی از طریق وای فای اینترنت ندارم گوشی وای فای رو پیدا می کنه ولی در حال سرچ کردن آی پی هست و وصل نمیشه وقتی میام گزینه dhcp مودم رو فعال می کنم وای فای گوشی آی پی میگیره ولی سایتی باز نمیشه
حسابی کلافه ام کرده

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: برقرار کردن رادیو نانو استیشن با مودم adsl

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 17 خرداد 1394 20:12

alizadeeh,  
البته توضیحات شما گنگ بود و منظور از رادیو رو نفهیدم. اما اگر دلیل خاصی برای غیر فعال کردن DHCP ندارید، به هیچ وجه اون رو غیر فعال نکنید، در مورد WIFI هم نوع Encryption رو روی WPA یا WPA2 به صورت PresharedKey قرار بدید و بعد از اون ببینید تنظیمات فایروال یا DMZ به چه شکل هست، شاید اونها بهش اجازه دسترسی به اینترنت رو نمیدهند و یا مثلا نیاز هست در مودم MAC ادرس رو در Whitelist قرار بدید تا به اون اینترنت بده

ضمنا آیا مثلا لپتاپ یا دستگاه WIFI‌ دیگه‌ای رو وصل میکنید اینترنت داره یا خیر؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Ali$amir از این پست سپاسگزاري کرده است