در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
68

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 بهمن 1385 20:56

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 9 پست

مشکلي در استفاده از مودم ADSL

توسط nasdel » چهارشنبه 13 شهریور 1387 17:39

با سلام به همه عزیزان.
چند روزیه که وقتی مودم ADSL رو به خط مربوطه وصل می کنم، حتی بدون اینکه مودم روشن باشه، خط تلفن خونه اشغال می شه و هر کس که با تلفن خونه تماس بگیره، پیام «اشغال بودن خط» رو میشنوه. جهت اطلاع باید بگم که من برای مودم ADSL از همون ابتدای خونه، سیم مجزایی رو به اطاق کشیدم و همه سیم کشی خونه رو هم برای حل این مسئله چک کردم.
به نظر شما ایراد از مودمه یا از مخابرات و یا کلا مسئله چیز دیگه ایه ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 13 شهریور 1387 18:31

nasdel,
شما از spliter استفاده کرديد؟ کابل و سوکت ورودي به مودم سالم هست؟ سيمها با هم اتصال کوتاه ندارند؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
68

تاريخ عضويت

توسط nasdel » پنج شنبه 14 شهریور 1387 23:56

Mahdi1944 نوشته است:nasdel,
شما از spliter استفاده کرديد؟ کابل و سوکت ورودي به مودم سالم هست؟ سيمها با هم اتصال کوتاه ندارند؟

Spliter که ندارم، فقط به ورودی دستگاه تلفن، میکروفیلتر نصب کردم. فردا یک سری آزمایشات انجام میدم. امیدوارم که ایراد رو پیدا کنم.ممنونم.

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
68

تاريخ عضويت

توسط nasdel » جمعه 15 شهریور 1387 16:41

سلام. امروز اين کارا رو انجام دادم.
به دم در منزل رفته و تمام سيم هاي تلفن رو از سيم اصلي خط تلفن که از مخابرات مياد، جدا کردم. بعد مودم رو به خط اصلي وصل کردم و با موبايل شماره اون خط رو گرفتم. خط مربوطه بوق اشغال ميزد. مودم رو جدا کردم و دوباره شماره گيري کردم، خط آزاد بود.
حالا به نظرتون پرتقال فروش کجاست ؟  :-) يا به عبارتي، به نظرتون مودم خرابه يا خط ايراد داره يا مخابرات مشکل داره يا من سيمام قاطي شده يا ...

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » جمعه 15 شهریور 1387 16:54

nasdel, دوست عزیز آیا شما  با مرکز پشتیبان ISP که ازش سرویس گرفتی مشورت کردی :-(
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
68

تاريخ عضويت

توسط nasdel » شنبه 16 شهریور 1387 13:45

سلام.
دوستان عزيز، مشکل از مودم بود. يه مودم نو از ISP تحويل گرفتم و مسئله حل شد.
متشکرم.