در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 29 خرداد 1388 13:26

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

چگونه از مجموع سرعت چند خط ADSL استفاده کنیم؟

توسط alireza2525 » سه شنبه 13 بهمن 1388 01:27

دوستان گرامی سلام
من تازه عضو این انجمن شدم و هر چقدر در این فروم جستجو کردم متأسفانه برای سوالم پاسخی پیدا نکردم و مجبور شدم این پست رو بزنم.
ما در دفتر 3 حط ADSL 1MB/s داریم .حالا مسئله این هست که چطور می توانیم بر آیند سرعت 3 خط را در یک کامپیوتر استفاده کنیم.فرض بفرمائید هیچ محدودیت مالی  هم وجود نداره! آیا اساساً چنین امکانی هست ؟و می توان سرعت را در یک کامپوتر 3 MB/s داشت؟
منتظر پاسخ دوستان هستم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب alireza2525 تشکر کرده اند:
babak574

Captain II

Captain II

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

يکشنبه 9 فروردین 1388 08:11

آرشيو سپاس: 821 مرتبه در 200 پست

Re: چگونه از مجموع سرعت چند خط ADSL استفاده کنیم؟

توسط arashtabaie » سه شنبه 13 بهمن 1388 21:55

برای این کار دو حالت وجود داره.  اینکه ISP شما امکانMLPPP یا multi link point-to-point protocol را داشته باشد یا خیر. لطفا با پشتیبانی ISP خودتون تماس بگیرید. نتیجه رو اعلام کنید تا بر اون اساس راهنماییتون کنم...

البته به این نکته توجه داشته باشید که این کاری که میخواید انجام بدید کار پیچیده ای هست، به هر حال باید یک سرور جداگانه روی یک کامپیوتر دیگه راه اندازی کنید که براتون یک روتر بالا بیاره و از طریق اون کانکت شید و ... در آخر کار هم میبینید که sync همون ضربدر 3 میشه، اما در Through put ،حداقل در down stream تغییر خیلی خوشحال کننده ای - در مقایسه با زحمتی که باید بکشید - حاصل نمیشه!

راجع به اون قسمت که گفتید از نظر هزینه هیچ محدودیتی ندارید هم، تجهیزاتی هستند که این کار رو میشه با اونها انجام داد ولی واقعا قیمت زیادی دارند و فقط در ISP ها استفاده میشوند. فکر نمیکنم به هر حال قیمت این تجهیزات برای شما منطقی باشه...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arashtabaie تشکر کرده اند:
babak574, Mahdi1944, Mahdi Mahdavi, Reza6662, shadow.of.death, alireza2525, Mohammad 1985, SHAHRAM

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

جمعه 29 خرداد 1388 13:26

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: چگونه از مجموع سرعت چند خط ADSL استفاده کنیم؟

توسط alireza2525 » چهارشنبه 14 بهمن 1388 10:58

بی نهایت ممنون اطلاعات ISP را به محض دریافت اعلام می کنم