سرعت واقعی ADSL باید چقدر باشه؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

سرعت واقعی ADSL باید چقدر باشه؟

پست توسط H@med » یک شنبه 16 تیر 1387, 11:12 pm

سلام.
دوستان همیشه این برای من سوال بوده " من که سرویس 64 از صبانت گرفتم این شرکت قانونا کانکشنی که در اختیار من قرار میده چقدر باید سرعت داشته باشه؟؟؟"

الان که تست کردم 188.7 kbps بود.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70484 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 16 تیر 1387, 11:28 pm

h1h2h3,
به طور معمول و استاندارد بايد اجازه‌ي دانلود 8 کيلوبايت بر ثانيه در بهترين حالت رو بايد داشته باشيد، يعني 64 کيلوبيت، اما در اغلب مواقع در اشتراکهاي داراي سقف انتقال ماهيانه، محدوديت باند رو اعمال نميکنند و مثلا اون رو تا 512kbps يا حتي 1024kbps آزاد ميگذارند و در عوض اون باند رو به صورت اشتراکي در اختيار کاربران قرار ميدن، يعني مثلا يک باند 1024kbps رو براي 10 نفر مشترکا باز ميگذارند، اين به اين معني هست که زماني که هيچ يک از مشترکين همگروه شما متصل نيستند، شما ميتونيد از حداکثر باند قابل استفاده روي کانکشن استفاده کنيد و هر چه کاربران همگروه بيشتري آنلاين شوند اين ميزان تقسيم بر تعداد ميشه و ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”