در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1396 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

مشکل من با مودم ADSL

توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 19 خرداد 1388 13:08

سلام به کارشناسان و کاربران عزیز :

مودم من Linksys مدل Wireless-G Home Gateway هستش و از 2 روز پیش زمانیکه میخوام صفحات با حجم بالای عکسو باز کنم یکدفعه چراغ Internet LAN قرمز میشه و به محض خارج شدن از اون صفحه دوباره سبز میشه !!! شرکت خدمات دهنده هم پاسخگو نیست . ممنون میشم راهنمایی بفرماین مشکل از کجاست ؟
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل من با مودم ADSL

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 19 خرداد 1388 21:01

CAPTAIN PILOT,
به چه مرورگري اين مشکل رخ ميده؟ ممکنه صفحه‌ي مورد نظر مشکلي داشته باشه، آيا با هر صفحه‌اي با اين خصوصيت اين وضعيت وجود داره و يا فقط براي يک سايت خاص هست؟ فکر ميکنم عامل مخربي در اون صفحه وجود داره و يا سيستم شما ويروسي هست، از چه سيستم امنيتي و چه نسخه‌اي استفاده ميکنيد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, CAPTAIN PILOT, H@med, MASTER, SadafG

Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1396 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 19 خرداد 1388 22:17

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   
در واقع بیشتر روی صفحات همین سایت رخ میده !! مرورگر Explorer هستش و آنتی ویروس هم NOD آپدیت هفته پیش. البته بنا به پیشنهاد شما دنبال کاسپر هستم ولی هنوز نصب نکردم. ممکنه ویروس باشه ؟
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 19 خرداد 1388 23:17

CAPTAIN PILOT,  
بله، محتملترين مورد ويروس هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, MASTER, Solver, sokuteasemuni, SadafG