در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

سرعت واقعی ADSL باید چقدر باشه؟

توسط H@med » يکشنبه 16 تیر 1387 22:12

سلام.
دوستان همیشه این برای من سوال بوده " من که سرویس 64 از صبانت گرفتم این شرکت قانونا کانکشنی که در اختیار من قرار میده چقدر باید سرعت داشته باشه؟؟؟"

الان که تست کردم 188.7 kbps بود.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 16 تیر 1387 22:28

h1h2h3,
به طور معمول و استاندارد بايد اجازه‌ي دانلود 8 کيلوبايت بر ثانيه در بهترين حالت رو بايد داشته باشيد، يعني 64 کيلوبيت، اما در اغلب مواقع در اشتراکهاي داراي سقف انتقال ماهيانه، محدوديت باند رو اعمال نميکنند و مثلا اون رو تا 512kbps يا حتي 1024kbps آزاد ميگذارند و در عوض اون باند رو به صورت اشتراکي در اختيار کاربران قرار ميدن، يعني مثلا يک باند 1024kbps رو براي 10 نفر مشترکا باز ميگذارند، اين به اين معني هست که زماني که هيچ يک از مشترکين همگروه شما متصل نيستند، شما ميتونيد از حداکثر باند قابل استفاده روي کانکشن استفاده کنيد و هر چه کاربران همگروه بيشتري آنلاين شوند اين ميزان تقسيم بر تعداد ميشه و ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد