در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
286

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

درخواست راهنمايي در مورد اينترنت adsl+

توسط taktaz » سه شنبه 28 اردیبهشت 1389 20:30

با درود
مي خوام اينترنت adsl بگيرم. نظر دوستاني كه در اين مورد تجربه دارن درخصوص تعرفه ذيل بدونم و اينكه شرايط مناسب براي يك اشتراك adsl چيه؟ بيشترنظرم رو سرعت 128 هست

هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب taktaz تشکر کرده اند:
javad 110

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 216 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

Re: درخواست راهنمايي در مورد اينترنت adsl+

توسط oweiys » سه شنبه 28 اردیبهشت 1389 20:43

بنده به شخصه از  128  استفاده می کنم و با توجه به ترافیک ماهانه به نظرم برای استفاده های علمی و عادی مناسب است.
قیمت های بالا هم به نظرم عادی و با توجه به ترافیک ارائه شده توسط شرکت , قدری گران هستند.
به دلیل این که جنبه تبلیغ پیدا می کند از ذکر نام شرکت مناسب خودداری می کنم اما به پشتیبانی سرویسی که از آن اینترنت می گیرید هم علاوه بر تعرفه قیمت ماهیانه توجه کنید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
taktaz, sokuteasemuni, ARafiee

Captain II

Captain II

نماد کاربر
246

تاريخ عضويت

يکشنبه 9 فروردین 1388 08:11

آرشيو سپاس: 821 مرتبه در 200 پست

توسط arashtabaie » سه شنبه 28 اردیبهشت 1389 22:16

یک مقدار قیمت ها بالاست. من اشتراک up stream 256 kbps و down stream 128 kbps با ترافیک ماهیانه 15 گیگا بایت از شرکت آزادنت دارم که با تخفیف 10% به خاطر پرداخت یکساله ماهی 30000 تومان هست.البته اگر در تهران هستید...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arashtabaie تشکر کرده اند:
taktaz, sokuteasemuni, ARafiee

Captain

Captain

نماد کاربر
2371

تاريخ عضويت

شنبه 24 فروردین 1387 22:03

آرشيو سپاس: 11729 مرتبه در 2040 پست

توسط yasermym » سه شنبه 28 اردیبهشت 1389 22:20

اگه کار شما جوری نباشه که به حجم های خیلی بالای ترافیک نیاز داشته باشید، به گمانم یکی از بهترین تعرفه ها برای صبا نت هست که دارای سرعت های خوبی هست، من 128 دارم اما بعضی وقتها قاطی می کنه همینجوری تخته گاز دانلود می کنه، رکوردی که تا حالا اینترنت من زده دانلود 5.2 مگا بایت از یک فایل 6 مگا بایتی در 1 ثانیه بود که واقعا خیلی جالب بود، البته بقیه مقدار رو با سرعت های کمتر دانلود کرد.
شما باید تعرفه های شرکت های مختلف رو بگیرید و با توجه به نیاز خودتون و قیمت ها بهترین گزینه رو انتخاب کنید.  :razz:
                                                           دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
==================================

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب yasermym تشکر کرده اند:
taktaz, sokuteasemuni

Major I

Major I

نماد کاربر
286

تاريخ عضويت

يکشنبه 21 آبان 1385 22:43

آرشيو سپاس: 14 مرتبه در 12 پست

توسط taktaz » يکشنبه 2 خرداد 1389 23:53

ضمن سپاسگزاري از دوستان

در مورد مودمهاي adsl براي استفاده خانگي نياز هست كه مودمي كه داراي پورت ethernet هست بگيريم كه در اينصورت بايد هزينه بيشتري بديم و اصولا استفاده اين پورت چيه دقيقا؟
هر چه بالاتر ميروي , در نظر آنان که پرواز نميدانند کوچکتر به نظر ميرسي (آندره ژيد)

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 3 خرداد 1389 16:58

taktaz,  
به زبان ساده، ethernet يعني اتصال مودم از طريق کابل شبکه به کارت شبکه کامپيوتر، براي کامپيوترهايي که از USB1 استفاده ميکنند، قطعا ethernet سريعتر و بهتر هست، اما براي USB2 با توجه به سرعتهاي ADSL ارائه شده در ايران تفاوتي ميان اين دو نيست و نيازي به خريد مودمي که هر دو رو داشته باشه نداريد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, taktaz, yasermym, nt, sokuteasemuni, SAMAN

New Member

no avatar
19

تاريخ عضويت

جمعه 31 اردیبهشت 1389 23:03

آرشيو سپاس: 9 مرتبه در 5 پست

توسط javad 110 » يکشنبه 9 خرداد 1389 15:45

ردیف 6 که سرعت 512 وبرای دریافت و برای راسال 256 و حجم 5 گیگا نامحدودرا دارد برای کاربری که نیاز به دیدن صفحات و عکسها و ایمیل های خود رادارد بسیار عالی میباشد
که از این اشتراک برای جواب گویی به دیگران استفاده و محبوبیت خاص و هزینه کتری را در بر دارد.
ولی اگر برای منزل مورد استفاده باشد گزینه دوم که در ردیف دوم اشتراک ها قرار دارد 25000 هزار تومانیه که از نظر هزینه نسبت به اشتراک اول 256 زیاد است ولی از نظر دانلود کردن که بستگی به نیاز دانلود شما کاربر در اینترنت رادارد بهتر است.
اولین اشتراک برای افرادی که فقط سایت و وبلاگ و در حین خواندن این مطالب و یا دیدن عکس و و چک کردن ایمیل و در آخر حوصله زیادی هم دارند مورد استفاده است و خلی خوب و هزینه کم که خودم هم از بند آخر تبعید می کنم را به شما پیشنهاد می دهم.

با تشکر javad 110